18

BitTorrent з’явився на смартфонах, планшетах і телевізорах, але не в звичному амплуа. Компанія запускає на iOS і Apple TV додаток BitTorrent Now, який нагадує суміш Netflix і Spotify, пропонуючи користувачам потокові відео і музику, але переважно від незалежних і невідомих широкому колу виконавців.

19

BitTorrent Now – це не новий спосіб отримати доступ до величезних масивів піратських матеріалів на торрент-ресурсах, а спроба компанії використовувати ім’я і технологію BitTorrent для надання невеликим виконавцям і творцям контенту легального і зручного способу публікації своїх творів. Іншими словами, всі матеріали на BitTorrent Now завантажуються їх творцями. Одні безкоштовні, інші вимагають оплати або включають рекламу.

В іншому BitTorrent Now нагадує будь-який інший звичний потоковий додаток: користувач може здійснювати пошук того, що хоче послухати або подивитися, а потім натиснути на вподобаний результат для відтворення. Цікаво, що музикою і відео служба не обмежена: компанія заявляє про підтримку в майбутньому VR і інших матеріалів, які люди захочуть публікувати.

BitTorrent вже кілька років створює каталог матеріалів за допомогою формату Bundle. Їй вдалося залучити і деяких відомих людей, включаючи Тома Йорка, Moby і Девіда Кроса – всього платформу вже використовують 30 000 чоловік для публікації своїх робіт. Втім, згадані творці є скоріше винятком, так що при пошуку відомих імен на кшталт дистрибьютора A24 користувач знайде швидше рекламні матеріали, ніж повноцінні фільми або музику.

20

У заяві BitTorrent йдеться, що платформа Bundle виявилася досить успішною: на поточний момент кількість завантажень перевищила 200 млн. При цьому найбільш викачуваними проектами були, за словами компанії, матеріали від незалежних колективів, і тепер мета BitTorrent Now – дати творцям засіб комунікації з любителями фільмів і музики по всьому світу.

Перевага BitTorrent Now, на думку розробників, полягає у відсутності обмежень на зразок обов’язкової публікації тільки відео або тільки музики: творці матеріалів зможуть експериментувати з цифровим мистецтвом онлайн в цілому.

Додаток BitTorrent Now вже є на iOS, Apple TV і Android. В даний час використовується стандартний режим роботи потокових служб: матеріали передаються користувачам тільки з серверів компанії. Але пірингові компоненти розробляються і будуть впроваджені в майбутньому, коли платформа трохи зміцніє і почне перетворюватися в розподілену мережу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як використовувати промо-код на Apple TV

А раптом вам пощастить і ви виграєте промо-код для Apple TV? Завжди приємно отримати безкоштовно якийсь милий додаток. На жаль, використовувати промо-код безпосередньо на Apple TV ввести не можна. Тому для отримання додатку, який тобі подарували (або ти виграв), знадобиться або додаток на iOS, або Mac. Отже, як активувати Промокод за допомогою iOS: 1. Зайди […]

Літні Олімпійські ігри 2016 транслюватимуть у віртуальній реальності

Компанія NBC почала ділитися планами щодо висвітлення Літніх Олімпійських ігор 2016. Зокрема, стало відомо, що близько 85 годин ігор будуть транслюватися у віртуальній реальності. На жаль, користувачі Google Cardboard, Oculus Rift або HTC Vive не зможуть скористатися такою можливістю. Ігри будуть транслюватися виключно через Samsung Gear VR. Церемонії відкриття і закриття олімпіади можна буде спостерігати […]

Піратські порносайти використовують YouTube для зберігання відео

YouTube продовжує залишатися одним з флагманських сервісів Google, але мало хто знає, що популярний відеохостинг часто виступає «хостингом» для піратських стрімінгових сайтів, які щодня генерують мільйони переглядів. Про те, що піратський контент – велика проблема YouTube, говорили вже неодноразово. Однак ще одна проблема, про яку відомо менше, це використання YouTube як хостингу для піратських відео. Справа в […]