15

Індустрія ігор приносить дохід не тільки тим, хто їх робить, але і тим, хто в них грає. Іноді цей дохід може бути до непристойності великим. В інтернеті повно свідчень того, як популярні ігрові стрімери отримували від своїх глядачів у вигляді пожертвувань від декількох сотень до декількох десятків тисяч доларів.

У своїй новій мобільній «операційці» Apple приділила особливу увагу ігровій складовій. В рамках програмного релізу компанія розробила службу, яка дозволить користувачам проводити потокову трансляцію ігор з iPhone і iPad. Вперше вона стала доступна в оновленні iOS 10 beta 2.

16

Фреймворк ReplayKit Live дозволяє захоплювати картинку з екрану мобільного пристрою, а також з основної або фронтальної камери. У червні на навчальних сесіях Apple показала, наскільки просто розробникам реалізувати підтримку ReplayKit Live для потокової трансляції ігор. Для активації функції стрімінга досить додати пару рядків коду.

Скористатися стрімінгом можна вже в Swift Playgrounds – новому додатку Apple, c яким всі бажаючі зможуть легко навчитися програмувати. У випадаючому меню програми є опція Broadcast Live, натисканням по якій можна вибрати програми для стрімінга зображення. Функція заробила в другій бета-версії iOS 10.

17

Нативна підтримка онлайн-стрімінга в iOS 10 напевно зацікавить стрімерів. Адже мрія будь-якого – отримувати гроші, займаючись улюбленою справою. Перетворити хобі на роботу, яка зможе забезпечити постійним доходом. Саме цим займаються відеоблогери на YouTube і Twitch – вони грають в ігри і отримують за це гроші. В Apple проте вважають, що сервіс буде користуватися популярністю також для навчання. Таким чином викладач зможе транслювати мультимедійний контент на пристрої учнів під час уроку.

Варто відзначити, що це не єдина ініціатива Apple, пов’язана з ігровим напрямком своїх проектів. Як ми писали, компанія зняла обмеження для платформи tvOS. Якщо раніше Apple вимагала від розробників ігор впроваджувати підтримку пульта Remote, то тепер цю вимогу скасовано. Більш того, розробники тепер можуть створювати ігри з прицілом на використання повноцінних ігрових контролерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung розробляє смартфон з двома операційними системами

Мобільні пристрої, здатні перемикатися між двома або більше операційними системами, не є нововведенням, однак у всіх відомих випадках платформи залишаються ніяк не пов’язаними між собою, а для зміни однієї системи на іншу необхідне перезавантаження апарату. В Samsung, схоже, задумали невелику революцію в цьому питанні, спробувавши стерти кордони між декількома ОС на одному пристрої. Новий патент […]

2 300 000 Предзаказов Apple Watch

В компании Apple пока не офиширую официальных цифр количества заказанных устройств Apple Watch 10 апреля. Однако аналитик Мин-Чи Ко из KGI Securities уже подсчитал четкое число таких устройств и даже называет точное количество. До этого нам было известно только то, что Количество предзаказанных Apple Watch на территории США составляли около одного миллиона единиц. Большую популярность […]

Американська «яблучна» компанія презентувала tvOS 9.1 beta 3 для Apple TV

Разом з iOS 9.2 beta 4 компанія Apple розповсюдила ще одну «бету» для розробників додатків, а саме tvOS 9.1 beta 3. Тестова версія ОС доступна для завантаження на сайті компанії в розділі «Resources». Завантажити її можуть лише власники облікових записів розробників. tvOS 9.1 – це друге оновлення для оригінальної ТВ-приставки від «яблучної» компанії. Перше оновлення […]