Вихід шолому PlayStation VR може дати новий імпульс ринку пристроїв віртуальної реальності (VR). Такий прогноз дають у дослідницькій компанії TrendForce.

"Аналітики очікують, що в 2016 році світові поставки VR-обладнання зростатимуть приблизно на 53,5% щорічно."

Аналітики очікують, що в 2016 році світові поставки VR-обладнання (за винятком аксесуарів для мобільних пристроїв) складуть 9 млн штук, а до 2020-го відвантаження піднімуться до 50 млн одиниць. Таким чином, ринок буде рости приблизно на 53,5% щорічно.

На ринку представлено кілька шоломів віртуальної реальності, в тому числі HTC Vive і Oculus Rift. У червні Sony почала приймати замовлення на свій аналогічний продукт – PlayStation VR (продаж стартує восени). Попит на цю новинку виявився високим: в Японії та деяких інших країнах продукт миттєво був розпроданий за попереднім замовленням з моменту початку їх прийому, зазначають в TrendForce.

«Хоча продаж VR-пристроїв від деяких виробників виявився сильним, ситуація з поставками цих виробів в нинішньому році багато в чому буде залежати від кількості продукції, що випускається – говорить аналітик TrendForce Джейсон Цай (Jason Tsai). – Брендові компанії занадто консервативні в розмірах поставок продуктів перед їх виходом. Зараз вони бачать, що попит набагато перевищує пропозицію, тому будуть коригувати свої запаси протягом двох наступних кварталів. При цьому ситуація з дефіцитом на ринку VR-пристроїв, швидше за все, залишиться в другій половині 2017 року».

"За прогнозами фахівців TrendForce, обсяг усього ринку віртуальної реальності в 2020 році перевищить $70 млрд."

За прогнозами фахівців TrendForce, обсяг усього ринку віртуальної реальності в 2020 році перевищить $70 млрд, з яких на частку програмного забезпечення припаде близько 60% виручки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Американець звинуватив Apple у крадіжці веб-каруселі на сайті і зажадав виплати компенсації

Винахідник Томас Літс з Пенсільванії подав до суду на компанію Apple, яка, як стверджує позивач, вкрала у нього ідею веб-каруселі. За його словами, він отримав патент на подібне відображення контенту на сайтах ще в 2008 році. Літс зажадав у компанії компенсації. Спірний патент під номером 8793330 називається «Методи і системи відображення інформації» і описує спосіб […]

Уразливість Broadpwn становить небезпеку для мільйонів пристроїв на Android і iOS

ІБ-фахівець Ніта Артенштейy виявив небезпечну уразливість в Wi-Fi чіпах Broadcom, які використовуються як в пристроях, що працюють під управлінням Android, так і в пристроях компанії Apple. Баг отримав ідентифікатор CVE-2017-9417 і дозволяє виконати на пристрої довільний код без взаємодії з користувачем. Артенштейн повідомив інженерам Google про уразливість, не привертаючи до проблеми уваги, тому виправлення для […]

Apple откроет новый Apple Store в Китае 7 февраля

Согласно официального заявления Тима Кука, руководителя «яблочной» корпорации, в субботу, 7 февраля планируется открытие нового магазина Apple Store в городе Тяньцзин. Следует сообщить, что Apple Store уже был открыт в таких городах, как Ханчжоу, Чунцине и Чжэнчжоу. Днями ранее, Анджела Арендтс, которая является старшим вице-президентом по розничным продажам, а также онлайн-магазинам, заявляла о планах компании […]