1

На початку 2016 року Apple випустила новий iPhone SE – 4-дюймовий смартфон, націлений на прихильників компактних пристроїв. За інформацією видання Mydrivers, обсяг продажів моделі виявився недостатньо високим, тому iPhone SE чекає доля iPhone 5c, який не побачив продовження в особі «iPhone 6c».

4-дюймовий iPhone 5c в яскравих кольорах був представлений в 2013 році. Незабаром з’ясувалося, що продажі укладеного в яскраві пластмасові корпуси iPhone 5c, що виступає злегка поліпшеним варіантом минулорічного iPhone 5, не відповідають очікуванням Apple. Визнав це і Тім Кук, який заявив, що флагманська модель привертає до себе більше уваги. Апарат будучи лише на трохи дешевше флагманського iPhone 5s, не справив значний вплив на споживачів.

2

За даними джерела, зі смартфоном iPhone SE склалася схожа ситуація. Аналітики пояснюють це тим, що багато користувачів Apple встигли звикнути до 4,7-дюймового екрану, а оновлюватися з iPhone 5s з тим же дизайном багато хто не вважали за потрібне.

Якщо ж вийти за рамки «яблучної» продукції, то iPhone SE є унікальним у своєму роді пристроєм. На ринку достатньо смартфонів з невеликою діагоналлю екрану, але майже всі вони відносяться до низької або, в кращому випадку, середньої цінової категорії. iPhone SE, навпаки, не поступається більшим товаришам ні в чому, крім розмірів.

Проте, джерела стверджують, що у Apple поки немає планів на рахунок випуску сіквела iPhone SE. Хоча багато що залежатиме від успіху iPhone 7 і iPhone 7 Plus. А що ви думаєте про iPhone SE?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

То що там за прогрес? Частина перша

  Науково-технiчний прогрес йде найшвидшим чином! Бр-р-р, що це я несу? Нiхто у сучасному свiтi не може обiйтися без комп’ютера чи смартфона! Знов не те… Що б ще такого глобального та декларативного заявити? “Комп’ютери зробили життя людства легким?” “Смартфони змiнили бiзнес та створили новi профессiї?” “Iнтернет дозволив людству с легкiстю спiлкуватися по всьому свiту?” Це […]

Hipstamatic : делаем цифровые фото аналоговыми

В своем недавнем интервью Уолтер Айзексон, биограф Стива Джобса, рассказал, что в последнее время лидер Apple хотел изменить до неузнаваемости учебники, телевизоры и фотоаппараты. И нужно отметить, что с фотографиями это ему удалось, ведь он смог вывести мобильную фотографию на принципиально новый уровень и теперь мобильный телефон стал достойным конкурентом цифровой камере. Итак, на этот […]

Якісна фотографія iPhone 7 з’явилася в мережі

Були часи, коли смартфони Apple залишалися загадкою до самого початку щорічної вересневої презентації. Але останні покоління iPhone викликають настільки великий інтерес у публіки, що приховати новинку від фанатів стає все складніше. Так сталося і з сьомим поколінням: фотографії і рендери активно з'являються в мережі в останні місяці. І ось на китайському ресурсі Weibo була злита […]