1
Apple погодилася заплатити компенсацію компанії Mirror Worlds за врегулювання позову, пов’язаного з порушенням патентів на інтерфейси Cover Flow в iTunes і Time Machine в OS X. Найбільша IT-компанія світу виплатить позивачеві 25 мільйонів доларів.

Суддівська тяжба між Apple і Mirror Worlds триває з 2008 року, коли заснувана професором Єльського університету Девідом Гелернтером компанія подала позов до суду. Американську корпорацію звинуватили в незаконному використанні патентів, в яких описані технології відображення контенту на екранах комп’ютерів Mac, плеєрів iPod і смартфонів iPhone. Спочатку штраф за незаконне використання кожного патенту становив 208,5 мільйонів доларів.

2

Гелернтер вважає, що Apple порушила три належних Mirror Worlds патента, що стосуються функцій комп’ютерів Mac, смартфонів iPhone і плеєрів iPod (інтерфейс Cover Flow, програма резервного копіювання Time Machine і функція локального пошуку Spotlight).

Позивач розраховував на успішний результат. Так і вийшло. У жовтні 2010 року Mirror World отримала позитивне рішення жюрі присяжних. Однак тоді Apple опротестувала це рішення, засумнівавшись, зокрема, в правильності методики підрахунку нанесеного збитку. З тих пір, суди різних інстанцій виносили різні рішення, які підтверджують правоту як позивача, так і відповідача. В результаті каліфорнійський гігант погодився піти на мирову, заплативши $ 25 млн за можливість використання патентів Mirror World.

Чи погодиться Mirror Worlds на компенсацію Apple, поки не ясно, так як репортерам не вдалося отримати коментарі у її представника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як управляти iPhone, не торкаючись екрану

Іноді здається, що ми знаємо про мобільні операційні системи iOS абсолютно все. Але в ній як і раніше є ряд секретів. Хочете знати як управляти смартфоном за допомогою помахів голови, не торкаючись до екрану пальцями? iPhone чудово розуміє мову жестів!  Відкрийте Настройки – Універсальний доступ – Switch Control.  Увімкніть повзунок напроти пункту Switch Control. У пункті Метод сканування […]

Apple звинуватили в копіюванні логотипу Dota 2 для iOS 10

У понеділок на конференції WWDC 2016 була представлена ​​нова операційна система iOS 10 з оновленим додатком Apple News. Користувачі в Мережі звернули увагу, що логотип новинного сервісу «яблучної» компанії нагадує піктограму гри Dota 2. Оновлений додаток Apple News було представлено 13 червня в рамках презентації для розробників. Новий логотип сервісу є квадрат червоного кольору із зображенням […]

Як запускати iOS-додатки на Windows і Mac

Техніка Apple завжди славилася зручною синхронізацією, дозволяючи легко почати писати замітку вдома на Mac і продовжити в дорозі на iPad або ж використовувати iPhone як пульт для управління Apple TV. За цим стоїть важливе стратегічне рішення, адже комфорт підвищує лояльність споживачів. Придбавши один «яблучний» пристрій, людина з більшою ймовірністю купить потім інший, знаючи, як злагоджено […]