Согласно информации, которая была опубликована на официальном сайте ресурса 9to5mac, Apple занимается разработкой смартфона следующего поколения. Предположительное название новой модели – iPhone 6S. Смартфон, по заявлению издания, получит более широкий функционал, нежели существующая на рынке модель, а также получит ряд других улучшений.

В частности, речь идет о дисплее с технологией «Force Touch». Аналог такой технологии будет также использоваться в часах Apple Watch, которые совсем скоро поступят в продажу. При помощи данной технологии становится возможным осуществлять распознавание не только места нажатий, но и также силы нажатий. Таким образом, пользователь сможет активировать новые функции при нажатии на одну и ту же область экрана.

Именно сенсорный дисплей Force Touch является главной фишкой Apple Watch. В дальнейшем он будет внедрятся и в другие устройства. В частности, совсем скоро мы сможем увидеть применение такой технологии в планшетах iPad, смартфонах iPhone и других устройствах.

Близкий к Apple источник говорит о том, что у Apple сейчас есть определенные проблемы с калибровкой нового дисплея Force Touch. К моменту выхода устройств в продажу данная неполадка должна быть устранена.

Помимо улучшенного дисплея, iPhone 6S также может получить улучшенную камеру с системой из двух линз. Это позволит камере смартфона создавать фотографии, которые по своему качеству могут сравниться с «зеркалками».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Різдвяна реклама Apple виконана в кращих традиціях компанії

Вже через місяць Сполучені Штати Америки відмічатимуть Різдво. У більшості населення це свято асоціюється з теплими родинними стосунками, любов’ю і, звісно, подарунками. Як кажуть менеджери, реклама подарунків, які даруються на посвідчення любові, також повинна бути виконана із неменшою любов’ю. І хоча деякі спеціалісти дотримуються думки, що у попередні роки різдвяна реклама Apple була більш зворушливою, […]

Sonos-пристрої стали офіційно сумісними з Apple Music

На момент релізу Apple Music влітку минулого року все, що було відомо про сумісність нового сервісу з аудіосистемами Sonos зводилося до фрази одного з тамтешніх співробітників – мовляв, підтримка запрацює до кінця поточного року. В принципі, так воно і вийшло: 15 грудня стартував етап відкритого бета-тестування, і сотні тисяч власників Sonos-пристроїв почали на свій страх і […]

Apple більше не найдорожча компанія в світі

У 2011 році Apple стала найдорожчою компанією в світі за ринковою капіталізацією. З того моменту корпорація з Купертіно більш не здавала позицій, за винятком невеликого періоду, коли на початку 2013 року акції компанії впали майже на 40%. Однак з недавнього часу найдорожчою компанією в світі на основі ринкової вартості став холдинг Alphabet, частиною якого є Google. На даний момент ринкова вартість Alphabet становить $ 420 млрд, тоді як Apple оцінюється в $ 393 […]