На кинофестивале SXSW вышел новый документально-биографический фильм о создателе Apple, под названием «Steve Jobs: The Man in the Machine» («Стив Джобс: человек в машине»). Спонсором картины стал небезызвестный CNN, а режиссёром лауреат премии Оскар, г-н Алекс Гибни. 

Журналисты американского портала 9to5Mac уже успели посмотреть новый фильм и сделали несколько заметок для своих читателей. Давайте присоединимся к ним. 

1. В Apple отказались выделить деньги на съёмку картины, сказав, что свободных средств нет (это после многомиллионных прибылей только в одном Китае!?). 

2. В фильме приняла участие вдова Стива, Лоурен Пауэлл, согласившаяся на съёмки практически в последний момент. 

3. После релиза первого iPhone, дизайнеры проекта решили весело отметить его на вечеринке «shit-show». 

4. Стив Джобс назвал первый Macintosh в честь своей дочери, которую, в начале, планировалось назвать Клэр (Claire). Но, в конце-концов, и дочь и компьютер назвали Лизой. 

5. Самый трогательный момент фильма чтение записки Боба Бельвилля, написанной уже после смерти Джобса. 

6. Особое внимание уделили трениям Apple и Gizmodo. Напомним, что страшный скандал разразился, после того как прототип iPhone 4 был случайно забыт в баре, и попал в руки конкурентов. 

А Вы хотели бы посмотреть новую документальную картину?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися
один коментар | 16.11.2016 14:29

Смарт-годинники PowerWatch використовують твоє тіло як акумулятор

Найактуальнішою проблемою для сучасних носимих пристроїв залишається акумулятор. Незважаючи на те, що інженери подбали про інтеграцію бездротової зарядки і надали своїм пристроям енергоефективні комплектуючі, «розумні» годинники, як і раніше, розряджаються занадто швидко. Молодий стартап Matrix вирішив залишити проблему сідаючого акумулятора в минулому і представив «розумні» Matrix PowerWatch. Основна фішка новинки в тому, що вони здатні працювати […]

Як врятувати додатки від випадкового видалення

Припустимо, що ви поклали свій iPhone в кишеню, випадково забувши заблокувати екран. Так може випадково видалитися якийсь з додатків, при цьому буде дуже важко зрозуміти, який саме. Додатки також часто пропадають з екранів iPhone молодих батьків. Маленьким дітям дуже подобається екран iPhone і іконки, які можуть тремтіти і зникати. На щастя, ви можете врятувати свої додатки. Мало […]

Facebook дозволила користувачам завантажувати відео в коментарі

Користувачі найбільшої соціальної мережі Facebook відтепер зможуть залишати відеоролики в якості коментарів до публікацій і статусів. Вибравши піктограму камери під рядком з відповіддю – раніше там можна було лише додати фотографію – можна завантажити відеоролик в мобільних додатках Facebook (для iOS і Android) або через звичайний веб-інтерфейс. Прототип функції був створений в рамках 50-го Хакатона […]