iPad Pro никак не хочет уходить из новостных лент. Недавно мы уже говорили о том, что релиз гаджета отложен на полгода из-за проблем с дисплеями. Но, как оказалось, увеличение экрана iPad Pro это не единственная фишка, которой Apple порадует своих клиентов. 

Новый планшет, скорее всего, будет иметь встроенный USB-порт. Источником этого волнующего слуха является Wall Street Journal. По сообщениям журнала, iPad Pro укомплектуется стандартным USB с поддержкой v3.0, что существенно повлияет на скорость обмена данными и взаимодействие между планшетом и компьютерами. 

Ходят слухи, что Apple уже освоила технологию, существенно повышающую скорость зарядки устройств. Пока что не известно, успеет ли компания внедрить это усовершенствование в iPad Pro. 

Также известно о поддержке планшетом периферийных устройств, а именно клавиатуры и мыши. Конечно, это совсем не новинка, поскольку много поколений планшетов использует подобные девайсы. Но тут речь о чём-то особенном, возможно, именно под них будет внедрён дополнительный USB-порт. 

Эти усовершенствования не слишком пригодятся частным пользователем, за исключением нового порта для обмена данными с внешними накопителями. Зато они открывают принципиально новые возможности на корпоративном секторе рынка. Идея использования планшетов в качестве рабочих терминалов уже реализована на практике компанией Microsoft. Apple сможет создать хорошую конкуренцию существующим устройствам, поскольку её гаджеты, как правило, более надёжны и удобны в использовании.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися
один коментар | 23.07.2016 15:29

Яндекс прискорив «яндекс.браузер» для iOS і оптимізував дизайн під різні екрани

Яндекс анонсував реліз нової версії яндекс.браузер для iPhone і iPad, яка характеризується поліпшеною швидкодією і переробленим дизайном. У компанії відзначили, що підвищення продуктивності досягнуто на всіх пристроях, а оновлення дизайну затонуло стрічку Дзен, режим читання і завантаження сторінок з вимкненим режимом Турбо. Якщо раніше оптимізація яндекс.браузер була спрямована на не самі нові гаджети, то останній […]

Статистика: 62% власників розумних годинників Apple Watch планують подарувати такий же годинник своїм близьким

Більшість власників Apple Watch збираються подарувати своїм близьким розумний годинник Apple. Про це говорять результати дослідження компанії Ipsos, яке було проведено разом з  Reuters. Метою опитування, в якому взяли участь майже 16 тисяч американців, було з’ясувати, що жителі США планують подарувати своїм близьким на новорічні свята. Відповідно до результатів дослідження, близько 7% респондентів збираються придбати […]

Xiaomi випускає масштабне оновлення MIUI

Компанія Xiaomi оголосила про оновлення фірмової прошивки MIUI до версії 8.2. В першу “хвилю” потрапило відразу 24 пристрої, що робить даний реліз наймасштабнішим за всю історію MIUI. Серед підтримуваних девайсів – Mi2, Mi2S, Mi3, Mi3 (версія для Unicom), Mi4, Mi Note, Redmi Note і багато інших. Крім цього, MIUI 8.2 буде доступна і для міжнародних […]