1

Компанія Apple скорочує закупівлі чіпів на тлі зниження продажів своїх мобільних пристроїв. Про це пише інформаційне видання Nikkei з посиланням на галузеві джерела.

Ще в травні ЗМІ заявляли про те, що постачальники компонентів на Тайвані будуть отримувати від Apple менше замовлень в другій половині 2016 року.

На цей раз тайванський виробник комплектуючих Advanced Semiconductor Engineering повідомив, що його найбільший клієнт був більш консервативний при оформленні замовлень, ніж в минулому році. За даними виробника, замовлення Apple на поставку мікросхем в 2016 році виявилися нижче, ніж роком раніше.

2

На початку червня інвестиційний банк Goldman Sachs знизив рейтинг акцій Apple до «нейтрального» через побоювання з приводу уповільнення зростання в індустрії смартфонів. У січні-березні 2016 року було продано 51,2 млн iPhone на суму $ 32,9 млрд, що відповідно на 16% і 18% менше показників річної давності. Продажі iPad скоротилися на 19% і в штуках, і грошах – до 10,2 млн одиниць на $ 4,4 млрд, свідчать дані фінансового звіту корпорації.

Співрозмовники Nikkei кажуть, що поки немає ніяких ознак, що сигналізують про істотне зростання замовлень Apple на покупку чіпів в третьому кварталі, незважаючи на очікуваний у вересні вихід iPhone 7.

Варто відзначити, що не тільки Apple скорочує закупівлі напівпровідникових рішень. Попит з боку інших виробників пристроїв також розчаровує. За словами джерел, контрактні виробники чіпів стикаються зі слабкою активністю клієнтів щодо нових замовлень і тому будують досить консервативні бізнес-прогнози на другу половину року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple почне випускати свої iPhone з двома SIM-картами

Патентне бюро США дало добро на створення ще одного слоту для SIM-карт в смартфонах iPhone. Це означає, що відтепер нові флагманські моделі компанії Apple зможуть працювати одночасно з двома SIM-картами. Однак, поки не ясно, в яких саме пристроях з’явиться нововведення, так як очікуваного iPhone 7 це, швидше за все, не стосується. Таке розширення вимагає деякого додаткового технічного […]

Twitter позбавиться від реклами в новинних стрічках

Ініціатива з відключення реклами в акаунтах популярних громадян стартувала ще у вересні, і зараз набирає обертів. Так, деякі члени мережі повністю позбудуться від реклами в їх новинних стрічках. Замість рекламних оголошень Twitter отримує прибуток від просування певних твітів на замовлення, ці повідомлення з’являються в стрічках простих користувачів поряд з їх власними публікаціями. Очікується, що такий підхід […]

Xiaomi змінює стратегію: роздрібні магазини замість Інтернету

Китайський виробник смартфонів Xiaomi переглянув стратегію продажу продукції. Компанія дистанціюється від інтернет-каналу і робить акцент на традиційний роздріб. Bloomberg повідомляє, що Xiaomi збирається в найближчі три роки відкрити близько 1000 роздрібних магазинів під ім’ям Mi Home. На 2017 рік намічено запуск близько 200 таких торгових точок. Xiaomi починала діяльність з онлайн-продажу. Грамотне використання соціальних мереж […]