1

Керівник відділу маркетингу Apple Music і iTunes Бозома Сеінт Джонс розігрує можливість приватного ланчу з собою, який пройде в головному офісі корпорації в Купертіно. Про це повідомляє Business Insider.

Сеінт Джонс приєдналася до Apple в 2014 році після придбання компанією музичного сервісу Beats Music. У Купертіно вона відповідає за просування стрімінгового сервісу, а також продажу фільмів, ТВ-шоу, книг та іншого контенту в iTunes. У червні 2016 року Джонс виступила на конференції WWDC, представивши оновлений додаток Apple Music в iOS 10.

Мінімальна ставка за вечерю в компанії Бозом Сеінт Джонс становить $ 10 000. Всі зібрані кошти підуть на рахунок благодійного фонду Rush Philanthropic Arts Foundation. На даний момент найвища ставка за можливість поговорити з Джонс становить $ 2000, проте аукціон триватиме до 21 липня.

Топ-менеджери Apple не вперше проводять подібний захід. У травні цього року за ланч з главою компанії Тімом Куком заплатили $ 515 000. Причому подібна зустріч пройшла вже в четвертий раз. У 2013 році за приватний обід з главою Apple заплатили $ 610 000, в 2014 році – $ 330 000, а в 2015 році – $ 200 000.

Всього в ході торгів, які стартували з позначки $ 50 000, було подано 44 заявки, більшість з яких від представників компаній, які співпрацюють з Apple або мають намір розпочати спільний бізнес. Отримані кошти Тім Кук перерахував до правозахисного центру імені Роберта Кеннеді.

Керівники Apple не єдині, хто розігрує можливість приватного ланчу з собою. Кілька років тому аукціон CharityBuzz виставив на продаж право обіду з одним з найбагатших людей світу Уорреном Баффетом. Тоді анонімний покупець за зустріч з мільярдером заплатив близько $ 3,4 млн. Виручені кошти були спрямовані на благодійність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Пакет AirBag від Apple очима Айва

Три дні тому Патентне Бюро США підтвердило заявку від Apple на реєстрацію … паперового пакету з гнучкими ручками. Ні, це був не жарт. Американський виробник багато уваги приділяє захисту навколишнього середовища та екологічності виробництва. В опублікованій патентній заявці описується пакет, виробництво якого на 60% екологічніше аналогів. Сама компанія не планує інтегрувати які-небудь технічні хитрощі в свою «зелену» […]

iCloud – теперь в 2 раза надежнее!

Гигант, подаривший миру iPhone и другие популярные гаджеты, оказался в щекотливой ситуации – система безопасности разрекламированного сервиса iCloud оказалась весьма сомнительной преградой для хакеров. Некоторое время назад из облачного хранилища Apple пропали фотографии знаменитостей. Пикантные фото стали достоянием общественности, однако цифровой гигант заверяет пользователей, что не имеет к этому никакого отношения. Проще говоря, эксперты компании […]

Ключі шифрування Windows 10 зберігаються в хмарі

Одним словом, Microsoft. Вже досить тривалий час такі компанії, як Google і Apple більш не зберігають у себе ключі шифрування персональних даних. Тепер вони знаходяться у користувачів, що аж ніяк не радує співробітників спецслужб, які вважають, що в екстреній ситуації вони повинні володіти повноцінним доступом до даних. Однак Microsoft не послідувала приклад найбільших технологічних компаній і […]