1

Apple випустила технічне оновлення iTunes 12.4.2, спрямоване на виправлення помилок. Згідно супровідної документації, в новому випуску виправлено неприємний збій, що виникає при відтворенні коротких треків в Apple Music.

Після виходу оновлення iTunes 12.4.1 користувачі стали скаржитися на помилку при відтворенні, що виникає у композицій тривалістю менше 60 секунд. Коли такий трек програється в Apple Music повністю без «перемотування», то наступна пісня в плейлисті відмовляється відтворюватися. iTunes починає її нескінченно буферізувати.

Судячи з усього, рівно за хвилину до закінчення поточної пісні iTunes повинен завантажувати наступну по порядку музичну композицію. Тобто при тривалості пісні менше 60 секунд додаток терпляче чекає закінчення завантаження, яке навіть не починалося. В оновленні 12.4.2 розробники Apple усунули цю помилку і поліпшили стабільність роботи iTunes.


В основному релізі iTunes 12.4, нагадаємо, Apple спростила інтерфейс мультимедійного програвача iTunes. У програмі з’явилося нове меню, що випадає і бічна панель, від якої компанія відмовилася в попередньому великому випуску. Панель дозволяє переглядати вміст бібліотеки, використовуючи швидкі посилання: Артисти, Альбоми, Пісні, Недавно доданий, Жанри і Плейлисти.

Оновлення iTunes 12.4.2 з виправленням помилок вже доступно для завантаження користувачам Mac і Windows. Реліз «важить» близько 110 МБ, завантажити його можна на офіційному сайті Apple або через систему оновлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як відрізнити оригінальний кабель Lightning від підробки

Коли кабель для вашого iPhone прийде в непридатність, а рано чи пізно це трапиться, вам доведеться знайти йому заміну. Ви можете вибрати один з кабелів різних виробників, можете купити оригінальний кабель від Apple, а можете купити китайський кабель, чого ми, звичайно, не рекомендуємо вам робити. Але як бути впевненим в тому, що ви купили саме […]

Lightning-кабель визнаний найгіршим продуктом Apple

У більшості випадків користувачі задоволені якістю яблучних продуктів. Однак, це стосується не всієї продукції Apple. Якщо брати до уваги оцінки в магазині компанії Apple, то найнижчий рейтинг отримав саме Lightning-кабель. На другому місці розміщується зарядний пристрій для ноутбуків MacBook. Судячи з оцінок, він також не відрізняється високою надійністю. В цілому користувачі незадоволені не стільки зовнішнім […]

Samsung S5 і S4 можна скинути до заводських налаштувань за допомогою WAP-повідомлення

Дослідники компанії Context Information Security докладно розповіли про ряд проблем, які були виявлені ними в смартфонах Samsung. Фахівці пишуть, що апарати Samsung S5 і S4 можна скинути до заводської конфігурації (попутно знищивши призначені для користувача дані) за допомогою звичайного текстового повідомлення. При цьому атака спирається на проблеми в Android, так що, швидше за все, уразливості […]