Амбиции Apple в музыкальной индустрии выходят далеко за рамки конкуренции с такими сервисами как Spotify и Pandora. По сути, приобретение Beats Music – это первый шаг на пути капитальной переработки iTunes.

Пока что в Apple обсуждают цену подписки к предстоящему музыкальному сервису, намереваясь уменьшить ежемесячный платеж Beats в $ 9,99. Компания полагает, что клиентская база у неё уже есть – это 800 млн. существующих пользователей iTunes и клиентов App Store, которые активно пользуются своими кредитными картами для оплаты услуг.

Также Apple планирует качественно переработать музыкальную базу, чтобы полностью убрать повторения и любые ошибки, вводящие пользователей в заблуждение.

Следуя за современными трендами, Apple хочет уйти от загрузки цифровой музыки на устройства и перейти к продажам месячных абонементов, на подобии Spotify. Только за прошлый год, доход сервисов продажи музыки упал на 8 %, а выручка сервисов потоковой музыки – увеличилась на 54 %.

Для входа в данный рынок, в прошлом году Apple приобрела Beats Музыка за $ 3 млрд. Скорее всего, компания уйдёт от музыкального бренда Beats и интегрирует его в свой будущий обновлённый iTunes.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple не пропустила в App Store оновлений додаток Spotify

Своє рішення Apple мотивувала невідповідністю додатка правилам «яблучного» онлайн-магазину, проте керівництво Spotify бачить в такому кроці спробу тиску на конкурента. Формально проблема зі Spotify полягає в можливості здійснювати покупки усередині додатку, минаючи системи оплати Apple. Раніше в Spotify вже були змушені скасувати акцію для своїх клієнтів, учасники якої могли підписатися на послуги сервісу за зниженими […]

Дрон, який їздить по стінах

Що буде, якщо схрестити літаючого дрона і керований іграшковий автомобіль? Вийде нова іграшка VertiGo, розробкою якої займаються компанії Disney Research і ETH Zurich. Розробники продемонстрували перший прототип іграшки, який без проблем виконує заявлені функції. Ключовою особливістю моделі є можливість пересуватися по стінах. Щоб переміщатися по вертикальних площинах, в VertiGo передбачено два повітряні гвинти, розміщених в […]

Ігрові хіти від Sony почнуть з’являтися в App Store

Японська компанія Nintendo вже продемонструвала, якого успіху можна досягти, якщо розробляти ігри для iOS. Покемономанія вже відгриміла, і тепер світ із завмиранням серця чекає виходу Super Mario Run. Конкуруюча компанія Sony, схоже, не збирається спокійно за цим спостерігати і вже готується до удару у відповідь. Днями японський конгломерат оголосив про свої плани з випуску п’яти нових […]