1

Apple випустила технічне оновлення iTunes 12.4.2, спрямоване на виправлення помилок. Згідно супровідної документації, в новому випуску виправлено неприємний збій, що виникає при відтворенні коротких треків в Apple Music.

Після виходу оновлення iTunes 12.4.1 користувачі стали скаржитися на помилку при відтворенні, що виникає у композицій тривалістю менше 60 секунд. Коли такий трек програється в Apple Music повністю без «перемотування», то наступна пісня в плейлисті відмовляється відтворюватися. iTunes починає її нескінченно буферізувати.

Судячи з усього, рівно за хвилину до закінчення поточної пісні iTunes повинен завантажувати наступну по порядку музичну композицію. Тобто при тривалості пісні менше 60 секунд додаток терпляче чекає закінчення завантаження, яке навіть не починалося. В оновленні 12.4.2 розробники Apple усунули цю помилку і поліпшили стабільність роботи iTunes.


В основному релізі iTunes 12.4, нагадаємо, Apple спростила інтерфейс мультимедійного програвача iTunes. У програмі з’явилося нове меню, що випадає і бічна панель, від якої компанія відмовилася в попередньому великому випуску. Панель дозволяє переглядати вміст бібліотеки, використовуючи швидкі посилання: Артисти, Альбоми, Пісні, Недавно доданий, Жанри і Плейлисти.

Оновлення iTunes 12.4.2 з виправленням помилок вже доступно для завантаження користувачам Mac і Windows. Реліз «важить» близько 110 МБ, завантажити його можна на офіційному сайті Apple або через систему оновлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple знижує обсяги замовлень на виробництво iPhone 6s і iPhone 6s Plus напередодні запуску iPhone 7

Аналітичні компанії, у яких є вихід на постачальників Apple, повідомляють про те, що у компанії погіршується ситуація з продажами смартфонів iPhone. За повідомленням агентства Brean Capital, зараз корпорація з Купертіно зменшує запаси залишків смартфонів напередодні осінньої презентації. Аналітики стверджують, що Apple знову знизила замовлення на виробництво мобільних апаратів на період з квітня по червень, а […]

Ви не повірите, на що здатна Siri

Якщо попросити людину швидко перерахувати функції, які може виконувати голосова помічниця Siri, то навряд чи список буде великий: завести будильник, повідомити погоду, поставити пісню з Apple Music і ще парочка завдань. Однак, якщо поглянути на повний перелік всього, що вміє ця дівчина, він обов’язково вас вразить. Маловідомі ентузіасти створили спеціальний сайт Hey-Siri.io, який представляє собою інтерактивну […]

Українець змусив помічників Google і Amazon нескінченно ставити один одному питання

У Мережі стало популярним відео, де голосові помічники Amazon Echo і Google Home знову і знову перепитують одне одного про намічений в календарі захід. Що сталося 7 листопада колишній українець Адам Яковенко, який переїхав жити до Сполучених Штатів, виклав на YouTube відео, де він змусив два електронних помічників нескінченно спілкуватися між собою. Для цього хлопець створив […]