Однією з головних особливостей нової операційної системи Android N стала сумісність з широким спектром смартфонів і планшетів завдяки програмним оптимізаціям. Але це зовсім не означає, що Google буде оновлювати старі телефони. Сьогодні компанія опублікувала терміни закінчення гарантованої підтримки певних моделей продуктів лінійки Nexus.

Судячи з опублікованими даними, Google обіцяє гарантовано підтримувати «еталонні» смартфони та планшети тільки два роки. Користувачі Nexus 9 зможуть отримати тільки одне оновлення – до операційної системи Android N. І термін їхньої гарантованої підтримки виявився обмежений жовтнем 2016 року.

Власники смартфонів Nexus 5X і Nexus 6P, що працюють на «чистому» Android, можуть розраховувати тільки на два повноцінних поновлення до операційних систем Android N і Android O з закінченням життєвого циклу в вересні 2017 року.

Для порівняння, термін підтримки iPhone і iPad становить 48 місяців. Торік доступ до iOS 9 отримали користувачі смартфона iPhone 4s, представленого в 2011 році. iOS 10 зможуть встановити власники iPhone і iPad, випущених в 2012 році. Звичайно, на старих моделях будуть доступні не всі можливості ОС, однак користувачі можуть використовувати ряд важливих функцій нової мобільної платформи і запускати додатки з App Store, сумісні тільки з новітніми редакціями ОС.

Те ж саме відбулося в 2012 році з iPhone 3GS. У користувачів була можливість перейти на iOS 6 через 46 місяців після початку продажів смартфона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ігровий сервіс Steam отримав тотальний редизайн

Відомий розробник комп’ютерних ігор Valve нарешті дозріла на повний редизайн ігрового сервісу Steam. Крім поліпшеного зовнішнього вигляду, адаптованого для швидкого і зручного пошуку контенту, компанія інтегрувала й декілька нових функцій. По-перше, в Steam Discovery Update 2.0 з’явилася можливість швидкого маркування ігор: додавання в список бажаних або виставлення рейтингу. По-друге, відображається і список раніше переглянутих ігор, а […]

У Visa створили сонячні окуляри, за допомогою яких можна платити за покупки

Функцію оплати в один дотик в теорії можна надати будь-якого предмету, в якому можна заховати чіп NFC. У компанії Visa, наприклад, представили сонячні окуляри з таким чіпом збоку, прив’язаним до платіжної картки. Як пише Macworld, в ході демонстрації оплата за допомогою окулярів відбувалася швидше, ніж за допомогою Apple Pay, оскільки не вимагала сканування відбитку пальця. […]

Xiaomi випускає «довгограючі» розумні годинники

Чутки про те, що компанія Xiaomi планує випустити розумні годинники, з’явилися в мережі вже досить давно. Однак реліз подібного гаджету відбувся тільки вчора. Причому виробникові вдалося створити не тільки недорогі, але і досить «довгограючі» годинники. Новинка під назвою Amazfit Watch має захищений від води корпус з керамічним ободом, круглий дисплей з діагоналлю 1,34 дюйми і […]