"Хакери можуть зламати смартфон через YouTube"

Досить відкрити відповідний ролик.

Група каліфорнійських дослідників з Університету Берклі разом з ученими з Університету Джорджтауна знайшли унікальний спосіб злому смартфонів за допомогою прихованих голосових команд всередині відеороликів YouTube.

"YouTube"

Як повідомляється на офіційному сайті проекту, вам не потрібно нічого робити, щоб ваш гаджет піддався злому. Ні вводити якісь дані куди-небудь, ні щось інше. Досить відкрити відповідне відео на YouTube.

Після запуску ролика прозвучать деякі голосові команди на частоті, невловимій для людського вуха. Зате пристрій спокійно їх «почує» і моментально зреагує.

Найцікавіше – це необов’язковість відтворення відео на конкретному гаджеті. Звук з відео може виходити від смартфона, планшета, ПК, що знаходяться поруч. Після цього голосовий помічник, встановлений на пристрої, обробить необхідні команди і почне їх виконання.

Як підкреслюють експерти, таким методом можна абсолютно спокійно встановити небажане ПО, а також наповнити гаджет вірусами. Фахівці рекомендують встановити повідомлення на виконання голосових команд, щоб убезпечити пристрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Реалізація проекту космічного робота-прибиральника почнеться в 2018 році

Федеральне державне унітарне підприємство «Центральний науково-дослідний інститут машинобудування» (ЦНДІМАШ) визначить характеристики космічного апарата для видалення космічного сміття з геостаціонарної орбіти в 2018 році. Космічне сміття становить суттєву загрозу для здійснення космічної діяльності. Зіткнення апарату на орбіті з об’єктом розміром більше 10 сантиметрів в кращому випадку спричинить за собою повну або часткову втрату функціональності апарату, а […]

Ювеліри зібрали золоту Nintendo за $5 000

Культову приставку 80-x зробили дорожчою в 10 разів. Відмінний спосіб вкласти гроші в дорогоцінний метал з'явився у шанувальників раритетних речей з недалекого минулого. Ігрова приставка, яка з 1983-го року почала підкорення геймерів в Японії, до початку 90-х завоювала велику армію прихильників у всьому світі. Багато вітчизняних гравців тієї епохи знайомі з найвідомішим аналогом Nintendo – Dendy. Майстри […]

Samsung запускає бета-тестування Android 7.0 Nougat для флагмана Galaxy S7 edge через 3 місяці після релізу ОС

Samsung анонсувала тестування нової операційної системи Android 7.0 Nougat в Великобританії. Примітно, що компанія запускає програму майже через три місяці після релізу ОС. Для установки бета-версії нової ОС власникам смартфонів Galaxy S7 edge необхідно попередньо завантажити додаток Galaxy Beta Program з магазину додатків Galaxy Apps. Реєстрація в програмі бета-тестування буде необхідна, поки компанія офіційно не […]