1

Apple випустила технічне оновлення iTunes 12.4.2, спрямоване на виправлення помилок. Згідно супровідної документації, в новому випуску виправлено неприємний збій, що виникає при відтворенні коротких треків в Apple Music.

Після виходу оновлення iTunes 12.4.1 користувачі стали скаржитися на помилку при відтворенні, що виникає у композицій тривалістю менше 60 секунд. Коли такий трек програється в Apple Music повністю без «перемотування», то наступна пісня в плейлисті відмовляється відтворюватися. iTunes починає її нескінченно буферізувати.

Судячи з усього, рівно за хвилину до закінчення поточної пісні iTunes повинен завантажувати наступну по порядку музичну композицію. Тобто при тривалості пісні менше 60 секунд додаток терпляче чекає закінчення завантаження, яке навіть не починалося. В оновленні 12.4.2 розробники Apple усунули цю помилку і поліпшили стабільність роботи iTunes.


В основному релізі iTunes 12.4, нагадаємо, Apple спростила інтерфейс мультимедійного програвача iTunes. У програмі з’явилося нове меню, що випадає і бічна панель, від якої компанія відмовилася в попередньому великому випуску. Панель дозволяє переглядати вміст бібліотеки, використовуючи швидкі посилання: Артисти, Альбоми, Пісні, Недавно доданий, Жанри і Плейлисти.

Оновлення iTunes 12.4.2 з виправленням помилок вже доступно для завантаження користувачам Mac і Windows. Реліз «важить» близько 110 МБ, завантажити його можна на офіційному сайті Apple або через систему оновлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як змусити iPhone «читати» текст в будь-якому додатку

За минулі кілька років можливості iOS значно розширилися. Розробники з Купертіно впровадили в яблучну мобільну операційну систему досить багато функцій, які можуть допомогти користувачам в різних ситуаціях. Наприклад, власники iPhone можуть змусити свій мобільний пристрій «читати» текст, що відображається в даний момент на екрані. Щоб скористатися подібною можливістю користувачам потрібно: 1.Відкрити Налаштування – Основні. 2. […]

Підтвердилась інформація про розробку офіційного клієнта WhatsApp для платформи Apple Watch

Популярний на території України месенджер WhatsApp збирається розширити можливості фірмового чату. Як стало відомо, найближчим часом додаток стане доступним на смарт-годинниках Apple Watch. Так стверджують джерела, які безпосередньо спілкуються з розробниками популярного додатку. Наступна версія додатку буде доступна користувачам Apple Watch. Таким чином, після виходу наступного оновлення месенджер можна буде використовувати на «розумному» годиннику: клієнт дозволить відправляти повідомлення та […]

GoPro тепер можна керувати за допомогою Apple Watch

Офіційний iOS-додаток для самих популярних у світі екшн-камер GoPro сьогодні оновився і став ще краще. Особливо це відчують володарі Apple Watch, тому що програма тепер працює і на смартчасах компанії Apple. GoPro тепер можна керувати за допомогою Apple Watch. Загалом, якщо у вас є iPhone, Apple Watch і GoPro, тепер вони будуть працювати, як одне […]