"Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3"
Останнім часом Microsoft не соромиться говорити про статистику продажів планшетів з серії Surface, хоча і не розкриває обсягів реалізації, а також не виділяє звітність по кожній модифікації. І якщо деякі пристрої сімейства більш популярні, то інші відверто провалилися. Відповідно, від випуску останніх має сенс відмовитися.

За повідомленням проінформованих джерел, Microsoft має намір припинити випуск пристроїв Surface 3 в грудні цього року. При цьому відомо, що вже зараз в магазинах спостерігається дефіцит цих пристроїв. В американському роздробі на даний момент залишилися виключно 64-гігабайтні версії планшетів з LTE, а ось моделі з 64 ГБ і 128 ГБ пам’яті вже повністю розпродані.

Втім, в Редмонді вважають, що Surface 3 користувався гарним попитом. Можливо, гаджету пора поступитися місцем наступнику, але про це офіційні джерела замовчують.

"Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3"

Модель Surface 3 представляє собою бюджетну версію Surface Pro 3 і відрізняється від старшого побратима зменшеною діагоналлю екрана, а також наявністю процесора Intel Atom замість Intel Core i3. У Microsoft ще під час анонса першого Surface заявили, що даний пристрій буде поєднувати в собі всі кращі риси ноутбуків і планшетів. Чи планує компанія включити наступника даного апарату в свій майбутній модельний ряд, поки не відомо.

Нічого не говорять джерела і з приводу майбутнього «розумного» браслета Band 2. У нинішній версії пристрій нерідко страждає від порушень цілісності корпусу, але Microsoft визнає такі випадки гарантійними, здійснюючи заміну дефектних примірників. Обсяги поставок Microsoft Band 2 зараз обмежені, але виробник нічого не повідомляє про наміри згорнути випуск цього продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дізнайся, що написано на твоєму iPhone. Це цікаво

Якщо подивитися на задню кришку свого iPhone, то можна побачити інформаційний блок, що складається з різних цифр, букв і значків. У цьому блоці зашифровано багато важливої ​​інформації, і зараз ми разом розберемося, якої саме. 1. Вступна інформація Відразу під моделлю твого iPhone красується гордий напис Designed by Apple in California Assembled in China. Що це означає: […]

Інтертелеком пропонує 200 хвилин і 4,5 Гб за 50 грн

Інтертелеком включився в боротьбу за смартфони. Оператор представив новий тариф, орієнтований не тільки на інтернет, але і на дзвінки. Причому як в мобільних мережах, так і на міські номери. Вартість нового тарифу «Супер смартфон 50» – 50 грн на місяць. В цю ціну входить 200 хвилин дзвінків іншим операторам, 2 Гб швидкісного трафіку і безлімітні […]

Відбувся реліз Auxo 3 для iOS 9

В Cydia вийшов оновлений твік Auxo 3, який сумісний з пристроями під управлінням операційної системи iOS 9. Встановити додаток, який пропонує унікальні функції, можна на будь-якому iPhone з джейлбрейком. Третя версія твіку, якому 12 грудня виповнилось два роки, прагне запропонувати новий погляд на багатозадачність операційної системи iOS. Завдяки новим функціям, користувачам iPhone стане ще простіше […]