11

До анонса iPhone 7 залишається всього два місяці, тому Інтернет рясніє всілякими витоками про майбутню новинку Apple. На цей раз інформація надійшла від самої компанії.

Компанія Entertainment in Flight LLC, чия адреса збігається з фірмою Carplay Enterprises, яка зареєструвала в минулому році бренд CarPlay, подала заявку на реєстрацію торгової марки AirPods в США. Передбачається, що стоїть за цим компанія Apple, яка вже не в перший раз подібним чином реєструє торговельні марки.

Першими про активність з боку Entertainment in Flight повідомили журналісти MacRumors. На поточний момент компанія має намір зареєструвати бренд AirPods в США. Заявка подана відповідно до 9-го розділу міжнародної класифікації товарних знаків, під яку підпадають навушники, динаміки, мікрофони та інша звукова апаратура.

12

Підпис юриста Entertainment in Flight Джонатана Брауна в заяві на реєстрацію AirPods

Прямих доказів зв’язку між Apple і Entertainment in Flight не існує. Однак в MacRumors звернули увагу, що представник останньої Джонатан Браун, від імені якого реєструвалася торгова марка AirPods, в 2010 році представляв інтереси Apple в одному з судових розглядів.

В асортименті корпорації з Купертино представлено кілька бездротових навушників, але всі вони зареєстрували під брендом Beats. Є підстави вважати, що компанія готує особливі компактні моделі спеціально для iPhone 7. Вони будуть пропонуватися окремо: в комплекті зі смартфоном буде йти дротова гарнітура з Lightning-інтерфейсом.

13

Підпис Джонатана Брауна 2010 року в судовому розгляді з боку Apple

Раніше подібну модель навушників випустили компанії Motorola і Samsung, їх головним недоліком є малий час автономної роботи. Швидше за все, бездротові «затички» від Apple теж не будуть «довгожителями» – якщо, звичайно, їх не забезпечать якимись революційними акумуляторами. Скільки аксесуар буде коштувати, поки передбачити важко.

Варто відзначити, що в минулому Apple вже застосовувала тактику з підставними компаніями, таємно реєструючи торгові марки iPad, iPhone і Apple Watch від імені інших юридичних осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Flash виявлена ​​чергова критична уразливість

Через Flash Player компанії Adobe зловмисники можуть віддалено отримати контроль над системою і повний доступ до даних користувачів. Flash не люблять багато, але багато хто продовжує його використовувати на своїх комп'ютерах. Причин для «нелюбові» багато – плеєр славиться відмінним «апетитом» до ресурсів системи, нерідко глючить, ну і, звичайно, в ньому регулярно виявляються «дірки» в безпеці. […]

Безпілотні автомобілі Uber з’являться вже цього місяця

Інформаційно-аналітичне агентство Bloomberg повідомляє, що компанія Uber завершила випробування своїх безпілотних автомобілів і готова прийняти на їх борт перших пасажирів. Вже в цьому місяці жителі американського міста Піттсбург і клієнти компанії зможуть замовити собі поїздку на одному з безпілотних Volvo XC90 через мобільний додаток. Згідно зі звітом Bloomberg, Uber не надсилатиме автомобілі поодинці. В салоні, […]

Adobe Flash передрікають «смерть» в найближчі пару років

Сподіваємося і віримо =) Останні кілька років технологія Flash від Adobe стрімко «йде на дно». Однією з причин тому повна відмова Apple від підтримки даного продукту в своїй мобільній екосистемі. Ще в 2010 році Джобс в своєму листі до Adobe аргументував це низькою швидкодією технології, яка безпосередньо впливає на швидкість роботи девайсів, а також наявністю великої […]