"Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3"
Останнім часом Microsoft не соромиться говорити про статистику продажів планшетів з серії Surface, хоча і не розкриває обсягів реалізації, а також не виділяє звітність по кожній модифікації. І якщо деякі пристрої сімейства більш популярні, то інші відверто провалилися. Відповідно, від випуску останніх має сенс відмовитися.

За повідомленням проінформованих джерел, Microsoft має намір припинити випуск пристроїв Surface 3 в грудні цього року. При цьому відомо, що вже зараз в магазинах спостерігається дефіцит цих пристроїв. В американському роздробі на даний момент залишилися виключно 64-гігабайтні версії планшетів з LTE, а ось моделі з 64 ГБ і 128 ГБ пам’яті вже повністю розпродані.

Втім, в Редмонді вважають, що Surface 3 користувався гарним попитом. Можливо, гаджету пора поступитися місцем наступнику, але про це офіційні джерела замовчують.

"Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3"

Модель Surface 3 представляє собою бюджетну версію Surface Pro 3 і відрізняється від старшого побратима зменшеною діагоналлю екрана, а також наявністю процесора Intel Atom замість Intel Core i3. У Microsoft ще під час анонса першого Surface заявили, що даний пристрій буде поєднувати в собі всі кращі риси ноутбуків і планшетів. Чи планує компанія включити наступника даного апарату в свій майбутній модельний ряд, поки не відомо.

Нічого не говорять джерела і з приводу майбутнього «розумного» браслета Band 2. У нинішній версії пристрій нерідко страждає від порушень цілісності корпусу, але Microsoft визнає такі випадки гарантійними, здійснюючи заміну дефектних примірників. Обсяги поставок Microsoft Band 2 зараз обмежені, але виробник нічого не повідомляє про наміри згорнути випуск цього продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Безпілотники Waymo будуть м’якими?

Безпілотні автомобілі, за заявами розробників, зможуть зробити ситуацію на дорогах куди більш безпечною. Для цього їх забезпечують датчиками, лідарами і камерами, попутно навчаючи штучний інтелект, керуючий автопілотом, правилам дорожнього руху. На випадок неминучого зіткнення у Waymo теж є план – зробити машини м’якими. Інженери Waymo запатентували дизайн машини, елементи якої скріплені між собою еластичними елементами, – […]

Microsoft представила рекламу Skype c использованием MacBook Pro и iPhone

Недавно в Сети был опубликован крайне заманчивый рекламный ролик от Microsoft. Казалось бы, что может быть особенного в рекламе Skype? Для создания красочного видео было привлечено много участников: музыканты, инструменты, программное обеспечение и…iдевайсы. Давайте посмотрим, что же получилось у авторов. Ролик получил название «Signal Strenght», что в переводе означает «Сила сигнала». Не составит труда догадаться, […]

Nokia може відродити легендарну лінійку N

Багато скептиків були впевнені, що бренд Nokia не поверне колишню популярність на ринку смартфонів і спроба повернення буде провалена. Однак великий успіх випущеного в минулому місяці Nokia 6 говорить про зворотне. У Китаї апарат попередньо замовили більше одного мільйона чоловік, а перша партія була розпродана менше ніж за одну хвилину. Багато хто може пам’ятати фінську […]