1
Apple погодилася заплатити компенсацію компанії Mirror Worlds за врегулювання позову, пов’язаного з порушенням патентів на інтерфейси Cover Flow в iTunes і Time Machine в OS X. Найбільша IT-компанія світу виплатить позивачеві 25 мільйонів доларів.

Суддівська тяжба між Apple і Mirror Worlds триває з 2008 року, коли заснувана професором Єльського університету Девідом Гелернтером компанія подала позов до суду. Американську корпорацію звинуватили в незаконному використанні патентів, в яких описані технології відображення контенту на екранах комп’ютерів Mac, плеєрів iPod і смартфонів iPhone. Спочатку штраф за незаконне використання кожного патенту становив 208,5 мільйонів доларів.

2

Гелернтер вважає, що Apple порушила три належних Mirror Worlds патента, що стосуються функцій комп’ютерів Mac, смартфонів iPhone і плеєрів iPod (інтерфейс Cover Flow, програма резервного копіювання Time Machine і функція локального пошуку Spotlight).

Позивач розраховував на успішний результат. Так і вийшло. У жовтні 2010 року Mirror World отримала позитивне рішення жюрі присяжних. Однак тоді Apple опротестувала це рішення, засумнівавшись, зокрема, в правильності методики підрахунку нанесеного збитку. З тих пір, суди різних інстанцій виносили різні рішення, які підтверджують правоту як позивача, так і відповідача. В результаті каліфорнійський гігант погодився піти на мирову, заплативши $ 25 млн за можливість використання патентів Mirror World.

Чи погодиться Mirror Worlds на компенсацію Apple, поки не ясно, так як репортерам не вдалося отримати коментарі у її представника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Washington Post з’явився бот-журналіст

Одне з найбільших американських видань, The Washington Post, приєдналося до переліку компаній, які вдаються до допомоги штучного інтелекту, який, за словами представників американської щоденної газети, дуже допомагає співробітникам редакції з написанням постів, присвячених Олімпійським іграм в Ріо. У штаті газети трудиться програма штучного інтелекту, яку спеціально розробили для охоплення, обробки і публікації контенту, що охоплює […]

Новий флагман Apple може називатися iPhone Edition

Новий звіт ресурсу Macotakara привніс кілька деталей до прийдешньої осінньої презентації Apple. Джерела стверджують, що новий iPhone буде називатися iPhone Edition. У доповіді говориться, що зараз купертінівці тестують кілька прототипів нового флагманського смартфону. Зокрема, є модель без функціональної кнопки Home, зі скляним, керамічним і алюмінієвим корпусом. Крім того, Apple тестує моделі з TFT LCD і […]

Вченим з Гарварду вдалося отримати металевий водень

У 1935 році вчені Юджин Вігнер та Белл Хантінгтон передбачили можливість переведення водню в металевий стан під впливом величезного тиску – 250 тисяч атмосфер. Трохи пізніше ця точка зору була переглянута, фахівці підвищили оцінку тиску, який потрібен для фазового переходу. Весь цей час умови переходу вважалися досяжними, і вчені намагалися «взяти планку», необхідну для переходу водню […]