1

Компанія Apple скорочує закупівлі чіпів на тлі зниження продажів своїх мобільних пристроїв. Про це пише інформаційне видання Nikkei з посиланням на галузеві джерела.

Ще в травні ЗМІ заявляли про те, що постачальники компонентів на Тайвані будуть отримувати від Apple менше замовлень в другій половині 2016 року.

На цей раз тайванський виробник комплектуючих Advanced Semiconductor Engineering повідомив, що його найбільший клієнт був більш консервативний при оформленні замовлень, ніж в минулому році. За даними виробника, замовлення Apple на поставку мікросхем в 2016 році виявилися нижче, ніж роком раніше.

2

На початку червня інвестиційний банк Goldman Sachs знизив рейтинг акцій Apple до «нейтрального» через побоювання з приводу уповільнення зростання в індустрії смартфонів. У січні-березні 2016 року було продано 51,2 млн iPhone на суму $ 32,9 млрд, що відповідно на 16% і 18% менше показників річної давності. Продажі iPad скоротилися на 19% і в штуках, і грошах – до 10,2 млн одиниць на $ 4,4 млрд, свідчать дані фінансового звіту корпорації.

Співрозмовники Nikkei кажуть, що поки немає ніяких ознак, що сигналізують про істотне зростання замовлень Apple на покупку чіпів в третьому кварталі, незважаючи на очікуваний у вересні вихід iPhone 7.

Варто відзначити, що не тільки Apple скорочує закупівлі напівпровідникових рішень. Попит з боку інших виробників пристроїв також розчаровує. За словами джерел, контрактні виробники чіпів стикаються зі слабкою активністю клієнтів щодо нових замовлень і тому будують досить консервативні бізнес-прогнози на другу половину року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Самоуправляючі таксі Uber почали перевозити рядових пасажирів

Вчора компанія Uber зробила анонс, який, за своєю суттю, відкриває нову еру таксомоторних перевезень: самоуправляючі автомобілі почали обслуговувати пересічних пасажирів. Поки що «невелика кількість» робомобілів Uber на базі Ford Fusion буде перевозити клієнтів в Піттсбурзі (Пенсільванія, США). Мережеві джерела відзначають, що для поїздок в режимі автопілоту обрані певні маршрути, для яких складено максимально докладні карти і […]

[FAQ]. Для чего необходимо пользоваться смарт-папками в OS X Yosemite.

Каждый день мы тратим огромное количество времени, чтобы найти необходимый и такой важным нам файл во всем компьютере. Есть пользователи, для которых легче повытаскивать нужные и часто посещаемые папки, файлы или другие документы прямо на рабочий стол, создавая при этом множество совершенно неудобных ярлыков и постоянно путаясь в них. Другие же пользователи начинают осваивать Spotlight, […]

Apple все-таки випустить iPad Air 3

Незважаючи на випуск 9,7-дюймового iPad Pro, Apple продовжує роботу над iPad Air 3. Оновлення лінійки планшетів iPad Air багато хто очікував ще восени минулого року. Однак Apple пішла своїм шляхом – і випустила навесні 2016- го iPad Pro з 9,7-дюймовим дисплеєм. Деякі фахівці припустили, що на iPad Air поставлений хрест, однак, якщо вірити інсайдерській інформації, […]