8

Телеком-оператор працював над розширенням своєї «курортної мережі» ціле літо, а також запустив спеціальний пакет для безлімітного перегляду відео на відпочинку.

Однак в списку підключених міст до сих пір не вистачало одного з головних курортних місць країни – Бердянська. Сьогодні оператор відзвітував про те, що і там заробив швидкісний мобільний інтернет.

Крім того, в Запорізькій області відбувся ще цілий ряд підключень: курорт Приморськ і селища Cтаропетрівка, Новопетрівка, Банівка, Азовське (Луначарське), Підмога. За власними оцінками оператора, це додасть ще 135 тисяч користувачів 3G в області. Раніше на курорти області практично синхронно прийшли lifecell і Vodafone. Нагадаємо, що ситуацію навколо самого Запорожжя поки так і не вирішили, посилаючись на складності при звільненні необхідних частот.

Зате на азовському узбережжі ситуація набагато краще, що прокоментував директор з розвитку телекомунікаційної мережі Київстар:

«Ми задоволені, що змогли забезпечити якісним інтернетом за технологією 3G практично всі популярні курорти Запорізької області. Ми поліпшили технічні можливості, встановивши на базових станціях новітнє обладнання для мереж 3G і 4G. Це дозволяє нам якісно обслуговувати інтернет-трафік, який інтенсивно зростає в розпал курортного сезону ».

Також «зоряні» розповіли про темпи споживання трафіку в регіоні. За останні три місяці користувачі використовували понад 193 ТБ – показник подвоївся з літа 2015 року.

Раніше ми розповідали про підключення 3G в Мукачево

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Головний репозиторій Cydia змінив дизайн

Найкрупніший репозиторій Cydia, відомий як Big Boss, піддався повного редизайну. У результаті ми маємо більш дружній інтерфейс. Оскільки в описі пакетів тепер використовується вся ширина екрану, Big Boss став сучасніше.  Зображення в самому пакеті представлені в набагато більш легкотравному форматі, у вигляді журналу змін.  Крім того, сайт став більш продуктивним. Помітно швидше завантажує інформацію.  Big […]

Утилиты. Фото – будь профи во всем!

Ни для кого не секрет, что съемкой на смартфон в последнее время не брезгуют даже профессиональные мастера. Фотографии становятся все более качественными, а что касается простоты режима «навел-и-снял», то в этом отношении мобильные камеры у профессиональной техники выигрывали и прежде. Кроме того, смартфоны могут похвастаться большим выбором различных приложений, практическими идеальными автоматическими режимами, полновесной постобработкой […]

Наступне покоління Pixel отримає захист від води

Про це повідомив Стівен Холл з профільного ресурсу 9to5Google. Відзначимо, що Холл підтвердив цим більш ранні повідомлення про спадкоємців Pixel. Зокрема журналіст Келсі Макклілан з Wired розповів після анонсу Pixel з посиланням на інсайдерські джерела, що інженери компанії не встигли реалізувати захист від води, хоча спочатку він був запланований. Крім того, стверджується, що Pixel 2 […]