12
Далеко не кожен користувач готовий купувати Hi-End-апаратуру для підвищення якості звучання улюблених композицій. Саме тому стартап з Лос-Анджелеса розробив m.e. – Простий в роботі гаджет, який використовує особливі алгоритми для поліпшення звучання музики.

На думку аудіоінженера і професійного музиканта Джона Каша, якість звуку сучасних мобільних пристроїв залишає бажати кращого. Однак, якщо раніше єдиним виходом для меломанів було придбання спеціалізованої апаратури, то тепер вони зможуть просто купити і підключити m.e.

13

Невеликий гаджет у формі брелока, акумулятор якого розрахований на 80 годин безперервної роботи та заряджається за допомогою micro-USB, працює дуже просто: достатньо лише підключити його до навушників, включити самі навушники в будь-який відповідний аудіороз’єм і натиснути на пристрої всього одну кнопку.

Аудіосигнал, пропущений через m.e., не просто стає голосніше – він стає більш деталізованим. Про технічну складову виробу практично нічого невідомо. Однак стверджується, що користувачі зможуть краще розрізняти малопомітні звукові нюанси і виразніше чути партії музичних інструментів в складних композиціях, як якщо б слухачі перебували в студії звукозапису з професійним обладнанням.

14

«Проблема в тому, що звучання більшості сучасних пристроїв нікуди не годиться, – нарікає Каш. – Включити CD в автомобілі, обладнаному чотирма або вісьмома колонками – це цілком прийнятно. Але стрім Spotify на iPhone – це просто жахливо ».

Головними перевагами m.e. є його компактні розміри і універсальна сумісність. Гаджети можна використовувати в тандемі з будь-якими пристроями і будь-якими навушниками: від найпростіших до професійних.

На майданчику Kickstarter пристрій пропонується за $ 148. Користувачі зібрали на виробництво новинки вже 65 000 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple: «антигейский» закон в Міссісіпі відкриє шлях до дискримінації

Apple публічно засудила закон про «релігійну свободу», прийнятий на цьому тижні губернатором Міссісіпі Філом Брайантом. У компанії заявили, що розчаровані цим рішенням, зазначивши, що нові норми «відкриють шлях до дискримінації». Закон дозволяє державним і приватним компаніям відмовляти одностатевим парам в обслуговуванні, якщо це суперечить релігійним переконанням працівників. Вступ закону в силу відбувся незважаючи на протидію […]

Вартість акцій Apple досягла історичного максимуму

Чутки і зливи про новий iPhone 8 публікуються майже кожного дня і розігрівають інтерес не тільки користувачів, але й інвесторів. Цього вівторка вартість акції Apple наблизилася до $160 ​​за штуку. Протягом дня курс коливався від $158.15 до $161.83. Попередній рекорд Apple склав $157.14. З початку цього року акції Apple вже показували стабільне зростання, але чергових висот […]

Виробництво Apple Watch 2 розпочнеться навесні

Серійне виробництво Apple Watch 2 почнеться в другому кварталі 2016 року, повідомляє сьогодні Digitimes з посиланням на інсайдерів в ланцюгу постачальників Apple. Тайванське технологічне видання пише, що продажі першого покоління Apple Watch виявилися нижчими власних прогнозів Apple, у зв’язку з чим було вирішено відмовитися від послуг компанії Foxconn в якості другого постачальника смарт-годинників, як передбачалося […]