3
Рішення по податковому розслідуванню Єврокомісії щодо Apple, яке тривало два роки може бути прийнято восени. Про це повідомляє джерело із посиланням на міністра фінансів Ірландії Майкла Нунана. Йдеться про пільговий податковомий режим, яким виробник iPhone користувався на території країни.

За словами міністра фінансів Ірландії Майкла Нунана, Єврокомісія збирається прийняти рішення з розслідування, пов’язаного з підозрами Apple в ухиленні від сплати податків в ЄС яке тривало два роки, до вересня або жовтня. Як заявив Нунан під час прес-конференції, проведеної після зустрічі з єврокомісаром з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

4

«Єврокомісар Вестагер сказала мені, що рішення не буде прийнято в липні, але, швидше за все, буде прийнято на початку осені. Я очікую, що це буде вересень або початок жовтня … У мене немає інформації про те, як це рішення буде представлено і якими можуть бути його наслідки », – наводить Reuters слова міністра.

У 2014 році Єврокомісія звинуватила Ірландію в тому, що вона укладала податкові угоди з деякими корпораціями, що дозволяло їм платити більш низькі, ніж належить, податки. Apple звинувачують в так званому трансферному ціноутворенні – реалізації товарів між підрозділами за внутрішніми цінами, відмінним від ринкових, що дозволяє перерозподіляти загальний прибуток компанії на користь її підрозділів, що знаходяться в державах з більш низькими податками.

В Ірландії податок на доходи корпорацій становить лише 12,5%, що істотно нижче, ніж у багатьох інших країнах. Крім того, за даними Єврокомісії, Ірландія погоджувалася знизити оподатковуваний податками прибуток місцевих підрозділів Apple. Тим самим, за даними слідства, Apple вдалося уникнути виплат на десятки мільярдів доларів. На думку експертів, тепер Єврокомісія може призначити компанії досить значні виплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone SE підірвав Китай: більше 3,4 млн попередніх замовлень

Смартфон, який для багатьох видався одним з «головних розчарувань» серед останніх новинок компанії Apple, модель iPhone SE користується шаленим попитом на території Китаю. Мабуть, не дивлячись на особливу любов до великих екранів з діагоналлю від 5,5 дюймів, китайці добре ставляться і до компактному «iPhone 5s з начинкою флагмана». За повідомленням американського новинного каналу CNBC, з дня […]

У хромбуках з’явиться аутентифікація по відбитку пальця

Судячи з усього, в цьому році власники хромбуков з вбудованими дактилоскопічними сканерами зможуть розблокувати їх, прикладаючи палець: як повідомив сайт Chrome Story, в Chrome OS Canary (щоденна пробна збірка для розробників) з’явився експериментальний прапор, що активізує підтримку «Швидкої розблокування по відбитку пальців» . Згадки дактилоскопічної аутентифікації також присутні в списку змін девелоперської версії Chrome OS 58.0.3007.0, […]

Вийшов блокувальник реклами Kaspersky AdwCleaner для iOS

«Лабораторія Касперського» представила безкоштовний додаток під назвою Kaspersky AdCleaner для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи iOS. Kaspersky AdCleaner покликаний позбавити користувачів від настирливої ​​реклами. Це розширення для рідного браузера Safari автоматично блокує на відкритих сайтах рекламні банери і посилання, а також спливаючі вікна. При бажанні, користувач зможе відкрити і всю сторінку без блокувань. […]