Прошло около полу года после выхода в свет iPhone 6, iOhone 6 Plus, но самое примечательное то, что более ранняя версия двухлетней давности iPhone 5s до сих пор популярна и её продажи до сих пор растут. Что подтверждают статистические данные Societe Generale.

При подсчете своих результатов, аналитики пользовались данными заказов, которые отсылали Apple на свои заводы Foxconn и Pegatron, на которых осуществляется cборка iPhone. И если верить статистике, которую подают рабочие этих предприятий, то в начале нынешнего года начинает набирать популярность модель айфона старого поколения.

Такой факт не сильно радует Apple, так как iPhone 5s стоит на $100 меньше чем iPhone 6, и на $200 – если брать во внимание iPhone 6 Plus.

 Компания Societe Generale считает, что на такую необычную популярность старой модели влияет стабилизация доллара, которая так же влияет на продолжительность жизненного цикла устройств.  Потребителям больше не нужны новейшие устройства, теперь они выбирают проверенное качество и экономию.

По мнению аналитиков, главные проблемы Apple не за горами. Такая популярность iPhone 5 может объясняться увеличенной диагональю экрана и производством двух радикально новых моделей. Переплюнуть такие новшества этого года, оставив на полочках набирающий обороты iPhone  5s, будет не легко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Китаї ввели в експлуатацію найбільшу плавучу сонячну ферму

У Хуайнань завершилося будівництво найбільшої в світі плавучої сонячної електростанції потужністю 40 мегават. Ферму звели на території затопленого майданчика по видобутку вугілля, повідомляє Digital Trends. Виробник фотоелектричних інверторів Sungrow Power Supply Co підключила до мережі найбільшу плавучу сонячну ферму. Електростанцію звели на затопленій території вугільного родовища в Хуайнань, провінції Аньхой. Затоплення сталося в результаті дощів […]

Скільки коштує вивести додаток в топ-25 App Store?

Аналітична компанія Fliksu нещодавно опублікувала свій звіт, який стосувався ринку мобільних додатків. Цього разу особливу увагу експерти приділили витратам, які необхідні розробникам для виходу в топ додаткам з магазину App Store в різних країнах світу. Виявилось, що найдорожча країна для виведення в топ-25 App Store – США. Результати дослідження вказують на те, що виведення в […]

Чи може ФБР зламати ваш iPhone?

Це питання зараз хвилює навіть тих, хто далекий від конспірології і шифрування даних, але піклується про конфіденційність і захист своєї інформації. За словами Apple, ФБР хоче змусити її створити програмне забезпечення для відключення кількості спроб введення пароля на iPhone і автоматичного видалення даних при 10 невірних спробах. Але це в тому випадку, якщо автоматичне видалення […]