Согласно информации, которая была опубликована на официальном сайте ресурса 9to5mac, Apple занимается разработкой смартфона следующего поколения. Предположительное название новой модели – iPhone 6S. Смартфон, по заявлению издания, получит более широкий функционал, нежели существующая на рынке модель, а также получит ряд других улучшений.

В частности, речь идет о дисплее с технологией «Force Touch». Аналог такой технологии будет также использоваться в часах Apple Watch, которые совсем скоро поступят в продажу. При помощи данной технологии становится возможным осуществлять распознавание не только места нажатий, но и также силы нажатий. Таким образом, пользователь сможет активировать новые функции при нажатии на одну и ту же область экрана.

Именно сенсорный дисплей Force Touch является главной фишкой Apple Watch. В дальнейшем он будет внедрятся и в другие устройства. В частности, совсем скоро мы сможем увидеть применение такой технологии в планшетах iPad, смартфонах iPhone и других устройствах.

Близкий к Apple источник говорит о том, что у Apple сейчас есть определенные проблемы с калибровкой нового дисплея Force Touch. К моменту выхода устройств в продажу данная неполадка должна быть устранена.

Помимо улучшенного дисплея, iPhone 6S также может получить улучшенную камеру с системой из двух линз. Это позволит камере смартфона создавать фотографии, которые по своему качеству могут сравниться с «зеркалками».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Голова Google Ерік Шмідт зізнався, що користується iPhone, але вважає за краще Galaxy S7

Голова ради директорів Google Ерік Шмідт в ході заходу Startup Fest в Амстердамі зізнався, що користується iPhone 6s. Як виявилося, функціонер користується зовсім «непатріотичним» пристроєм: у нього є смартфон від головного конкурента Google. Втім, Шмідт зазначив, що у нього є і Galaxy S7 на Android – якому, за його словами, він віддає перевагу. «Samsung S7 […]

Зовнішня батарея Power Bank на 5200 мАч оснащена Bluetooth-динаміком та лазерної клавіатурою для iPhone

Клавіатури без механічних клавіш як правило недолюблюють, але якщо доводиться вибирати між крихітною екранною і  великою проекцією, то користувач швидше вибере другий варіант. Тим більше, що тепер подібний пристрій може бути виконано у вигляді ємної зовнішньої батареї і бездротового динаміка. Проекційні лазерні клавіатури вже якийсь час присутні на ринку, проте раніше вони були занадто громіздкими, щоб їх можна було […]

За тиждень до інавгурації Трампа 70% камер спостереження у Вашингтоні вразив шифрувальник

Журналісти видання Washington Post розповіли про черговий великий інцидент, який спровокувала атака шифрувальника. Від зіткнення зі здирницьким ПЗ в наші дні не застрахований ніхто, жертвами атак стають урядові установи, лікарні, поліція, прості користувачі. Цього разу шифрувальник став причиною практично повного виходу з ладу системи відеоспостереження в Вашингтоні, яка використовується окружним департаментом поліції, за підтримки OCTO (Office […]