"Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3"
Останнім часом Microsoft не соромиться говорити про статистику продажів планшетів з серії Surface, хоча і не розкриває обсягів реалізації, а також не виділяє звітність по кожній модифікації. І якщо деякі пристрої сімейства більш популярні, то інші відверто провалилися. Відповідно, від випуску останніх має сенс відмовитися.

За повідомленням проінформованих джерел, Microsoft має намір припинити випуск пристроїв Surface 3 в грудні цього року. При цьому відомо, що вже зараз в магазинах спостерігається дефіцит цих пристроїв. В американському роздробі на даний момент залишилися виключно 64-гігабайтні версії планшетів з LTE, а ось моделі з 64 ГБ і 128 ГБ пам’яті вже повністю розпродані.

Втім, в Редмонді вважають, що Surface 3 користувався гарним попитом. Можливо, гаджету пора поступитися місцем наступнику, але про це офіційні джерела замовчують.

"Microsoft припиняє випуск планшетів Surface 3"

Модель Surface 3 представляє собою бюджетну версію Surface Pro 3 і відрізняється від старшого побратима зменшеною діагоналлю екрана, а також наявністю процесора Intel Atom замість Intel Core i3. У Microsoft ще під час анонса першого Surface заявили, що даний пристрій буде поєднувати в собі всі кращі риси ноутбуків і планшетів. Чи планує компанія включити наступника даного апарату в свій майбутній модельний ряд, поки не відомо.

Нічого не говорять джерела і з приводу майбутнього «розумного» браслета Band 2. У нинішній версії пристрій нерідко страждає від порушень цілісності корпусу, але Microsoft визнає такі випадки гарантійними, здійснюючи заміну дефектних примірників. Обсяги поставок Microsoft Band 2 зараз обмежені, але виробник нічого не повідомляє про наміри згорнути випуск цього продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Foxconn вперше почалися проблеми

Складальний партнер Apple, компанія Hon Hai, якій належать заводи Foxconn, повідомила про падіння прибутку в другому кварталі 2016 року на 31%. Настільки серйозне падіння прибутку в компанії пов’язують зі значним зниженням попиту на смартфони Apple, збірка яких є одним з головних джерел доходу Foxconn. Якщо у другому кварталі 2015 го прибуток Foxconn склав 25,7 млрд […]

Windows 10 Mobile позбудеться додатку PDF Reader

Всіх, хто володіє смартфоном під керуванням операційної системи Windows 10 Mobile і часто читає на ньому PDF-документи за допомогою стандартної утиліти PDF Reader, корпорація Microsoft попереджає: з 1 липня нинішнього року додаток перестане працювати. Замість нього для відкриття PDF-файлів тепер рекомендується використовувати браузер Edge, який саме з цією задачею справляється не гірше. Однак якщо справа доходить […]

Apple продовжила програму ремонту «макбуків» з дефектними відеокартами

Спалахнув в жовтні 2013 року скандал навколо глюків дискретних відеокарт AMD в MacBook Pro вирулив до свого логічного фіналу тільки в лютому 2015 року – тоді Apple запустила програму безкоштовного ремонту 15- і 17-дюймових «Прошек», проданих в період з лютого 2011 по лютий 2013. Приводом скористатися такою програмою вважалися «спотворення або відсутність картинки на екрані, […]