1

Генеральний директор Тім Кук і віце-президент Apple по інтернет-сервісу Едді Кью взяли участь в конференції Sun Valley. Фотографії топ-менеджерів опублікувала Wall Street Journal.

Захід в Сан-Валлі проходить щорічно, починаючи з 1983 року. Організатором конференції виступає банк Allen & Co. у Нью Йорку. Останні роки сюди з’їжджаються кілька сотень лідерів IT-індустрії. Протягом чотирьох днів вони розмовляють про технології, політику і бізнес.

2

В Sun Valley керівники корпорацій укладають важливі угоди і партнерства для своєї майбутньої діяльності. Одними з учасників події стали топ-менеджери Apple. Передбачається, що Тім Кук і Едді Кью займуться пошуком партнерів для виведення на ринок телеприставки Apple TV четвертого покоління.

4

Журналістка Аноша Асака, якій вдалося поговорити з Тімом Куком, розповіла, що він жартома порадив їй оновити смартфон, коли побачив у неї в руках трубку Samsung. «Я сказала, що у мене є і iPhone, але не думаю, що мені вдалося загладити провину», – написала вона в Twitter.

Sun-Valley-kuk-2

Кук вже брав участь в конференції в минулому році поряд з іншими ключовими фігурами зі світу технологій, такими як Руперт Мердок, Марк Цукерберг, Джефф Безос, Сергій Брін, Ларрі Пейдж, Ерік Шмідт і Боб Айгер з Disney. Sun Valley – одне з найважливіших заходів для великих бізнесменів США, де вони обговорюють ділові питання і зав’язують нові знайомства.

5

У цьому році в списку гостей на заході крім Кука значаться також гендиректори Amazon, Google, Dropbox, Twitter, Dell, eBay, Microsoft та інших американських корпорацій. У цьому році в Сан-Валл приїде і керівництво корейської Samsung.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Київстар підключив ще 50 населених пунктів до 3G

Київстар розширив 3G-покриття на півдні України. Тепер швидкісний мобільний інтернет доступний в населених пунктах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Також оператор підключив прилеглі села, точна кількість яких невідома. В Одеській області подключили: Болград і Ананьєв, Нова Долина, Білярі, Великодолинське, Гвардійське, Нові Білярі, Чорноморське. У Херсонській – Великі Копані, Раденськ, Виноградово, Новотроїцьке. На Миколаївщині – Южноукраїнськ, […]

Apple може представити пристрій доповненої реальності протягом 1-2 років

Глава компанії Apple не раз говорив про те, що вважає доповнену реальність більш перспективним напрямком, ніж віртуальна реальність. Він дотримується такої думки тому, що вона не «закриває» людей від реального світу, а навпаки допомагає користувачам ставати ближчими один до одного. Раніше в мережі вже з’являлася інформація про те, що купертінівці роздумують над створенням пристрою, пов’язаного […]

Змушуємо iPhone працювати в якості диктора

Ми постійно знаходимося в пошуці прихованих функцій і можливостей iOS, адже їх в мобільній операційній системі від Apple предостатньо. Сьогоднішній трюк допоможе вам трохи зберегти очі і змусити iPhone попрацювати в якості диктора. Так, в iOS є функція під назвою «Екран вголос» – вона відтворює контент на екрані, якщо ви раптом не можете його прочитати […]