3
Рішення по податковому розслідуванню Єврокомісії щодо Apple, яке тривало два роки може бути прийнято восени. Про це повідомляє джерело із посиланням на міністра фінансів Ірландії Майкла Нунана. Йдеться про пільговий податковомий режим, яким виробник iPhone користувався на території країни.

За словами міністра фінансів Ірландії Майкла Нунана, Єврокомісія збирається прийняти рішення з розслідування, пов’язаного з підозрами Apple в ухиленні від сплати податків в ЄС яке тривало два роки, до вересня або жовтня. Як заявив Нунан під час прес-конференції, проведеної після зустрічі з єврокомісаром з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

4

«Єврокомісар Вестагер сказала мені, що рішення не буде прийнято в липні, але, швидше за все, буде прийнято на початку осені. Я очікую, що це буде вересень або початок жовтня … У мене немає інформації про те, як це рішення буде представлено і якими можуть бути його наслідки », – наводить Reuters слова міністра.

У 2014 році Єврокомісія звинуватила Ірландію в тому, що вона укладала податкові угоди з деякими корпораціями, що дозволяло їм платити більш низькі, ніж належить, податки. Apple звинувачують в так званому трансферному ціноутворенні – реалізації товарів між підрозділами за внутрішніми цінами, відмінним від ринкових, що дозволяє перерозподіляти загальний прибуток компанії на користь її підрозділів, що знаходяться в державах з більш низькими податками.

В Ірландії податок на доходи корпорацій становить лише 12,5%, що істотно нижче, ніж у багатьох інших країнах. Крім того, за даними Єврокомісії, Ірландія погоджувалася знизити оподатковуваний податками прибуток місцевих підрозділів Apple. Тим самим, за даними слідства, Apple вдалося уникнути виплат на десятки мільярдів доларів. На думку експертів, тепер Єврокомісія може призначити компанії досить значні виплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Amazon готує хмарні сервіси штучного інтелекту

Як розповів на нещодавній конференції re:Invent директор підрозділу Amazon Web Services Енді Джессі, вже в цьому році в хмарній платформі AWS буде запущено три сервіси штучного інтелекту, а в майбутньому році до них додадуться нові. Сервіси отримали назви Amazon Rekognition, Amazon Polly і Amazon Lex і призначені, відповідно, для розпізнавання образів, синтезу мови і побудови […]

Число шкідливого ПО для Android продовжує рости в геометричній прогресії

Компанія Symantec Korea опублікувала щорічний звіт за страховими випадками обходу систем захисту на мобільних пристроях шкідливим програмним забезпеченням. За даними організації, кількість "заражень" Android-девайсів вірусним ПО збільшилася на 40% в порівнянні з торішніми показниками і склало в цілому 13 783 прецедента. Показники iOS традиційно значно нижче – всього 9 прецедентів. Представники Symantec в своїх виступах […]

Twitter выплатила $36 млн. из-за патентов IBM.

   Twitter выплатила $36 млн. из-за патентов IBM.    В четверг, Twitter опубликовала финансовой отчет за прошедший год. В документах указывается, что компании пришлось выплатить 36 млн. долларов из-за нарушения патентов IBM.     Как выяснилось, IBM отправила письмо в Twitter, в котором говорится о том, что компания нарушает минимум три патента IBM. В итоге руководство […]