12

Самі живучі телефони або залишилися в 20-м столітті, або чекають нас в далекому майбутньому. У цьому гаджети висмоктують заряд батареї швидше, ніж середньостатистична людина опановує навиком правильного читання і вимови слова, написаного на зображенні.

Пристрої Apple, незважаючи на оптимізацію iOS, ніколи не відрізнялися рекордним терміном автономної роботи. Це пов’язано перш за все з бажанням яблучників випускати більш витончені пристрої, необачно жертвуючи ємністю джерела живлення. У новій операційній системі iOS 10 компанія Apple спробувала знайти вихід із ситуації, пропонуючи власникам гаджетів способи продовжити їх роботу без підзарядки.

iOS 10 автоматично перевіряє виставлені настройки iPhone і дає рекомендації. Функція називається «Пропозиції економічного режиму» і розташовується в розділі Настройки -> Акумулятор. Наприклад, якщо користувач виставив яскравість екрану занадто високо, система запропонує її зменшити. Зниження яскравості дисплея – один з найефективніших способів в рази заощадити витрату акумулятора. Також необхідно включити функцію автояскравість – вона самостійно Відкалібрує екран під навколишнє освітлення.

10

Якщо користувач відключив автоматичне блокування пристрою, iOS 10 також дбайливо нагадає змінити цей параметр, щоб продовжити тривалість життя гаджета далеко від розетки.

Підказки в iOS 10 працюють автоматично. Якщо гаджет налаштований на оптимальну роботу, рекомендації в налаштуваннях не з’являються.

Відзначимо, що iOS 10 характеризується рекордної тривалістю автономної роботи. Недавнє тестування чергової бета-версії показало серйозний прогрес не тільки в порівнянні з попередніми тестовими збірками, але навіть зі стабільним релізом iOS 9. За рахунок внутрішніх оптимізацій «десятка» подарує власникам iPhone до 2 годин роботи в автономному режимі.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Tesla Motors офіційно змінює назву

Вчора головний юрисконсульт Tesla Тодд Марон подав у Федеральну комісію з цінних паперів США документ про перейменування компанії «Tesla Motors» в «Tesla Inc». Цей крок не став несподіванкою, так як американський виробник вже досить давно використовував скорочену назву, а тепер узаконив її офіційно. Як повідомлялося в липні 2016 року, компанії вдалося домовитися про придбання домену Tesla.com після […]

PhoneRescue 3: програма, яка дозволяє відновити видалені дані на iPhone і iPad

Розробники програми для відновлення видалених даних на iOS-пристроях iMobile анонсували велике оновлення утиліти PhoneRescue. У третій версії програма отримала повністю оновлений інтерфейс, підтримку 25 типів користувацьких типів даних і нові можливості для відновлення. За допомогою PhoneRescue 3 можна відновити контакти, повідомлення, фотографії, відеоролики і іншу інформацію, вилучену помилково або втрачену в результаті пошкодження пристрою. Підтримуються […]

Apple почала поставку MacBook Pro 2016 з Touch Bar покупцям

Офіційно жоден з покупців, які оформили попереднє замовлення на оновлений MacBook Pro 2016 в останніх числах жовтня, до сьогоднішнього дня не отримував новинку. Нарешті, Apple змінила статус замовлення з «Готується до відправки» на «Відправлено». Сама компанія запевнила, що перші ноутбуки доберуться до покупців вже післязавтра, тобто в середу. А ось сервіс доставки UPS виявився більш спритним і […]