23

Команда хакерів Pangu Team офіційно випустила джейлбрейк iOS 9.3.3 / 9.3.2. Експлоїт сумісний з пристроями iPhone, iPad і iPod touch під управлінням iOS 9.2 – 9.3.3.

На даний момент доступна обмежена версія джейлбрейка iOS 9.3.3. Перш за все мова йде про пристрої з підтримкою 64-бітної архітектури. Іншими словами, експлоїт недоступний для iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPad 2, iPad mini першого покоління і iPod touch 5G.

24

Скористатися утилітою можуть власники iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus і 4-дюймових iPhone SE. Також заявлена сумісність з iPad Air першого і другого покоління, iPad mini 2/3/4 і, звичайно, iPad Pro. Підтримується 64-розрядний iPod touch 6G.

Ще одне обмеження джейлбрейка iOS 9.3.3 / 9.3.2 полягає в тому, що після кожного перезавантаження взломаний пристрій позбавляється доступу до Cydia. Хакери називають експлоїт «напівприв’язанним»: гаджет необхідно переводити в стан джейлбрейка шляхом запуску програми Pangu. Крім цього, для використання інструменту необхідна операційна система Windows, версія експлоїта для Mac повинна вийти пізніше.

25

На даний момент джейлбрейк iOS 9.3.3 Pangu доступний з китайським інтерфейсом, але розробники обіцяють локалізувати додаток на англійську мову. iWorm опублікує інструкцію по роботі з програмою найближчим часом.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple працює над портативним акумулятором для Apple Watch

Бюро патентів і торгових марок США видало компанії Apple новий патент, в якому описаний зовнішній акумулятор для яблучних розумних годинників. Згідно з наявними даними, інженери з Купертіно пропонують відразу два варіанти реалізації цієї ідеї. В одному з варіантів зовнішній акумулятор може бути виконаний у вигляді окремого модуля, який буде розташовуватися під смарт-годинником, а в другому, […]

Парламент Франції прийняв закон про штраф Apple

Парламент Франції проголосував проти поправки до закону, яка дозволила б штрафувати компанію Apple на суму до 2 мільйонів євро за відмову розблокувати iPhone. «Сьогодні ми голосували з питання затвердження поправки до закону, спрямованого на те, щоб розширити можливості уряду в боротьбі з тероризмом. Вона б піддавала Apple або будь-яку телефонну компанію штрафу кожен раз, коли […]

Сьогодні Twitter відзначає десятирічний ювілей

Рівно 10 років тому 21 березня 2006 року в новому соціальному мікроблозі було відправлено перше повідомлення: «Я створюю свій Twitter». Зараз сервіс з простої розваги перетворився в кращий спосіб моментально дізнаватися про новини з усього світу, коментувати їх і дізнаватися реакцію інших людей на те, що відбувається. Відповідно до недавніх досліджень американських статистичних агенств, майже 80% повідомлень […]