На сегодняшний день, Apple самая дорогостоящая компания в мире. Но, ещё не вечер, и цена ИТ-гиганта может вырасти до совсем уж астрономических размеров –$1 трлн. 

Об этом говорят уже не первый год аналитики уверенны, что хорошие продажи Apple Watch, MacBook и следующей модели iPhone поднимет стоимость акций компании ещё на 40% (на данный момент цена колеблется в районе $126). 

Схожее мнение имеет и Брайан Уайт, аналитик Cantor Fitzgerald. Он заявил, что падение спроса на iPad не сможет перебить существующий тренд и назвал три причины, из-за которых капитализация Apple достигнет небывалых высот. 

Причина №1: массовые продажи Apple Watch. И в этом уверен не только г-н Уайт по оценкам аналитиков, в 2015 году будет реализовано около 20-30 млн. экземпляров умных часов. Если снова не подведут поставщики. 

Причина №2: популярность в Китайской Народной Республике. Четвёртый квартал 2014 года показал ошеломляющие прибыли от продажей iPhone 6 в КНР. Многие сходятся на том, что в конце 2015 года нас ожидает дежавю, но вместо смартфонов, наши восточные друзья бросятся на Apple Watch. 

Причина №3: грамотное управление ценными бумагами. В профессионализме финансистов Apple уже давно никто не сомневается. Так что, покупать акции стоит уже сегодня завтра они будут дороже. 

Со взглядами Брайна Уайта соглашаются многие аналитики и единственное, в чем они расходятся так это в сроках достижения триллионной отметки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Хакери готові до виходу джейлбрейка для iOS 9.2

Очікування джейлбрейка для останньої версії iOS добігає кінця. У своєму Twitter-акаунті про це повідомили хакери з команди Vairs Team. Користувачі соціальної мережі швидко засумнівалися в достовірності заяви. Зломщикам нічого не залишалося окрім публікації фотографії, на якій видно взлом операційної системи версії 9.2. Після цього сумніви в існуванні утиліти від TaiG були розвіяні.  Остання версія операційної системи, яка піддається […]

Ще один гуру процесорів пішов з Apple в Tesla

Apple і Tesla Motors зі змінним успіхом ведуть війну за кадри. І за підсумками останніх рекрутингових кампаній веде виробник електрокарів. через кілька тижнів після того, як Tesla Motors взяла відомого архітектора процесорів Джима Келлера з AMD на посаду віце-президента департаменту з розробки автопілотів, до компанії Елона Маска приєднався розробник DEC Alpha, провідний фахівець поглиненої Apple компанії […]

iPhone 7 і iPhone 7 Plus «вижили» після падіння з висоти в 1,5 метра

Не минуло й тижня з моменту старту продажу, як Мережу вже заполонили відповідні ролики. Цього разу ентузіасти провели власний дроп-тест нового яблучного флагману, впустивши його з висоти 1,5 метрів. YouTube-блогер TabTimes провів тест на міцність новеньких iPhone 7 і iPhone 7 Plus: Обидва флагмани падали на асфальт з висоти близько 1,5 метра кілька разів: плазом, на бічну […]