1

Apple випустила технічне оновлення iTunes 12.4.2, спрямоване на виправлення помилок. Згідно супровідної документації, в новому випуску виправлено неприємний збій, що виникає при відтворенні коротких треків в Apple Music.

Після виходу оновлення iTunes 12.4.1 користувачі стали скаржитися на помилку при відтворенні, що виникає у композицій тривалістю менше 60 секунд. Коли такий трек програється в Apple Music повністю без «перемотування», то наступна пісня в плейлисті відмовляється відтворюватися. iTunes починає її нескінченно буферізувати.

Судячи з усього, рівно за хвилину до закінчення поточної пісні iTunes повинен завантажувати наступну по порядку музичну композицію. Тобто при тривалості пісні менше 60 секунд додаток терпляче чекає закінчення завантаження, яке навіть не починалося. В оновленні 12.4.2 розробники Apple усунули цю помилку і поліпшили стабільність роботи iTunes.


В основному релізі iTunes 12.4, нагадаємо, Apple спростила інтерфейс мультимедійного програвача iTunes. У програмі з’явилося нове меню, що випадає і бічна панель, від якої компанія відмовилася в попередньому великому випуску. Панель дозволяє переглядати вміст бібліотеки, використовуючи швидкі посилання: Артисти, Альбоми, Пісні, Недавно доданий, Жанри і Плейлисти.

Оновлення iTunes 12.4.2 з виправленням помилок вже доступно для завантаження користувачам Mac і Windows. Реліз «важить» близько 110 МБ, завантажити його можна на офіційному сайті Apple або через систему оновлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що приховують три крапки в iMessage

Всі ми з вами стикалися в iMessage з трьома крапками внизу чату в момент листування. Багато хто помилково вважають, що поява точок означає написання повідомлення на «іншому кінці дроту», а зникнення точок сприймається як ознака того, що людина перестала друкувати. Але все не зовсім так. Наприклад, крапки не будуть з’являтися в чаті з тим, хто деякий […]

Чутки про скорочення попиту на iPhone 6s необґрунтовані

На початку грудня цього року була поширена інформація про те, що Apple на 10% скоротила об'єми замовлень на комплектуючі для смартфонів iPhone 6s та 6s Plus в четвертому кварталі цього року. У зв'язку з цим аналітики прогнозують, що в цьому кварталі Apple зможе продати менше 80 мільйонів iPhone 6s, у зв'язку з чим річний прогноз за об'ємами поставок буде скорегованим з 242 мільйонів до 222 мільйонів. […]

Камера новых iPhone – новые возможности маленького устройства

Хорошей традицией для Apple стало ежегодное обновление камеры в смартфонах iPhone. В нашем случае речь одновременно пойдет и про iPhone 6 и про iPhone 6 Plus: камеры идентичны. Примечательно, что Купертино не спешит за пикселями и пустыми цифрами. Пока Samsung выпускает Galaxy Note с 16-мегапиксельной камерой, Apple уже который год с радостью использует только 8 Мп. Этого […]