12

Самі живучі телефони або залишилися в 20-м столітті, або чекають нас в далекому майбутньому. У цьому гаджети висмоктують заряд батареї швидше, ніж середньостатистична людина опановує навиком правильного читання і вимови слова, написаного на зображенні.

Пристрої Apple, незважаючи на оптимізацію iOS, ніколи не відрізнялися рекордним терміном автономної роботи. Це пов’язано перш за все з бажанням яблучників випускати більш витончені пристрої, необачно жертвуючи ємністю джерела живлення. У новій операційній системі iOS 10 компанія Apple спробувала знайти вихід із ситуації, пропонуючи власникам гаджетів способи продовжити їх роботу без підзарядки.

iOS 10 автоматично перевіряє виставлені настройки iPhone і дає рекомендації. Функція називається «Пропозиції економічного режиму» і розташовується в розділі Настройки -> Акумулятор. Наприклад, якщо користувач виставив яскравість екрану занадто високо, система запропонує її зменшити. Зниження яскравості дисплея – один з найефективніших способів в рази заощадити витрату акумулятора. Також необхідно включити функцію автояскравість – вона самостійно Відкалібрує екран під навколишнє освітлення.

10

Якщо користувач відключив автоматичне блокування пристрою, iOS 10 також дбайливо нагадає змінити цей параметр, щоб продовжити тривалість життя гаджета далеко від розетки.

Підказки в iOS 10 працюють автоматично. Якщо гаджет налаштований на оптимальну роботу, рекомендації в налаштуваннях не з’являються.

Відзначимо, що iOS 10 характеризується рекордної тривалістю автономної роботи. Недавнє тестування чергової бета-версії показало серйозний прогрес не тільки в порівнянні з попередніми тестовими збірками, але навіть зі стабільним релізом iOS 9. За рахунок внутрішніх оптимізацій «десятка» подарує власникам iPhone до 2 годин роботи в автономному режимі.

Ще більше цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Перший соціальномережовий Університет

Популярна соціальна мережа з Росії «Вконтакте» прийняла рішення відкрити свій особистий університет. Один з перших проектів цього навчального закладу буде полягати в навчанні бажаючих розробляти мобільні додатки під iOS. Цільова аудиторія даного заходу – старшокласники та студенти. За офіційними даними Контактний університет розпочав роботу ще 15 жовтня, але набір людей і широка реклама проекту почалася […]

У 2018-му Apple випустить iPhone зі складним дисплеєм

Apple знову сподівається зробити революцію в мобільних пристроях. Цього разу компанія збирається запропонувати публіці смартфон зі складним дисплеєм. Чутки про те, що Apple працює над смартфоном-книжкою, з’явилися деякий час назад після публікації чергового патенту компанії, в якому описувався мобільний пристрій зі складним дисплеєм. Тепер ці чутки підтверджує й інформація ресурсу ETNews. ETNews повідомляє, що Apple дійсно готує […]

Google запустив відеомесенджер Duo

Пошуковий гігант Google офіційно оголосив про запуск нового сервісу відеодзвінків Duo для платформ Android і iOS. Месенджер стане доступний для скачування в найближчі кілька днів по всьому світу. Duo дозволяє спілкуватися в режимі відеозв’язку виключно один на один, можливості створювати відеоконференції немає. Схожим функціоналом володіє додаток Facetime від Apple, проте він недоступний користувачам Android-пристроїв. Для авторизації […]