Новое приложение Taplet для iPhone позволяет пользователям выдергивать кадры из видео. Программа есть в свободном доступе и совместима с видео, которые сняты при помощи смартфонов, других устройств, а так же GoPro. Taplet раскладывает видеофайл по кадрам, и пользователь может выбрать нужные для себя кадры одним тапом.

Помимо этого, в приложении доступна регулировка яркости, контрастности и резкости кадра. А вырезанный и отредактированный момент сохраняется без ущемления качества и доступен для публикации в различных соцсетях, например Instagram, Facebook, Twitter.

Новая возможность приложения Taplet – снимать селфи применяя вспышку. Нужно всего лишь снять небольшое видео на главную камеру, а потом уже выбрать понравившийся вам кадр. Однако, если видео снималось в горизонтальном положении, то редактировать его придется, держа ваше мобильное устройство в таком же положении.

После окончания съемок программа проводит недолгий анализ данных, далее позволяет просматривать получившиеся кадры и двигаться в любую сторону по видеоленте.

Приятный интерфейс, богатый функционал и практичность позволяет использовать приложение в любой ситуации и сохранять результаты работы в различные каталоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Гонконгська зірка показала свій iPhone 7

До офіційного анонсу iPhone 7 залишається ще близько двох місяців, але, як стверджують джерела, виробництво нового «яблучного» смартфону вже почалося. І, чисто теоретично, iPhone 7 вже може виявитися за межами складальних підприємств. Зрозуміло, що зразки iPhone 7 тестують в Apple, але мова не про це. Популярна гонконгська актриса і співачка Сесілія Чун (Cecilia Cheung) виклала […]

Nokia HERE під прицілом у Apple

Як повідомляє Bloomberg, Apple є одним з найбільш вірогідних претендентів на покупку картографічного сервісу HERE Maps, який зараз готується до продажу поточним власником, компанією Nokia. Фінський виробник має намір позбавитися від збиткового підрозділу в рамках програми скорочення витрат. HERE MapsПо даними джерел видання, поточна вартість HERE Maps становить порядку $ 3,2 мільярда. Разом з тим, […]

в Китаї вже можна купити 4-дюймовий «iPhone SE» – за тиждень до офіційної презентації

Китайські виробники електроніки нерідко йдуть попереду західних компаній і не чекають виходу оригінальної продукції, представляючи на ринку власні варіанти тих чи інших виробів. Так, на великому ринку електроніки в Шеньчжені напередодні офіційної презентації Apple з’явився в продажу «iPhone SE». Відеоблогер Нік Біп зробила екскурсію по магазинах в Китаї і попросила у продавців новинку на тестування. […]