Як стверджує ресурс The Wall Street Journal (WSJ), китайська компанія Shenzhen Baili, що зуміла виграти патентну суперечку у Apple, отримавши вердикт Відомства з охорони інтелектуальної власності Пекінe (Beijing Intellectual Property Office, BIPO) про порушення її прав інтелектуальної власності, фактично не існує. Погодившись з тим, що дизайн iPhone 6 повторює зовнішній вигляд смартфона Baili 100C, BIPO зажадало припинити продаж телефонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus в Пекіні.

За словами колишніх співробітників та інвесторів, батьківська компанія Shenzhen Baili під назвою Digione занепала через дефектну продукцію, безгосподарність та жорстку конкуренцію. Digione була відсутня на ринку мобільних телефонів Китаю принаймні рік і Baidu звинуватила її в розбазарюванні своїх інвестицій.

Коли WSJ спробував розшукати компанію, що нібито володіє патентом, в порушенні якого звинувачують Apple, то він не виявив ніяких ознак того, що ця компанія до цих пір працює.

Телефонні дзвінки в Shenzhen Baili Marketing Services залишилися без відповіді. Її веб-сайти були видалені. Відвідування трьох зареєстрованих адрес закінчилося безрезультатно – репортери WSJ не знайшли офісів компанії.

Річний звіт батьківської компанії Digione відображає її повну неспроможність, проте, адвокат компанії наполягає на тому, що її бізнес, як і раніше, існує, і вона може розширити коло своїх претензій проти Apple.

Baili, підрозділ компанії, яка зареєструвала патенти на телефони, продовжить битву проти Apple в суді, заявив адвокат Digione Енді Янг з Beijing Wis & Weals.

«Shenzhen Baili, як і раніше, займається діяльністю в межах необхідних функцій», – заявив Янг.

Він повідомив, що Baili, можливо, розширить позов, додавши iPhone 6S і iPhone 6S Plus.

Колишні співробітники китайської компанії стверджують, що позов проти Apple був просто піар-ходом, призначеним для рекламування власних телефонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В iPhone 7 32 ГБ встановлена ​​повільна флеш-пам’ять

Apple знайшла спосіб заощадити на молодшій моделі свого нового смартфону і не повідомила про це користувачам. Згідно з офіційними даними, версії iPhone 7 відрізняються одна від одної тільки об’ємом вбудованої пам’яті. Однак, як виявилося, є і ще одна, досить суттєва відмінність. Справа в тому, що в молодшу версію на 32 ГБ Apple встановлює повільний модуль пам’яті. Причому […]

iPhone 6 проти OnePlus X

Для порівняння смартфонів зі світу Android та iPhone на цей раз ми взяли One Plus X і iPhone 6. Не можна, звичайно, сказати, що ці два пристрої – «одного поля ягоди», але в більшості характеристик їх цілком можна розцінювати як достойних конкурентів. По апаратній складовій вони «однолітки», тож питань такого плану з’явитися не повинно. Продуктивність […]

iPhone 6 перевершив в іграх Galaxy S7 і HTC 10

Хвилею захоплення і шквалом хвалебних відгуків супроводжувався вихід флагманських HTC 10 і Samsung Galaxy S7. Кожному з них свого часу і за давно сформованою традицією готували титул «вбивці» iPhone 6s, характеристики якого повинні потьмяніти в порівнянні з можливостями нових хедлайнерів ринку. Правда, в реальних тестах жодному з них не вдалося перевершити навіть «дідка» в особі […]