15

Перед виходом нових продуктів Apple аналітики нерідко намагаються з’ясувати, наскільки високим буде попит на ту чи іншу новинку.

Видання Quartz провело дослідження на предмет інтересу користувачів до смартфону iPhone 7, реліз якого очікується через два місяці. Експерти опитали 525 власників смартфонів Apple, щоб дізнатися, чи планують вони придбати нову модель.

Журналісти вирішили з’ясувати, наскільки позначиться на продажах iPhone рішення Apple перейти на трирічний цикл поновлення смартфонів. З тих пір, як компанія випустила iPhone 3G в 2008 році, найпопулярніший «яблучний» гаджет міняв покоління кожні два роки з невеликим «проміжним» оновленням. Але з цього року компанія, за чутками, змінює правила гри і переводить iPhone з дворічного циклу поновлення на більш тривалий трирічний.

Рішення Apple обумовлено глобальним уповільненням темпів зростання продажів смартфонів. Користувачі обурюються, але насправді, крім очевидного перенасичення ринку, компанія більше не бачить сенсу занадто часто змінювати покоління, додаючи кілька нових функцій і оновлюючи дизайн.

16

Результати дослідження показали, що рішення перейти на трирічний цикл поновлення iPhone може негативно позначитися на виручці Apple. Тільки 10% респондентів заявили, що вони «ймовірно» або «дуже ймовірно» придбають iPhone 7, якщо компанія збереже дизайн попередника. При цьому 70% відзначили, що вони «з великою ймовірністю» підлаштуються під новий цикл поновлення iPhone. Таким чином, якщо раніше за шість років користувачі тричі міняли гаджети, то в нових умовах за той же період апгрейд відбудеться всього два рази.

Близько 25% респондентів відповіли, що вони «сильно» або «дуже сильно» зацікавлені в оновленні на iPhone з новим дизайном.

За наявною інформацією, прийдешній iPhone 7 буде нагадувати по дизайну iPhone 6s, але отримає покращену камеру, роз’єм Smart Connector і позбудеться 3,5-міліметрового роз’єму для навушників. Всупереч чуткам, таке сумнівне рішення, як скляний корпус, перший OLED-дисплей і відсутність кнопки Home можна буде споглядати тільки в 2017 році.

17

Ринок говорить про те, що люди більше не хочуть витрачати по $ 700 кожен рік на новий смартфон. В цьому році Apple вже змінювала правила гри, випустивши минулої весни «молодшу» модель iPhone SE, покликану підігріти попит і замінити застаріле «п’яте» покоління смартфонів. У наступному році iPhone виповнюється 10 років, тому найцікавіші технічні рішення Apple присвятить ювілею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що робити, якщо iPhone перезавантажується сам?

Деякі користувачі iPhone часто скаржаться, що їх смартфони часом перезавантажуються самі по собі. Але одна справа, коли це трапляється один раз, і зовсім інша, якщо проблема повторюється кілька разів. Що ж робити в такому випадку? Спершу зробіть найважливіше і очевидне – перевірте наявність оновлень операційної системи. Якщо вони є, обов’язково встановіть, на останніх версіях iOS iPhone […]

Як підготуватися до оновлення до macOS Sierra

Незважаючи на той факт, що нові iOS і macOS доступні для скачування тільки розробникам з аккаунтом Apple Developer, встановити системи можна без особливих проблем. Але спершу потрібно серйозно задуматися, адже macOS знаходиться в стадії обмеженого бета-тестування і може працювати не так добре, як хотілося б. Щоб мінімізувати ступінь розчарування після установки сирої системи, пропонуємо правильно підготуватися до […]

Уразливість в Facebook Messenger дозволяє перехоплювати голосові повідомлення

У наші дні користувачі месенджерів охоче використовують голосові повідомлення замість тексту, адже найчастіше послання простіше надиктувати, ніж надрукувати. Відповідну функцію користувачам пропонують, наприклад, WhatsApp і Facebook Messenger. Єгипетський дослідник Мохамед А. Басет виявив, що в Facebook Messenger з цією функцією пов’язана серйозна проблема. Виявляється, чужі голосові повідомлення можна перехопити і прослухати за допомогою man-in-the-middle атаки. […]