16

Якщо ти ще не відкрив для себе світ коміксів – саме час це зробити. Заодно позбувшись дурного стереотипу, що комікси дурні, поверхневі і на серйозну літературу ніяк не тягнуть (так думають тільки ті, хто крутих графічних романів не читали). Але повернемося до теми – що ж таке круте придумала Google, щоб вирішити головну проблему читання коміксів на смартфонах? Вона зробила Bubble Zoom!

17

Так в чому ж проблема? Комікси читають не так, як книги або журнали. Для правильного сприйняття дуже важлива оцінка сцени цілком, а не тільки окремих її фрагментів. Іншими словами – потрібно не тільки читати блоки текстів і розглядати готельні картинки, а й бачити всю сторінку або навіть розворот. Це можливо на комп’ютері або планшеті з великою діагоналлю, але на смартфоні важко піддається реалізації. І ти або читаєш комікс на межі комфорту і упускаючи частину деталей, або просто не читаєш комікси на смарті.

Любителі коміксів з Google (моє припущення) придумали настільки круте вирішення проблеми, що хочеться встати і поплескати – автоматичне визначення діалогових блоків. Виглядає це так:

Здається, що все сильно просто, але за реалізацією Bubble Zoom ховається машинне навчання і інші технології Google. Адже можливість збільшувати діалог не закладається в верстку коміксу, а застосовується до вже розміщених в магазині Play Book графічним романам. Спершу тільки найбільш ходовим – алгоритм ще належить відточити і довчити – потім всім. А власникам контенту залишається тільки перевірити коректність роботи технології і повідомити про помилки.

Презентація проекту Bubble Zoom:


На даний момент Bubble Zoom доступний тільки для обраних коміксів в Play Store (всі платні, але є превью) і для роботи вимагає останньої версії читалки Play Books для Android. Термінів релізу технології поки не називають, як і прогнозів появи підтримки Bubble Zoom в iOS-версії програми.

Читайте також про таке

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple звинуватили в пособництві тероризму

В App Store були знайдені додатки військового призначення, котрі можуть бути використані терористами та кіллерами. Один із таких додатків дозволяє розрахувати політ снаряду від міномета, а інший – снайперської кулі. Як стверджують воєнні експерти, цивільному населенню такі додатки не потрібні.   Один із таких додатків отримав назву «МВС – балістичний калькулятор». В описі додатку вказано: […]

Apple планує побудувати мережу заправних станцій для власних електромобілів

Apple активно наймає фахівців, які працюють над зарядними станціями для електромобілів, повідомляє Reuters. Видання провело власне розслідування і виявило ще одне підтвердження розробки компанією власного автомобіля. За даними видання, за останні кілька місяців Apple найняла принаймні чотирьох інженерів, які спеціалізуються на розробці станцій зарядки електромобілів. Серед них колишній співробітник BMW Ронан О'Брайонаін. Ще раніше Apple […]

У мережі почали скаржитися на рекламу під час прослуховування музики «ВКонтакте»

У мережі почали скаржитися на рекламу під час прослуховування музики «ВКонтакте». Такі записи стали з’являтися у багатьох пабліках. Те, що вона може з’явитися, стало відомо ще з середини жовтня – початку листопада, в зв’язку з продовженням монетизації даної соціальної мережі, а також, на думку одного з користувачів, через часто піратський аудіоконтент. Але обурення з’явилося саме зараз, […]