Изобретен портативный аккумулятор, который может заряжаться за одну минуту. Стэндфордский университет обрадовал опаздывающих людей с разряженными телефонами. Новое изобретение состоит из алюминиево-ионных ячеек, которые заменили литиево-ионные. Они не нанесут никакого вреда телефону, даже если их случайно или специально повредят.

Аккумуляторы из такого же материала ранее не держали должного напряжения и после долгого использования приходили в негодность. В новой технологии работу выполняет графитовый катод и алюминиевый анод, которые сохраняют свою работоспособность даже после многократных перезарядок.

Если старые батареи могли начинали давать сбои уже после сотой перезарядки, то новые выдерживают до семи тысяч циклов. Литиево-ионные аккумуляторы выдерживают лишь тысячу зарядок.

Материалы, которые применили в новой разработке много безопаснее старых так как не воспламеняются даже при серьёзных деформациях. Его даже можно гнуть и он все равно будет работать как следует. Однако новое изобретение не может выдавать большого напряжения, которое требуют современные устройства. Но в Стэнфорде утверждают, что это лишь проблема времени.
Создателем нового супербыстрого аккумулятора является группа ученых под командованием
профессора Дая Гонджи. Их главной целью было создание безопасного, дешового, деформирующегося устройства с моментальной зарядкой и долгим сроком службы.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple відмовилася збільшити число азіатів і чорних в керівництві компанії

На цьому тижні відбулися другі в цьому році збори акціонерів Apple, на яких було винесено на голосування пропозицію урізноманітнити етнічний склад топ-менеджменту компанії. Керівництво попросило відхилити пропозицію на підставі того, що вже зараз воно приділяє багато уваги працевлаштуванню представників расових і етнічних меншин. Згідно з результатами голосування, більшість акціонерів проголосували проти. 95% голосів (2,83 мільярди […]

Apple знову поступилася званням найдорожчої компанії

Другий раз за рік Apple втрачає звання найдорожчої компанії в світі. Оціночна вартість компанії Alphabet, яка володіє Google, досягла 498,56 мільярдів доларів, в той час як оцінна вартість Apple була встановлена ​​на позначці 496,69 мільярди доларів. Вартість акцій компанії Apple падала в останні два тижні після того, як стало відомо про зниження продажу iPhone. Нічого дивного і надзвичайного […]

Функція Backstage перетворить YouTube в соціальну мережу

Команда YouTube хоче перетворити сервіс в своєрідну соціальну мережу. Згідно з даними видання VentureBeat, в даний час вона працює над функцією під кодовою назвою Backstage, яка дозволить ділитися з передплатниками фотографіями, посиланнями, опитуваннями і звичними текстами. Всі ці матеріали, за задумом розробників, будуть відображатися в спеціальній вкладці на сторінці каналу, а також з’являтися в стрічках […]