5

Це рано чи пізно повинно було статися. Перший користувач нашумілої гри про покемонів Pokemon Go зловив всі 142 вида віртуальних монстрів. Досягненням може похвалитися житель Нью-Йорка під ніком ftb_hodor.

За два тижні американець виловив 4269 особин, пройшов виснажливі 153 кілометри і виходив 303 яйця, з яких також вилуплюються покемони. За словами гравця, звірків примарного типу він ловив тільки вночі. Також для збору всіх звіряток довелося висидіти кілька сотень яєць. Користувачі в Мережі на власні очі побачили, як виглядає екран iPhone з усіма спійманими покемонами.

6

У покедексі щасливчика зареєстровано 142 звірка, однак це далеко не повний список доступних особин. Всього існує 151 різновид. З відсутніх дев’яти 3 є ексклюзивними для різних регіонів (наприклад, Містер Майма поширений в Європі), а ще 6 – це легендарні покемони, які зустрічаються дуже рідко.

Судячи з усього, найближчим часом американському майстру покемонів доведеться пакувати валізи, щоб відправитися в світову подорож в гонитві за іншими покемонами. Тільки після цього він зможе отримати звання світового майстра.

За час проходження Pokemon Go колекціонер досяг 31 рівня. Всім, хто хоче наздогнати ftb_hodor, доведеться туго, тому що основну частину роботи він виконав до патча, який ускладнив завдання зі збору покемонів.

Також цікаву інформацію можна  знайти  тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Розроблена технологія для створення високоякісних голографічних дисплеїв

Створення голографічного дисплеяю, який був би якісним і при цьому доступним для кожного, – справа дуже далекого майбутнього. Але розробки в цій області ведуться. І нещодавно дослідникам з корейського Інституту науки і передових технологій вдалося створити прототип динамічного тривимірного голографічного дисплею нового типу, параметри якого в більш ніж 2,5 тисячі разів перевищують параметри будь-якого існуючого […]

Ще один спосіб уберегти ваші фотографії

Напевно багато хто потрапляв у ситуацію, коли iPhone опинявся в руках третіх осіб, причому досить цікавих, які можуть непомітно від власника відправити собі особистий знімок (наприклад, в один з месенджерів). Хтось зберігає на смартфоні «пікантні» фото, хтось – ні, але ніхто не хоче ділитися особистою інформацією без свого відома. Щоб цього не сталося, заздалегідь прийміть […]

Як прибрати кнопку «Відкласти» в будильнику

Багато хто не любить занадто прості або очевидні поради, але це одина з них. Не тому, що робити нам нічого, а тому що ситуація скоріше нагадує «Не знав, тому і розповідаю». З кнопкою «Snooze» пов'язано безліч жартів. Багато хто вважає її головним ранковим ворогом – якби не вона, то всі б прокидалися вчасно. Якщо чесно, то […]