Вихід шолому PlayStation VR може дати новий імпульс ринку пристроїв віртуальної реальності (VR). Такий прогноз дають у дослідницькій компанії TrendForce.

"Аналітики очікують, що в 2016 році світові поставки VR-обладнання зростатимуть приблизно на 53,5% щорічно."

Аналітики очікують, що в 2016 році світові поставки VR-обладнання (за винятком аксесуарів для мобільних пристроїв) складуть 9 млн штук, а до 2020-го відвантаження піднімуться до 50 млн одиниць. Таким чином, ринок буде рости приблизно на 53,5% щорічно.

На ринку представлено кілька шоломів віртуальної реальності, в тому числі HTC Vive і Oculus Rift. У червні Sony почала приймати замовлення на свій аналогічний продукт – PlayStation VR (продаж стартує восени). Попит на цю новинку виявився високим: в Японії та деяких інших країнах продукт миттєво був розпроданий за попереднім замовленням з моменту початку їх прийому, зазначають в TrendForce.

«Хоча продаж VR-пристроїв від деяких виробників виявився сильним, ситуація з поставками цих виробів в нинішньому році багато в чому буде залежати від кількості продукції, що випускається – говорить аналітик TrendForce Джейсон Цай (Jason Tsai). – Брендові компанії занадто консервативні в розмірах поставок продуктів перед їх виходом. Зараз вони бачать, що попит набагато перевищує пропозицію, тому будуть коригувати свої запаси протягом двох наступних кварталів. При цьому ситуація з дефіцитом на ринку VR-пристроїв, швидше за все, залишиться в другій половині 2017 року».

"За прогнозами фахівців TrendForce, обсяг усього ринку віртуальної реальності в 2020 році перевищить $70 млрд."

За прогнозами фахівців TrendForce, обсяг усього ринку віртуальної реальності в 2020 році перевищить $70 млрд, з яких на частку програмного забезпечення припаде близько 60% виручки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Хакер зробив джейлбрейк iOS 10.1

Останнім часом новини про джейлбрейк останніх версій iOS надходять, м’яко кажучи, не надто часто. Однак це не означає, що хакери не працюють над зломом «яблучних» пристроїв. Успіхами в справі джейлбрейка iOS 10.1 вчора похвалився хакер з ніком @ijapija00. Він виклав в мережу відеоролик, в якому продемонстрував зламаний iPhone 7 на iOS 10.1 з альтернативним магазином додатків […]

Apple Watch можна активувати постукуванням по поверхні, на якій вони лежать

Нова операційна система для смарт-годинника Apple Watch під назвою watchOS 2 принесла з собою багато приємних дрібниць, які виявляються досить корисними в щоденному користуванні гаджетом. Серед них є одна із функцій, яка називається «Нічний режим» Apple Watch. Функція «Нічний режим» з’явилась в watchOS 2. Вона дозволяє перетворити ваш смарт-годинник в аналог будильника. В цьому режимі […]

Apple зі скандалом переманила журналіста з автомобільної тематики

Apple часто переманює співробітників, причому з найрізноманітніших компаній – від Nike до Mercedes Benz. Те ж саме стосується журналістів великих новинних видань, які виявляються поміченими HR-відділом компанії з Купертіно. Однак випадків, коли журналіст йшов працювати в Apple і при цьому залишався на своєму колишньому місці роботи, ще не було. Відзначився вже колишній журналіст The Verge […]