"Не пропадати ж контрафакту"

Не пропадати ж контрафакту.

Якби вам в урочистій обстановці подарували новенький iPhone 5s/5c, а потім виявилося, що це просто китайська підробка, ви б засмутилися? Саме таке почуття довелося випробувати 34 випускникам Закарпатського ПТУ, розташованого в місті Мукачево.

У тому, що це підробка, може переконатися навіть користувач, який не надто заглиблювався в особливості інтерфейсу операційної системи iOS.

"Українські випускники ПТУ отримали в подарунок iPhone на андроїд"

На презентованих же моделях встановлена операційна система Android, є магазин додатків Google Play. Одним словом, «iPhone, та не той».

Як пізніше з’ясували в обласній адміністрації, партія смартфонів виявилася конфіскатом, який був вилучений під час спроби незаконного перетину кордону ще півтора роки тому.

Після вручення «цінних подарунків», адміністрація ПТУ порадила перепрошити смартфони. Зрозуміло, ні в одному сервісному центрі за установку ПЗ на такий «iPhone» не взялися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung купила компанію-творця голосового асистента Siri

Вчора Samsung оголосила про здійснення досить цікавої покупки – відбулося офіційне завершення операції з поглинання компанії Viv Labs – тієї самої, засновники якої представили голосового асистента Siri. У 2010 році Даг Кітлаус, Адам Шейер і Кріс Брігхем запропонували свою розробку – програмне рішення Siri, яке дуже зацікавило Apple. У 2010 американська компанія тут же купує Siri і спішно інтегрує в свої […]

Нове відео з будівельного майданчика Apple Park

Будівництво нового яблучного кампусу наближається до свого логічного завершення. Купертінівці сподіваються перебратися в нову штаб-квартиру вже в найближчі кілька місяців. Однак будівельникам ще належить чимало роботи. Якщо судити за останнім доступним в мережі роликом, то за минулі кілька тижнів був проведений значний обсяг робіт. Будівельники практично повністю завершили установку сонячних батарей на даху головної будівлі, […]

Сьогодні «Укрпошта» відправить першу посилку дроном!

  Amazon ще в листопаді минулого року представила світу свій перший безпілотник, основним призначенням якого є доставка товарів покупцям. Вчора, 31 травня, вже «Укрпошта» оголосила про тестування аналогічної системи, яке відбудеться 1-го червня у м Буча Київської області. Як буде проходити подія? Навіщо компанії така система? Відповіді на ці питання чекають вас всередині. Давайте спочатку згадаємо […]