1

Житель Флориди по імені Томас Росс звернувся до суду з позовною заявою, звинувативши Apple в копіюванні його ідеї в iPhone, iPad і iPod touch. До документу він доклав ескізи від 1992 з зображенням «електронного пристрою, що зчитує» (Electronic Reading Device, ERD). Позивач стверджує, що запатентував гаджет за 15 років до виходу першого iPhone.

З 23 травня по 10 вересня 1992 Росс створив три технічних креслення електронного пристрою в формі «прямокутника з округленими кутами». У позові зазначено, що до 1992 року на ринку не було жодного девайса з подібним дизайном і функціоналом.

«Пристрій Росса передбачало можливість читати розповіді, романи, новинні статті, а також переглядати фотографії, відео-презентації і навіть фільми на плоскому сенсорному екрані з підсвіткою. За його задумом, пристрій міг включати в себе функції зв’язку, зокрема мобільний модуль і модем, обміну даними, а також дозволити власнику робити нотатки і зберігати матеріали для письма і читання на внутрішніх і зовнішніх сховищах. Він також вказав, що гаджет міг утримувати власний акумулятор або сонячну панель », – йдеться в позовному зверненні.

У листопаді 1992 року Росс подав заявку на патент в Бюро патентів і торгових марок США. У 1995 році вона була відхилена після того, як він не зробив необхідних відрахувань. У 1994 році Росс зареєстрував авторські права на технічні креслення в Бюро авторського права США.

2

У заяві йдеться, що позивач поніс «величезну непоправну шкоду, яку не можуть компенсувати жодні гроші». Проте він вимагає провести суд присяжних і розраховує на компенсацію в $ 10 млрд, а також ліцензійні відрахування в розмірі 1,5% від глобальних продажів пристроїв, що порушують його авторські права.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Facebook запустив миттєві відеоповідомлення у Facebook Messenger

Компанія Facebook запустила функцію миттєвих відеоповідомлень в сервісі Facebook Messenger. Новий функціонал також дозволить користувачам дивитися прямі трансляції і відеоролики безпосередньо в чатах. Дане нововведення вже є в свіжих версіях додатків для iOS і Android. У Facebook зазначають, що на сьогоднішній день відеоспілкування, а також споживання відеоконтенту стало невід’ємною частиною життя користувачів. Facebook Messenger і […]

Акціонери Facebook хочуть виключити Цукерберга з ради директорів

За підсумками минулого року компанія Facebook продемонструвала вражаюче зростання доходів і прибутку. Здавалося б, власники акцій, як ніхто інший, повинні були залишитися задоволені такими результатами роботи соціальної мережі і її керівництва, проте знайшлася частина акціонерів, які бажають виключити главу компанії Марка Цукерберга з ради директорів. На їхнє переконання, незалежна людина зможе краще справлятися з цією […]

Чому продукція Apple коштує дорожче, ніж пристрої інших брендів

  Більша частина власників продукції Apple часто чує зауваження такого характеру: «за таку суму два нормальні смартфони купити можна» або «так твій MacBook як автомобіль коштує!»  Звісно, користувач мимоволі починає замислюватися про те, чи дійсно воно того варто? Отже, чи виправдано купертіновці роблять ціни своїх продуктів такими високими, і які можуть бути причини, що виправдовують […]