1

Керівник відділу маркетингу Apple Music і iTunes Бозома Сеінт Джонс розігрує можливість приватного ланчу з собою, який пройде в головному офісі корпорації в Купертіно. Про це повідомляє Business Insider.

Сеінт Джонс приєдналася до Apple в 2014 році після придбання компанією музичного сервісу Beats Music. У Купертіно вона відповідає за просування стрімінгового сервісу, а також продажу фільмів, ТВ-шоу, книг та іншого контенту в iTunes. У червні 2016 року Джонс виступила на конференції WWDC, представивши оновлений додаток Apple Music в iOS 10.

Мінімальна ставка за вечерю в компанії Бозом Сеінт Джонс становить $ 10 000. Всі зібрані кошти підуть на рахунок благодійного фонду Rush Philanthropic Arts Foundation. На даний момент найвища ставка за можливість поговорити з Джонс становить $ 2000, проте аукціон триватиме до 21 липня.

Топ-менеджери Apple не вперше проводять подібний захід. У травні цього року за ланч з главою компанії Тімом Куком заплатили $ 515 000. Причому подібна зустріч пройшла вже в четвертий раз. У 2013 році за приватний обід з главою Apple заплатили $ 610 000, в 2014 році – $ 330 000, а в 2015 році – $ 200 000.

Всього в ході торгів, які стартували з позначки $ 50 000, було подано 44 заявки, більшість з яких від представників компаній, які співпрацюють з Apple або мають намір розпочати спільний бізнес. Отримані кошти Тім Кук перерахував до правозахисного центру імені Роберта Кеннеді.

Керівники Apple не єдині, хто розігрує можливість приватного ланчу з собою. Кілька років тому аукціон CharityBuzz виставив на продаж право обіду з одним з найбагатших людей світу Уорреном Баффетом. Тоді анонімний покупець за зустріч з мільярдером заплатив близько $ 3,4 млн. Виручені кошти були спрямовані на благодійність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pandora виставлена ​​на продаж

Керівництво музичного потокового сервісу Pandora, головного конкурента Spotify і Apple Music, веде перемови з потенційними покупцями. В якості посередника можливої угоди виступає банк Morgan Stanley, пише the New York Times. Про те, хто може купити сервіс, не повідомляється. «Перемови носять попередній характер і не означають швидкого укладення угоди», – кажуть джерела видання. І хоча в кінці […]

Як активувати режим «картинка в картинці» для YouTube в macOS Sierra

Разом з iOS 10 на конференції WWDC була представлена ​​macOS Sierra – операційна система наступного покоління з новими функціями для ще більш інтелектуальної та корисної роботи. У macOS Sierra користувачі Mac можуть працювати з одним вікном і переглядати контент в іншому. ОС дозволяє розташувати відео з Safari або iTunes в окремому вікні поверх всіх інших […]

Boeing збирається виробляти 3D-надруковані модульні супутники

Компанія Boeing відома не тільки своїми літаками, а й своїми високотехнологічними супутниками, ціна на кожен з яких може досягати 150 мільйонів доларів. Однак в доступному для огляду майбутньому це може змінитися. Справа в тому, що приватна американська аерокосмічна корпорація планує адаптувати нову практику використання модульних 3D-надрукованих частин і підвищити рівень автоматизації на своїх підприємствах. Про […]