4

Фатальна помилка ядра – аналог «синього екрану смерті» – кошмар користувача Mac. Якщо комп’ютер прямо зараз виконує якусь важливу і тривалу операцію, поява на екрані характерного вікна з написом «Необхідно перезавантажити комп’ютер» здатне відправити в нокаут будь-кого.

Фатальна помилка ядра з’являється на Mac набагато рідше, ніж синій екран смерті Windows і в більшості випадків не пов’язана безпосередньо з обладнанням комп’ютера. Найбільш ймовірна причина в установленому ПО або настройках операційної системи.

В останніх версіях OS X розробники Apple змінили інтерфейс критичної помилки ядра. Але більшість «маководів» про це не знають, тому це відмінний спосіб розіграти користувача:) Для цього буде потрібно всього одна хвилина доступу до комп’ютера жертви. Можна, наприклад, сказати «чогось в мене сайт не вантажиться, можна з твого подивитися?». Потім треба зробити наступні дії:

Крок 1: Відкриваємо сайт проекту Doomlaser. Тут ми бачимо опис додаток і відеодемонстрацію роботи.

Крок 2: Натискаємо велику кнопку Download KPSaver.

5

Крок 3: Знаходимо в папці «Завантаження» файл KPSaver і робимо подвійний клік. Підтверджуємо установку утиліти «Для цього користувача».

6

Крок 4: Відкриється панель настройки заставки. Шукаємо в списку KPSaver і вибираємо час до запуску.

7

Крок 5: Готово! Тепер можна тихо піти або голосно покликати власника зі словами: «Ой, у тебе тут щось поламалося!».

8

Екран комп’ютера стає сірим і показує повідомлення про критичну помилку. Насправді так виглядає заставка, але враження достовірності того, що відбувається практично повне. Відтворюються навіть характерна анімація критичної помилки.

Залишається тільки спостерігати зі сторони за розгубленістю власника Mac, який спостерігає системний збій. Дивіться тільки не перестарайтеся – пам’ятайте, що розіграші повинні приносити задоволення і сміх, а не злобу і образу.

Ще більше  цікавої інформації читайте тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Оголошена нагорода за злом iOS 10 – $1,5 млн

Компанія Zerodium, яка спеціалізується на пошуку критичних вразливостей в програмному забезпеченні, оголосила нагороду за злом останньої версії iOS. Розробник, який надасть робочу утиліту, отримає $1.5 млн. Розмір нагороди залежить від оцінки захищеності системи фахівцями Zerodium. До утиліті для джейлбрейка висувають ряд вимог і не обіцяють викласти її в публічний доступ після оголошення переможця. Роком раніше […]

Вийшла iOS 10.1 beta 4

Компанія Apple представила чергову четверту бета-версію iOS 10.1. Встановити нову прошивку можуть як розробники, так і учасники публічного бета-тестування, попередньо завантаживши інсталяційний профіль на офіційному сайті компанії. Ключова новинка апдейту ще з версії iOS 10.1 beta 1 – інтеграція портретного режиму для флагману iPhone 7 Plus. В іншому Apple обмежилася традиційним виправленням багів і підвищенням […]

Продажи музыки в iTunes Store упали впервые за десят лет

   Несмотря на всю невероятность идеи запуска iTunes Music Store, Стив Джобс словно в воду глядел. То, во что не верили представители лейблов, буквально за несколько лет доказало всему миру свою важность. Магазин по продаже электронной музыки всего за 10 лет вырос до такой степени, что сегодня является первым в США по количеству продаваемых композиций. […]