14

В цьому році Apple провела масштабний редизайн інтер’єру Apple Store: компанія надала фірмовим магазинам більш преміальний вид за рахунок високої стелі, великих скляних панелей замість бетонних стін, столів з червоного дерева і дерев. Ідеєю живої рослинності в торгових точках в Купертіно дуже пишаються, тому вирішили її запатентувати.

Патентне бюро Hong Kong Patent and Trademark Office зареєструвало заявку Apple на отримання патенту, який отримав назву The Grove, що в перекладі на українську означає «гай».

15

Ще в травні з’явилася інформація про те, що Apple опрацьовує концептуальні дизайни інтер’єру нових Apple Store. На той момент називалися варіанти The Avenue, The Forum, The Boardroom, The Plaza і The Grove, які могли замінити старий інтер’єр Genius Bar. У Купертіно зупинилися на терміні «Роща Genius». У цьому відділі відвідувачі можуть отримати допомогу по роботі з гаджетами під покровом дерев в самому центрі магазину.

У патентній заявці Apple зобразила справжні дерева в клумбах, які знаходяться всередині магазину. Кілька дерев важко назвати гаєм, проте досить незвично, що в наші дні доводиться патентувати навіть такі речі.

16

До речі, важливою зміною в новому інтер’єрі Apple Store крім дерев стало скорочення асортименту аксесуарів від сторонніх виробників. В Apple вирішили виставляти на вітрини продукцію виключно в білих коробках. У подібній тарі традиційно знаходяться майже всі вироби «яблучної» компанії. Крім того, компанія прибрала з виставкових столів iPad, замінивши їх спеціальними додатками для Mac і iOS-пристроїв.

Ще більше цікавої інформації можна прочитати  тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

WSJ: Apple шукає полігон площею 75 000 квадратних метрів для тестування самокерованого автомобіля

Про плани Apple на автомобільний сегмент відомо досить мало. Періодично в Інтернеті з'являються дані, що стосуються цієї теми, але їх явно недостатньо, щоб зробити якісь висновки. Як стало відомо, Apple шукає майданчик площею 75 000 квадратних метрів для будівництва і тестування безпілотного автомобіля. Такою інформацією володіє газета WSJ, яка посилається на главу одного з найбільших […]

10 нововведень iPhone 8

Чуток про iPhone 8 стало занадто багато, тому їх більше не можна ігнорувати. Зібрали все тут. 1. Коли. Apple почне випускати номерні iPhone щороку. Тому чекаємо в 2017. – imore.com 2. Дизайн. iPhone 8 повторить конструкцію iPhone 4. Передню і задню панель смартфону виконають зі скла, і їх об’єднає сталева рамка. – iphonehacks.com 3. Екран. […]

Дисплей iPhone 7 кращий за перенесенням кольорів, яскравістю і рівнем відображень

Нехай Apple до цих пір не впровадила OLED-дисплеї в свої смартфони, але вони все одно вважаються одними з кращих серед інших LCD-екранів для мобільних пристроїв. Саме так вважають експерти з дослідницької лабораторії DisplayMate, що займається аналізом дисплеїв з 2006 року. Після низки тестів, фахівці прийшли до висновку, що iPhone 7 показав одні з найкращих результатів […]