11

До анонса iPhone 7 залишається всього два місяці, тому Інтернет рясніє всілякими витоками про майбутню новинку Apple. На цей раз інформація надійшла від самої компанії.

Компанія Entertainment in Flight LLC, чия адреса збігається з фірмою Carplay Enterprises, яка зареєструвала в минулому році бренд CarPlay, подала заявку на реєстрацію торгової марки AirPods в США. Передбачається, що стоїть за цим компанія Apple, яка вже не в перший раз подібним чином реєструє торговельні марки.

Першими про активність з боку Entertainment in Flight повідомили журналісти MacRumors. На поточний момент компанія має намір зареєструвати бренд AirPods в США. Заявка подана відповідно до 9-го розділу міжнародної класифікації товарних знаків, під яку підпадають навушники, динаміки, мікрофони та інша звукова апаратура.

12

Підпис юриста Entertainment in Flight Джонатана Брауна в заяві на реєстрацію AirPods

Прямих доказів зв’язку між Apple і Entertainment in Flight не існує. Однак в MacRumors звернули увагу, що представник останньої Джонатан Браун, від імені якого реєструвалася торгова марка AirPods, в 2010 році представляв інтереси Apple в одному з судових розглядів.

В асортименті корпорації з Купертино представлено кілька бездротових навушників, але всі вони зареєстрували під брендом Beats. Є підстави вважати, що компанія готує особливі компактні моделі спеціально для iPhone 7. Вони будуть пропонуватися окремо: в комплекті зі смартфоном буде йти дротова гарнітура з Lightning-інтерфейсом.

13

Підпис Джонатана Брауна 2010 року в судовому розгляді з боку Apple

Раніше подібну модель навушників випустили компанії Motorola і Samsung, їх головним недоліком є малий час автономної роботи. Швидше за все, бездротові «затички» від Apple теж не будуть «довгожителями» – якщо, звичайно, їх не забезпечать якимись революційними акумуляторами. Скільки аксесуар буде коштувати, поки передбачити важко.

Варто відзначити, що в минулому Apple вже застосовувала тактику з підставними компаніями, таємно реєструючи торгові марки iPad, iPhone і Apple Watch від імені інших юридичних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скільки буде коштувати iPhone, якщо його почнуть виробляти в США

Днями Дональд Трамп поділився своїми планами, до втілення яких він приступить після остаточного вступу на нову посаду. Однією з його ініціатив є вихід з транстихоокеанського партнерства, яке, за словами Трампа, абсолютно не вигідне для США. Новий президент Америки відзначає, що жителі США схильні підтримувати американських виробників. Однак якщо великі компанії перенесуть своє виробництво в США, вартість […]

Дослідження: 70% користувачів iPhone віддають перевагу картам Google

На конференції WWDC 2016 компанія Apple представила оновлений дизайн програми Apple Maps і оголосила про відкриття свого картографічного сервісу для сторонніх розробників. Як повідомляється в звіті компанії Fluent, на даний момент серед користувачів iPhone найбільш популярним картографічним сервісом є карти Google. В опитуванні взяло участь близько 2 000 дорослих американців. Google Maps віддали перевагу майже […]

Мобильные системы платежей: партнерство и никакой конкуренции

Сегодня мы уже делились с вами новостями о широчайших шагах системы мобильных платежей Apple Pay по розничному рынку. Многие аналитики говорят об очевидном: на наших глазах «яблочная» корпорация творит – создает новый тренд. Тем не менее, у компании есть конкурент под именем Square, ставший камнем преткновения для Apple на самом начальном этапе внедрения системы. Что […]