1
Вже на початку наступного року Samsung може представити два смартфона зі складними дисплеями. А поки цього не сталося, корейський виробник активно готує грунт для нових гаджетів. На цьому тижні компанія подала заявку на отримання нового патенту, в якому описані можливості гаджетів з гнучкими екранами.

Samsung планує використовувати гнучкі екрани в смартфонах, які зможуть складатися в горизонтальній і вертикальній орієнтації, згортатися і навіть розтягуватися. Остання патентна заявка конкретизує деякі можливості таких пристроїв.

Зокрема, в Samsung приділили підвищену увагу кутам такого екрану, передбачивши можливість деактивації сенсорного управління по краях у відкритому режимі і запуску окремих функцій на зразок медіаплеєра в закритому стані. І все це в залежності від того, на якій стороні лежить пристрій. Передбачена і можливість швидкого запуску додатків: користувачі зможуть торкнутися значка додатка на краю екрану при відкритті смартфона, і коли він буде відкритий, додаток вже встигне запуститися.

2

Ще одна ідея Samsung полягає в тому, щоб не натискати кнопки, а в певному напрямку проводити пальцями по торцях при відкритті гаджета. Наприклад, одним пальцем провести вгору, а іншим – вниз. Або обома пальцями провести в одному напрямку – вгору або в низ. На кожну таку дію Samsung пропонує призначити різні програми: домашній, камеру, меню додатків.

1

Крім того, в компанії розробили концепцію «плаваючою області перегляду», яка «підтягує» зображення на екрані, коли користувач злегка причиняє смартфон, орієнтуючи його в потрібному напрямку. А це дозволяє побачити потрібну картинку або віджет без необхідності повністю відкрити гаджет.

Патентна заявка Samsung була подана в листопаді 2015 року. У квітні цього року південнокорейське видання The Electronic Times повідомило, що перший гнучкий пристрій компанія планує випустити в продаж в 2017 році. У червні агентство Bloomberg повідомило про плани вендора представити на початку наступного року дві моделі смартфонів з гнучкими дисплеями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft: кількість установок Windows 10 б’є всі рекорди

Фінальна версія Windows 10 вийшла 29 липня, після чого власники ліцензійних Windows 7 і Windows 8.1, зарезервувавши свою копію ОС, почали отримувати безкоштовні оновлення. Через одинадцять місяців після виходу ОС кількість установок Windows 10 досягло 350 млн. У Microsoft заявляють, що операційна система проявила себе дуже успішно, ставши найкращою версією в історії операційної системи. У […]

iPhone буде попереджати користувача про пошкодження дисплею

Патентне бюро США опублікувало чергову заявку Apple. Цього разу вона стосується технології розпізнавання пошкодження скла iPhone. Однією з частих проблем власників iPhone є розбитий екран. Правда, в деяких випадках на склі з’являються лише мікротріщини, які ще не встигли перетворитися в «павутину». Саме для таких випадків Apple запатентувала технологію розпізнавання ушкоджень. Кілька вбудованих в дисплей датчиків будуть […]

Weafo — лучшее приложение для передачи контента с iOS-устройства на компьютер

На прошлой неделе в App Store появилось удивительное приложение под названием Weafo. Оно позволяет всем владельцам смартфонов iPhone и планшетов iPad обеспечивать быстрый и удобный обмен файлами с компьютерами и другими устройствами. Программное обеспечение позволяет осуществлять быструю и удобную передачу заметок, видео, фотографий, музыки, документов и других файлов на компьютер, на смартфон или планшет. Для […]