Амбиции Apple в музыкальной индустрии выходят далеко за рамки конкуренции с такими сервисами как Spotify и Pandora. По сути, приобретение Beats Music – это первый шаг на пути капитальной переработки iTunes.

Пока что в Apple обсуждают цену подписки к предстоящему музыкальному сервису, намереваясь уменьшить ежемесячный платеж Beats в $ 9,99. Компания полагает, что клиентская база у неё уже есть – это 800 млн. существующих пользователей iTunes и клиентов App Store, которые активно пользуются своими кредитными картами для оплаты услуг.

Также Apple планирует качественно переработать музыкальную базу, чтобы полностью убрать повторения и любые ошибки, вводящие пользователей в заблуждение.

Следуя за современными трендами, Apple хочет уйти от загрузки цифровой музыки на устройства и перейти к продажам месячных абонементов, на подобии Spotify. Только за прошлый год, доход сервисов продажи музыки упал на 8 %, а выручка сервисов потоковой музыки – увеличилась на 54 %.

Для входа в данный рынок, в прошлом году Apple приобрела Beats Музыка за $ 3 млрд. Скорее всего, компания уйдёт от музыкального бренда Beats и интегрирует его в свой будущий обновлённый iTunes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як не засмічувати медіатеку Apple Music піснями з плейлистів

Для багатьох власна медіатека – це святиня, де кожній пісні відведено своє місце, а кожен артист пройшов жорсткий огляд. Особливо актуально це в сфері появи Apple Music – тепер медіатека завжди з тобою і тримати її в неохайному стані зовсім не хочеться. Але в Купертіно до останнього не хотіли полегшити життя користувачам. Справа в тому, […]

Seagate представила жорсткий диск об’ємом 12 ТБ

На коференції OCP Summit 2017 компанія Seagate представила значний професійний накопичувач Seagate Enterprise Capacity 3.5 HDD об’ємом 12 ТБ. Жорсткий диск дозволить зберігати великі обсяги даних, наприклад, в спеціалізованих дата-центрах, також підійде провайдерам і компаніям, які пов’язані з хмарними технологіями. Новинка, за словами інженерів, має гарантійний термін п’ять років (мається на увазі безперервна робота в […]

Шахрай підмінив iPhone 6s на мило в магазині

Шахраї постійно знаходять різні шляхи обману своїх жертв. Цього разу в Санкт-Петербурзі стався цікавий випадок. Зловмисник підмінив в салоні зв’язку iPhone 6s на шматок мила. 2 жовтня о дев’ятій ранку за місцевим часом 42-річний чоловік прийшов в салон зв’язку з метою придбати собі iPhone 6s. Для нібито більш детального вивчення смартфону він попросив дати йому потримати […]