"Хакери можуть зламати смартфон через YouTube"

Досить відкрити відповідний ролик.

Група каліфорнійських дослідників з Університету Берклі разом з ученими з Університету Джорджтауна знайшли унікальний спосіб злому смартфонів за допомогою прихованих голосових команд всередині відеороликів YouTube.

"YouTube"

Як повідомляється на офіційному сайті проекту, вам не потрібно нічого робити, щоб ваш гаджет піддався злому. Ні вводити якісь дані куди-небудь, ні щось інше. Досить відкрити відповідне відео на YouTube.

Після запуску ролика прозвучать деякі голосові команди на частоті, невловимій для людського вуха. Зате пристрій спокійно їх «почує» і моментально зреагує.

Найцікавіше – це необов’язковість відтворення відео на конкретному гаджеті. Звук з відео може виходити від смартфона, планшета, ПК, що знаходяться поруч. Після цього голосовий помічник, встановлений на пристрої, обробить необхідні команди і почне їх виконання.

Як підкреслюють експерти, таким методом можна абсолютно спокійно встановити небажане ПО, а також наповнити гаджет вірусами. Фахівці рекомендують встановити повідомлення на виконання голосових команд, щоб убезпечити пристрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий iPhone 7 може вийти раніше, ніж очікувалося

Відповідно до інформації, яка з’явилася на сайтах багатьох авторитетних видань, американська корпорація Apple планує змінити традиційний період старту продажів нового iPhone в 2016 році. Починаючи з моделі iPhone 5 компанія Apple випускала нові iPhone в кінці вересня. Так, продажі iPhone 6S почалися 25 вересня, а iPhone 6 почав продаватися 19 вересня. Спеціалісти зазначають, що старт […]

WhatsApp включив повне шифрування даних

WhatsApp офіційно можна вважати найбільш захищеним месенджером. У додатку з'явилося повне шифрування даних, у всіх видах листування. На відміну від Telegram, де для подібного існують секретні чати, в WhatsApp шифруватися буде взагалі все – як повідомлення, так і фото, відео і навіть дзвінки. Не важливо якого розміру діалог і скільки в ньому людей (так, тоді […]

Як додати більше заряду своєму iPhone?

Як? Елементарно, Ватсон: просто видаліть програму Facebook. Справа в тому, що в редакції The Guardian провели експеримент – журналіст Семюель Гіббс (Samuel Gibbs) тиждень возився з фірмовим «фейсбучним» клієнтом під iOS і прийшов до висновку: видалення Facebook і перехід на Web-версію «Фейсбук» в Safari вже в перший же день дозволило піддослідному iPhone 6S пропрацювати на […]