Эппловское iCloud.com Photos App было обновлено в минувшие выходные. К инструментам пользователей добавилась возможность масштабирования фотографий, загруженных в iCloud.com Photo Library.

Как отметил немецкий сайта iFun.de, веб-версия приложения также обновилась и пользователь может посылать свои фотографии прямо с сайта. Теперь делиться интересными моментами своей жизни проще, чем когда-либо ранее.

Добавление функций масштабирования и пересылки по электронной почте стало вторым серьёзным изменением в iCloud.com с прошедшего ноября. Напомним, что в конце осени пользователи iCloud впервые смогли загружать свои данные в хранилище. Перед добавлением средства загрузки, стандартный сайт iCloud.com предоставлял пользователям возможность только просматривать, скачивать и удалять изображения.

С инструментарием загрузки и новыми возможностями обмена, iCloud.com постепенно становится популярным вариантом для хранения изображений пользователей, с возможностью полноценно управлять целыми библиотеками фотографий. Еще в бета-версии, iCloud.com Photo Library была впервые введена наряду с прошивкой 8.1, позволяя пользователям синхронизировать и иметь полный доступ ко всем своим фото на всех iOS и Mac устройствах с помощью Интернета.

Сейчас Apple работает над Photos app для Mac, которое будет работать наряду со своим мобильным аналогом. Выпуск этого приложения планируется в первые месяцы 2015 года. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Суд в Бразилії оштрафував WhatsApp на $ 6 млн за відмову розшифрувати листування користувачів

Федеральний суд бразильського міста Лондріна (штат Парана) виніс рішення про блокування 19,5 млн реалів ($ 6,1 млн) на рахунках Facebook, що володіє месенджером WhatsApp. Як повідомляє ТАСС, цей вердикт пов’язаний з відмовою сервісу надати правоохоронним органам доступ до листування деяких користувачів. На початку травня бразильські оператори мобільного зв’язку отримали припис з вимогою блокувати доступ до […]

Apple не рекомендує заряджати iPhone 7 протягом 5 годин після занурення в воду

Може iPhone 7 і володіє вологозахистом, але це зовсім не скасовує той факт, як люди повинні використовувати цей пристрій. І Apple сама рекомендує покупцям намагатися уникати випадків потрапляння смартфонів у воду, не дивлячись на наявність у них сертифіката відповідності стандарту IP67. Більш того, компанія настійно рекомендує не заряджати пристрій після занурення в воду як мінімум наступні […]

Xiaomi продала в 3 рази більше смартфонів, ніж Apple, ставши лідером китайського ринку

Китайський ринок смартфонів є одним з найбільш пріоритетних для виробників. Однак рейтинг популярності тут сильно відрізняється від світового, а лідери Apple і Samsung відстають від місцевих компаній. Згідно з останніми дослідженнями, за підсумками минулого місяця Xiaomi посіла перше місце в Піднебесній. «Китайській Apple» належить 26% місцевого ринку смартфонів. Популярність продукції бренду підтверджується і попитом на останні […]