8

Apple ще не випустила новий iPhone 7, проте в Мережі вже з’явилася інформація про наступний флагманський смартфон компанії.

Аналітик Сан Чанджі в своєму акаунті Weibo повідомила, що в 2017 році вийде смартфон iPhone 8. За її словами, пристрій буде оснащено новим процесором Apple A11, який спроектований з розрахунку на виготовлення з використанням 10-нанометрового техпроцесу FinFET. Смартфони будуть комплектуватися тільки чіпами виробництва тайванської TSMC, а від послуг складального цеху Samsung Apple має намір відмовитися повністю.

Також iPhone 8 отримає OLED-дисплей. Однак в даному випадку основним постачальником стане південнокорейський виробник. Це цікава деталь витоку, так як Apple довгий час використовувала в своїй продукції екрани LCD. Зрозуміло, перехід на OLED-дисплеї – великий крок вперед, який може позитивно позначитися на автономності гаджетів.

9

Раніше повідомлялося, що в наступному році Apple повернеться до дизайну iPhone 4 і 4s і знову буде використовувати скло в корпусі своїх смартфонів. Корпус iPhone 8 буде виконаний повністю зі скла, а його бічні краї будуть закруглені. Схожий дизайнерський прийом використовується в смартфонах лінійки Galaxy edge, тільки в разі флагманів Samsung мова йде про загнутим на правому і лівому торцях дисплеї.

Наступний після iPhone 7 смартфон повинен був отримати приставку “S” і кілька незначних змін за старою традицією Apple. Джерела вказують однак, що компанії доведеться змінити звичний хід речей, адже в 2017 році виповнюється 10 років з дня виходу першого iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Експерт: iOS і Android знищать Windows як астероїди динозаврів

Відомий журналіст і блогер Пол Таррот, часто пише про Microsoft і славиться своєю обізнаністю про плани компанії, всерйоз побоюється за майбутнє Windows. На своєму сайті він опублікував невтішний прогноз для найпопулярнішої десктопної платформи. На думку експерта, Android і iOS зараз можна порівняти з астероїдами, а Windows – з динозавром, який має всі шанси загинути після їх зіткнення […]

1Sync – синхронізує контакти просто

Зіткнувшись віч-на-віч з проблемою синхронізації контактів Gmail на iOS, я вже думав записувати всі номери заново. Але не тут-то було. На допомогу прийшов сервіс 1Sync – всього 20 секунд і все Google-контакти у мене в iPhone. 1Sync – додаток, що дозволяє легко перемістити контакти з різних акаунтів в один єдиний, а також без особливих зусиль […]

Технологическое будущее. Часть 4. Искусственная Google-кожа

В этом выпуске Технологического будущего мы поговорим о том, что Google разрабатывает искусственную кожу для диагностирования рака. Прочитав предыдущую фразу, естественным будет вопрос: «Зачем такой компании лезть в биологическую сферу?». Дело в том, что этот ИТ-гигант занимается любыми проектами, связанными с портативной электроникой, в том числе и такой, которую можно использовать для диагностирования рака на […]