"Вам точно вистачить 16 ГБ на iPhone, якщо ви..."

Багато хто з наших читачів має бажання придбати модель  iPhone на 128 ГБ. Але, якщо розібратися, то на практиці може бути цілком достатньо і 16 ГБ. І це не просто бажання заощадити.

Отже, Вам Вам вистачить 16 Гб, якщо:

1. Ви використовуєте iPhone в якості сучасної дзвонилки

"1. Ви використовуєте iPhone в якості сучасної звонилки"

Ні, можна вважати себе дійсно дуже просунутим користувачем, але при цьому поділяти пристрої за їх прямим призначенням.

І iPhone – це засіб для дзвінків, месенджерів, пошти, соц. мереж, фотографій, музики і безлічі інших завдань.

Але робити з нього багатофункціональний комбайн – це не шлях кожного.

2. Обмежили себе лаконічним набором софту

"2. Обмежили себе лаконічним набором софту"

Софту, що використовується iPhone кожен день, може бути не дуже багато: набір месенджерів, клієнти для соц. мереж, текстовий редактор, хмарні сервіси, сторонній браузер, RSS-рідер, «кишеня», пара офісних рішень, електронні гроші, графічний редактор і так далі.

Все зайве потрібно регулярно видаляти, щоб не заважало на домашньому екрані. І для «а бува згодиться» нічого не зберігати.

3. Не любите знімати відео без зупинки

"3. Не любите знімати відео без зупинки"

Ви можете любити фотографувати все і вся, і щодо активно використовувати Instagram для своїх «шедеврів».

Але з відео може просто не скластися. Іноді Ви можете зняти щось корисне або смішне, але не більше.

Звичайно, якщо Ви любите відеозйомку (особливо в 4K), ні про які 16 ГБ не може бути й мови – в даному випадку навіть 128 ГБ буде не завжди достатньо.

4. Ви знайомі з «хмарами» і активно ними користуєтеся

"4. Ви знайомі з «хмарами» і активно ними користуєтеся"

Розглянемо Google Photos для фотографій і Google Drive для будь-яких інших документів.

Перший зберігає всю Вашу фото-колекцію, до якої у Вас є доступ в будь-якій точці земної кулі, де є більш-менш нормальний інтернет. І стандартну галерею смартфону Ви регулярно очищаєте за непотрібністю.

З іншими типами файлів аналогічна історія – все в хмарі. Та й з iPhone Ви заходите сюди не так часто – для роботи у Вас може бути той же MacBook Pro, який завжди з Вами.

5. Полюбили різні стрімінгові сервіси

"5. Полюбили різні стрімінгові сервіси"

Дехто до появи Apple Music міг і не користувався стрімінговими сервісами. Але зараз всю музику в офісі, вдома і в дорозі комфортно прослуховувати за допомогою нього.

І сьогодні ми живемо в епоху якісного швидкісного мобільного і традиційного інтернету, тому всю музику можна слухати без попереднього завантаження на пристрій.

Виняток – вилазки на природу і подібні ситуації, для яких можна швидко завантажити цікаву добірку в пам’ять девайсу.

Про відео ми зараз взагалі не говоримо – для його перегляду придумали iPad, MacBook, телевізори і так далі.

6. Зберігайте в офлайні тільки обраний контент

"6. Зберігайте в офлайні тільки обраний контент"

До появи Apple Music з майже безмежною кількістю аудіозаписів Ви регулярно слухали музичні подкасти. І стандартний додаток iOS пропонував автоматичне скачування нових випусків, які дуже швидко забивали пам’ять – сьогодні в цьому немає сенсу.

І аналогічний підхід Ви використовуєте стосовно будь-якої іншої інформації. Ви завантажуєте в офлайн-доступ тільки актуальні зараз дані – важливі документи, презентації тощо.

7. Не граєте в ігри на своєму смартфоні

"7. Не граєте в ігри на своєму смартфоні"

Колись Видуже активно грали в усі мобільні новинки і навіть займалися тематичним інформаційним проектом з ними в головній ролі. Але основним пристроєм для них завжди був iPad, а не iPhone.
Сьогодні ж мобільному геймінгу Ви віддаєте перевагу тільки «дорослому».

Та й просто ігроманом Вас зараз назвати дуже складно.

8. Чистите кеш додатків і видаляєте повідомлення

"8. Чистите кеш додатків і видаляєте повідомлення"

У багатьох сторонніх додатках є вбудована очистка кеша – в RSS-рідерах, браузерах і соціальних мережах.

Якщо розробники не передбачили таку можливість, будь-яке рішення можна досить швидко видалити і завантажити заново – ефект той же.

І ще. Сам Ви можете активно користуватися повідомленнями і iMessage, і вважати їх ідеальним засобом для будь-якого листування. В їх налаштуваннях є параметри історії – їх безстрокове зберігання краще замінити на тридцятиденне. Більше Вам і не потрібно, і це добре економить пам’ять iPhone.

9. Ви навчилися видаляти містичне «інше»

"9. Ви навчилися видаляти містичне «інше»"

Незважаючи на численні припущення, ніхто не може з упевненістю сказати, що саме зберігається в містичному «іншому», яке займає досить багато місця в пам’яті iPhone.

Проте, відомо, як очистити його без будь-яких додаткових інструментів. Для цього досить зробити резервну копію пристрою (наприклад, через iTunes), обнулити контент пристрою (Налаштування – Основні – Скидання – Стерти контент і налаштування) і відновити смартфон.

Кожному за потребами

"Кожному за потребами"

Звичайно, всі ми використовуємо свої смартфони по-різному. І цей матеріал не можна сприймати як догму або щось подібне.

З його допомогою ми тільки спрробували довести, що і з 16 ГБ на iPhone можна відчувати себе цілком комфортно. Плюс – дати кілька простих порад щодо економії внутрішньої пам’яті на пристрої.

Чекаємо на Ваші думки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як швидко завершити роботу всіх програм на Mac

Однією з особливостей яблучної настільної операційної системи є стандартна утиліта під назвою Automator. Вона дозволяє автоматизувати найрізноманітніші процеси і полегшити взаємодію з OS X. Можливості утиліти досить широкі. З її допомогою можна оптимізувати найрізноманітніші рутинні процеси, наприклад, буквально в один клік закрити всі відкриті в системі програми. Нагадаємо, що для повного закриття відкритих додатків в […]

Нова система штучного інтелекту Apple «втре носа» всім конкурентам

Apple працює над системою штучного інтелекту, яка випереджає за можливостями всіх конкурентів на ринку, передає Techinsider з посиланням на власні джерела. Технологія буде реалізована в оновленому голосовому помічнику Siri. Восени минулого року Apple купила британську компанію-розробника VocalIQ, яка спеціалізується на системах розпізнавання голосових команд на природній мові. Її технології передбачають можливість вести діалог з мобільним […]

Oculus надала можливість VR-трансляцій через профіль Facebook

Дочірня компанія Facebook – Oculus, яка спеціалізується на випуску гарнітури віртуальної реальності, надає можливість закачувати прямі відеотрансляції на свій профіль в Facebook. Зараз ця опція представлена ​​лише в США. Проте 10 березня Oculus заявили, що всі апарати від Samsung, які підтримують Gear VR з ОС Android останньої генерації можуть використовувати таку можливість незабаром. У меню повинні […]