9

До сих пір всі велосипедні кріплення, що дозволяють встановити iPhone на кермі, не дозволяли використовувати гаджет для певних цілей. Зокрема, через особливості конструкції використовувати камеру смартфона одночасно з навігатором не представляється можливим.

Вирішити проблему погодився стартап Bycle, що представив «розумне» велосипедне кріплення, яке дозволяє вести зйомку поїздки і при цьому тримати смартфон в горизонтальному положенні.

У Bycle використовується спеціальна призматична система лінз, яка дає можливість знімати все, що відбувається попереду велосипеда, причому це ніяк не заважає дивитися на екран iPhone. У той час, поки камера записує поїздку, дисплей звільняється для відображення різних даних.

10

Спеціальний додаток Bycle показує швидкість руху, кількість спалених калорій, а також дозволяє за допомогою GPS записувати траєкторію руху велосипеда. Після поїздки програма об’єднає всі дані і сформує інтерактивний відеоролик, в якому буде представлена докладна інформація про поїздку.

11

Новинка поставляється в двох варіантах: стандартному S-Mount і більш просунутому E-Mount, що володіє додатковим кронштейном і вбудованою батареєю ємністю 3000 мАч, що дозволить заряджати смартфон під час поїздки. Bycle підтримує смартфони iPhone 6 і iPhone 6s.
Розробники Bycle збирають засіб на серійне виробництво кріплення на майданчику Kickstarter. Вартість виробу за попереднім замовленням становить $ 45, поставки першим покупцям стартують в серпні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Etcher – безкоштовна кроссплатформенна утиліта для створення завантажувальних USB-дисків

У кожного з нас свої уявлення про безкоштовне ПО. Одні сприймають його в штики і вважають за краще мати справу тільки з поширюваними на комерційній основі рішеннями, до вартості яких входять в тому числі послуги технічної підтримки. Інші впевнені, що на голому ентузіазмі далеко не заїдеш, пророкують free- і opensource-рішень сумне майбутнє і намагаються обходити […]

Огляд Flail Rider – зноси, руйнуй, володарюй

Іноді проста однотапова гра показує себе навіть краще, ніж яка-небудь стратегія або стрілялки за мотивами блокбастера. Так сталося і з Flail Rider – іграшкою, яка нещадно вбиває час. Та й нерви теж. Ще переглядаючи скріншоти в App Store, ми зрозуміли, що Flail Rider стане черговою офісною іграшкою, в якій всі по черзі будуть ставити свій рекорд. Ідея полягає […]

Сравним iPad Air 2 со «старым» iPad mini 3

В прошлом 2013 году, когда в дизайне iPad был небольшой застой, яблочная компания удивила всех и представила шикарный, легкий и компактный iPad Air Retina iPad mini, которого уже год как ждали. Эти планшеты отличаются только диагональю дисплея. Все остальное у них идентичное. Они достаточно мощные, благодаря чему и остаются лучшими планшетами на современном рынке. Однако, […]