18

BitTorrent з’явився на смартфонах, планшетах і телевізорах, але не в звичному амплуа. Компанія запускає на iOS і Apple TV додаток BitTorrent Now, який нагадує суміш Netflix і Spotify, пропонуючи користувачам потокові відео і музику, але переважно від незалежних і невідомих широкому колу виконавців.

19

BitTorrent Now – це не новий спосіб отримати доступ до величезних масивів піратських матеріалів на торрент-ресурсах, а спроба компанії використовувати ім’я і технологію BitTorrent для надання невеликим виконавцям і творцям контенту легального і зручного способу публікації своїх творів. Іншими словами, всі матеріали на BitTorrent Now завантажуються їх творцями. Одні безкоштовні, інші вимагають оплати або включають рекламу.

В іншому BitTorrent Now нагадує будь-який інший звичний потоковий додаток: користувач може здійснювати пошук того, що хоче послухати або подивитися, а потім натиснути на вподобаний результат для відтворення. Цікаво, що музикою і відео служба не обмежена: компанія заявляє про підтримку в майбутньому VR і інших матеріалів, які люди захочуть публікувати.

BitTorrent вже кілька років створює каталог матеріалів за допомогою формату Bundle. Їй вдалося залучити і деяких відомих людей, включаючи Тома Йорка, Moby і Девіда Кроса – всього платформу вже використовують 30 000 чоловік для публікації своїх робіт. Втім, згадані творці є скоріше винятком, так що при пошуку відомих імен на кшталт дистрибьютора A24 користувач знайде швидше рекламні матеріали, ніж повноцінні фільми або музику.

20

У заяві BitTorrent йдеться, що платформа Bundle виявилася досить успішною: на поточний момент кількість завантажень перевищила 200 млн. При цьому найбільш викачуваними проектами були, за словами компанії, матеріали від незалежних колективів, і тепер мета BitTorrent Now – дати творцям засіб комунікації з любителями фільмів і музики по всьому світу.

Перевага BitTorrent Now, на думку розробників, полягає у відсутності обмежень на зразок обов’язкової публікації тільки відео або тільки музики: творці матеріалів зможуть експериментувати з цифровим мистецтвом онлайн в цілому.

Додаток BitTorrent Now вже є на iOS, Apple TV і Android. В даний час використовується стандартний режим роботи потокових служб: матеріали передаються користувачам тільки з серверів компанії. Але пірингові компоненти розробляються і будуть впроваджені в майбутньому, коли платформа трохи зміцніє і почне перетворюватися в розподілену мережу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple збирається запустити сервіс для розпізнавання музики

З появою смартфонів свій новий розвиток отримали і сервіси розпізнавання музики. На ринку ці додатки почали з’являтися у 2010-2011 роках, і на сьогоднішній день є дуже затребуваними, що доказує їх присутність у списках «must have». Принцип роботи подібних додатків є ідентичним і полягає в тому, що вони записують короткий відривок граючої поблизу музики, відправляють його […]

iOS 10.2 проти iOS 10.1.1. Порівняння швидкості роботи

Позавчора нарешті відбувся фінальний реліз iOS 10.2, і одне з головних питань, яке задають користувачі, що ще не оновили своїх пристроїв, – як у нової прошивки справи зі швидкістю роботи? Серед основних нововведень – близько 100 емодзі Unicode 9.0, кілька шпалер для iPhone 7, новий додаток ТБ, ефекти для iMessage і ряд інших нововведень. Ми вже […]

Google купила Nest Labs стартап Тони Фаделла

   В 2010 году Тони Фаделл, больше известный как создатель iPod и человек, активно участвующий в запуске iPhone, основал собственную компанию Nest Labs. Первый продукт появился в 2011 году – «умный» термостат для дома, следующего пришлось ждать два года: в 2013 появился нумный» датчик дыма. Не так давно оглашалось, что для дальнейшего развития компания собиралась […]