17

Хакер Джордж Хотц, який створив перший джейлбрейк для iPhone, веде розробку автономної системи пілотування для автомобілів разом з провідним інженером компанії Tesla Motors Ріккардо Бьязіні. В рамках проекту він випустив мобільний додаток для поліпшення «інтелекту» системи.

Технології автономного водіння є на сьогоднішній день одним з найбільш перспективних напрямків розвитку автомобільної індустрії. Провідні виробники щорічно витрачають сотні мільйонів доларів на розробку і вдосконалення найскладніших алгоритмів.

18

Однак засновник компанії Comma.ai Джордж Хотц продемонстрував інше, куди менш витратне рішення. Дослідник упевнений, що його програма Chffr зможе самостійно виробити алгоритм, придатний для використання в безпілотних автомобілях.

Для цього додаток буде спостерігати за діями живих водіїв, «навчаючись» у них керування транспортними засобами. Допомогти в дослідженні може кожен бажаючий: щоб взяти участь в програмі бета-тестування, досить встановити Chffr на свій мобільний пристрій і прикріпити гаджет до лобового скла автомобіля.

Додаток буде відслідковувати ваші дії на дорозі, щодня відсилаючи на сервер Відеозвіти. Саме на їх основі планується створити систему автономного пілотування.

19

У Comma.ai розраховують налагодити продаж обладнання для автомобілів, завдяки якому вони зможуть самостійно підтримувати рядність руху, а також контролювати роботу акселератора і гальмівної системи. Хотц обіцяє, що його компоненти «будуть найкращими серед доступних на ринку аналогів».

На даний момент додаток Chffr доступно тільки для користувачів Android, проте в найближчому майбутньому розробники планують перенести його на iPhone.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дисплеї iPhone i iPad зможуть імітувати деревину та метал

Apple завжди шукає різні шляхи, щоб наділити свої девайси більш сучасними апаратними та програмними можливостями. Нові ідеї компанія старанно патентує, захищаючи від копіювання конкурентами. Останнім доповненням до неосяжного патентного профілю каліфорнійського гіганту став патент на сенсорну поверхню, що в змозі тактильно імітувати різноманітні матеріали, серед котрих є й деревина й метал. Патент під назвою «Сенсорна […]

Apple і Xiaomi ділять друге місце на ринку переносної електроніки

За підсумками минулого року Apple і Xiaomi випустили приблизно однакову кількість носимих пристроїв, свідчать дані аналітиків Canalys. За їх підрахунками, в 2015 році загальносвітові поставки Apple Watch перевищили 12 млн. Одиниць, що відповідає двом третинам в загальному обсязі світового ринку “розумних” годинників. У четвертому кварталі відвантаження “яблучних” гаджетів досягли 5 млн. На друге місце по продажах […]

Спрятать все что не нужное в iOS 7

Многие владельцы мобильных телефонов с операционной системой Apple ищут способ замены стандартных приложений, но это не всегда удается сделать, и поэтому некоторые программы, которые практически стали ненужными, находятся в одной из папок на рабочем столе. Но, все-таки эту неприятность можно устранить! Решается такая проблема с помощью джейлбрейка и подходящих твиков, или можно использовать недоработку iOS […]