9

Соцмережа «Однокласники» запускає власний мессенджер «ОК повідомлення». Додаток став доступний для безкоштовного скачування користувачам операційних систем iOS і Android.

Мессенджер з квітня тестувався в деяких країнах Середньої Азії і в Болгарії. За допомогою «ОК повідомлень» можна обмінюватися повідомленнями, фотографіями, відео, звуковою GIF-анімацією. Також в додатку доступна функція безкоштовної відправки стікерів.

10
«ОК повідомлення» дають можливість самостійно заводити аккаунт «Однокласників», але обліковий запис в соцмережі для його використання не обов’язковий. Для спілкування будуть доступні друзі, контакти з телефонної книги, і інші зареєстровані в месенджері абоненти. У компанії відзначили, що «ОК Повідомлення» добре працюють в умовах слабкого підключення до інтернету.

За словами представників «Однокласників», співробітники компанії розробляли додаток протягом року. Тестування показало, що після установки месенджера користувачі стали в три-чотири рази частіше обмінюватися повідомленнями, ніж в основному додатку «Однокласників».

11

У Facebook також є свій месенджер, для відправки повідомлень через який користувачам необов’язково бути зареєстрованими в основній мережі. Про плани запустити власний месенджер і у «ВКонтакте».

За даними TNS Mobile Index на травень 2016 року, найпопулярнішим мобільним додатком серед месенджерів був WhatsApp.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Thingthing — чудова клавіатура з єдиним недоліком

Завдяки появі в iOS 8 сторонніх клавіатур, розробники дарують нам дійсно чудові продукти, які здатні змінити інтерфейс системи та спростити наше життя. Одним із таких прикладів є клавіатура Thingthing. Встановивши цю клавіатуру та надавши їй повний доступ, ви можете економити масу часу та позбавити себе від зайвих дій. Наприклад, переписуючись в сторонньому месенджері, ви матимете […]

Як повернути Apple Watch

Ексклюзивний продукт залишається ексклюзивним у всьому. Думаєте, повернути набридлі Apple Watch Edition в магазин незабаром після покупки буде просто? Як би не так. У розпорядженні ресурсу 9to5 виявилася чергова порція ексклюзивної інформації, пов'язаної з Apple Watch, а точніше з колекцією золотих смарт-годин Edition. Як і будь-який інший продукт Apple їх можна буде повернути в магазин […]

4-дюймовий екран ідеальний для кожного третього iPhone-юзера

Оскільки будь-яке згадування iPhone 5se гарантовано призводить до дискусії на тему «кому потрібні 4 дюйма», недавнє дослідження Mixpanel наспів як не можна до речі. Виявляється, на даний момент часу практично третина всіх власників iPhone користується моделлю з 4-дюймовим екраном. Цікавий момент: частка сучасних моделей в статистиці Mixpanel (тобто 4,5-дюймовий iPhone 6 і крутіше) становить 62% […]