9

Соцмережа «Однокласники» запускає власний мессенджер «ОК повідомлення». Додаток став доступний для безкоштовного скачування користувачам операційних систем iOS і Android.

Мессенджер з квітня тестувався в деяких країнах Середньої Азії і в Болгарії. За допомогою «ОК повідомлень» можна обмінюватися повідомленнями, фотографіями, відео, звуковою GIF-анімацією. Також в додатку доступна функція безкоштовної відправки стікерів.

10
«ОК повідомлення» дають можливість самостійно заводити аккаунт «Однокласників», але обліковий запис в соцмережі для його використання не обов’язковий. Для спілкування будуть доступні друзі, контакти з телефонної книги, і інші зареєстровані в месенджері абоненти. У компанії відзначили, що «ОК Повідомлення» добре працюють в умовах слабкого підключення до інтернету.

За словами представників «Однокласників», співробітники компанії розробляли додаток протягом року. Тестування показало, що після установки месенджера користувачі стали в три-чотири рази частіше обмінюватися повідомленнями, ніж в основному додатку «Однокласників».

11

У Facebook також є свій месенджер, для відправки повідомлень через який користувачам необов’язково бути зареєстрованими в основній мережі. Про плани запустити власний месенджер і у «ВКонтакте».

За даними TNS Mobile Index на травень 2016 року, найпопулярнішим мобільним додатком серед месенджерів був WhatsApp.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Firefox виявився популярнішим за браузери Microsoft

Аналітики компанії StatCounter опублікували результати дослідження ринку веб-браузерів. Як і раніше, Google Chrome є абсолютним лідером, утримуючи перше місце за популярністю з ринковою часткою 60,5%. Слідом за ним йде Firefox, частка якого досягла 15,6%. На третьому місці списку розташувалися браузери Edge і Internet Explorer від Microsoft – їх частку аналітики підраховують разом, і їх доля склала […]

Користувачів Android нелегально підключають до платних підписок

Часто можна почути, що, мовляв, оператори стільникового зв’язку оформляють абоненту платні підписки без його відома. А чи ви впевнені, що це робить сам оператор? «Лабораторія Касперського» разом з МТС розкрили шахрайську схему: зловмисники використовували вразливість браузера AOSP на Android нижче 5.0 версії, щоб виконати свій код на пристрої користувача. Саме цей код, вбудований в заражений […]

В Америці розробили левітуючу зарядку для розумних годинників

Американська кoмпанія Levitation Works розробила левітуючий зарядний пристрій для розумних годинників. Для фінансування серійнoгo виробництва гаджета запущена краудфандінгoва компанія на платфoрмі Kickstarter. Представлений на Kickstarter зарядний пристрій LIFT являє сoбoю левітуючий зовнішній акумулятoр з безпрoвідним зарядним пристроєм. Для зарядки використовують електрoмагнітну індукцію між двома плoскимиі котушками – oдна з них розташована в заряднoму пристрої і підключена до […]