1

Генеральний директор Тім Кук і віце-президент Apple по інтернет-сервісу Едді Кью взяли участь в конференції Sun Valley. Фотографії топ-менеджерів опублікувала Wall Street Journal.

Захід в Сан-Валлі проходить щорічно, починаючи з 1983 року. Організатором конференції виступає банк Allen & Co. у Нью Йорку. Останні роки сюди з’їжджаються кілька сотень лідерів IT-індустрії. Протягом чотирьох днів вони розмовляють про технології, політику і бізнес.

2

В Sun Valley керівники корпорацій укладають важливі угоди і партнерства для своєї майбутньої діяльності. Одними з учасників події стали топ-менеджери Apple. Передбачається, що Тім Кук і Едді Кью займуться пошуком партнерів для виведення на ринок телеприставки Apple TV четвертого покоління.

4

Журналістка Аноша Асака, якій вдалося поговорити з Тімом Куком, розповіла, що він жартома порадив їй оновити смартфон, коли побачив у неї в руках трубку Samsung. «Я сказала, що у мене є і iPhone, але не думаю, що мені вдалося загладити провину», – написала вона в Twitter.

Sun-Valley-kuk-2

Кук вже брав участь в конференції в минулому році поряд з іншими ключовими фігурами зі світу технологій, такими як Руперт Мердок, Марк Цукерберг, Джефф Безос, Сергій Брін, Ларрі Пейдж, Ерік Шмідт і Боб Айгер з Disney. Sun Valley – одне з найважливіших заходів для великих бізнесменів США, де вони обговорюють ділові питання і зав’язують нові знайомства.

5

У цьому році в списку гостей на заході крім Кука значаться також гендиректори Amazon, Google, Dropbox, Twitter, Dell, eBay, Microsoft та інших американських корпорацій. У цьому році в Сан-Валл приїде і керівництво корейської Samsung.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Експерти знайшли пояснення загадковим монетам всередині MacBook

Техніку компанії Apple нерідко критикують за високу вартість. І деякі інтернет-користувачі впевнені, що знайшли цьому раціональне пояснення. Власники MacBook рідко копаються в нутрощах своїх пристроїв, залишаючи цю честь співробітникам ремонтного сервісу. Однак ті деякі, хто все ж наважуються заглянути в їх нутро, іноді знаходять там речі набагато цікавіші за купи дротів і гвинтиків. Так, власники MacBook […]

Планшет iPad Pro не викликав захвату в жителів Піднебесної

Apple покладала великі надії на свій новий планшет, однак на даний час він особливою популярністю не користується. За інформацією зарубіжних ресурсів, за перший місяць продажів цих планшетів у Китаї компанії Apple вдалося реалізувати лише 49 тисяч iPad Pro.   Головною причиною слабких продажів є висока ціна. Так, в КНР придбати новий iPad Pro можна за […]

Ніяких Internet Explorer: даєш новий браузер для Microsoft!

Конференція Build 2015, котра вже встигла здивувати своїх слухачів та глядачів запланованою можливістю запуску iOS-додатків в Windows 10, ще не здала обертів. Microsoft взяла й назвала ім'я, яке отримає новий браузер, що розробляється сьогодні в рамках проекту Spartan. І назва ця буде – Microsoft Edge. Новий браузер планується як частина операційної системи Windows 10. Крім […]