В одном из своих интервью Тим Кук рассказал, что новый строящийся кампус в Купертино скорее всего назовут в честь со-основателя Apple Стива Джобса.

Стоит заметить, что идея создания нового головного офиса Apple в форме «инопланетного кольца» принадлежит именно Стиву Джобсу, поэтому логичным будет так отметить очередной его вклад в становление и развитие компании.

Пока что это только пожелание – последнее слово принадлежит семье покойного. В случае согласия, при входе в кампус появится табличка, уведомляющая о том, что сооружение названо в честь Стива Джобса.

Уникальное здание всё ещё строится. Сдача проекта нового офиса Apple ожидается в 2016-2017 годах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple припинила підписувати iOS 10.3.2

В середині липня Apple випустила фінальну версію iOS 10.3.3 для всіх. З тих пір пройшов практично місяць. Як завжди, всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець. Тепер купертінівці припинили підписувати iOS 10.3.2 – найбільш стабільну збірку операційної системи. Відкотитися більше не можна. Тепер єдина актуальна версія – iOS 10.3.3.

Xiaomi випустить флагманський смартфон за ціною iPhone

Компанія Xiaomi спеціалізується на випуску доступних смартфонів з гідними технічними характеристиками. Останній флагман «китайської Apple» Xiaomi Mi5 пропонується за ціною від $ 300 до $ 400. Віце-президент Xiaomi Ліван Цзян в недавньому інтерв’ю розповів, що вже в цьому році компанія випустить дорогий телефон, який буде порівнянний за ціною з топовими пристроями інших виробників, в тому […]

Fossil представила новий смарт-браслет Q Motion для моніторингу активності і якості сну

Компанія Fossil, що спеціалізується на випуску одягу і аксесуарів, в тому числі  «розумні» годинники, представила новий переносний  пристрій – фітнес-трекер Q Motion. Новий гаджет виконаний в стилі браслета Ray від компанії Misfit. Завдяки інтегрованим датчикам Q Motion здатний відстежувати показники фізичної активності власника, а також якість і тривалість сну. Дані за допомогою Bluetooth-інтерфейсу можуть передаватися […]