Google представила новий спосіб двохетапній авторизації, який запитує у власника аккаунта дозвіл на вхід в обліковий запис за допомогою іншого пристрою. Функція доступна для смартфонів на iOS і Android.

Тепер при спробі увійти в обліковий запис Google c незнайомого гаджета власник облікового запису отримає відповідне повідомлення. В оповіщенні буде вказано пристрій, з якого намагаються увійти, і його місце розташування. При цьому користувачеві запропонують вирішити або заборонити вхід до системи.

Для використання нового способу захисту користувачам iOS потрібно встановити додаток пошуку від Google. Власникам Android буде потрібно оновити сервіс Google Play, нова версія повинна з'явитися до кінця тижня.

Новий спосіб підтвердження можна активувати в розділі «Двохетапна аутентифікація» центру управління даними «Мій аккаунт».

Користувачі як і раніше зможуть використовувати інші способи двоетапної аутентифікації, наприклад, підтвердження за допомогою коду по SMS. Але використовувати різні способи одночасно не вдасться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple TV може стати золотою жилою для розробників програмного забезпечення

Відразу після старту продажів нового покоління Apple TV в п’ятницу, 30 жовтня, новинка отримала багато позитивних відгуків. Незважаючи на ряд зауважень до компанії Apple, оновлений пристрій може претендувати на звання однієї з найкращих телеприставок на ринку. Без сумніву, одне з головних достоїнств нової Apple TV – це магазин додатків. На даний час App Store нараховує […]

Долго ли ждать новый Apple TV

Всего несколько дней назад Apple анонсировала свою очередную конференцию для представителей компании WWDC2015, где по слухам будет показана новая iOS 9, OS X, а так же много других устройств. Говорят, что там так же может быть представлена целиком переделанная приставка Apple TV, которая будет поддерживать App Store. И всё сходится к тому, что такое новое […]

Google Translate провокує скандал в Інтернеті

Google скандально перекладає слова з української на російську мову. Пошуковик Google оригінальним способом урізноманітнив роботу свого онлайн-перекладача. З невідомих причин, програма дивним чином перекладає слова з української на російську мову. Так “російська федерація” перекладається, як “Мордор”, а “Росіяни” як “окупанти”. Кілька років тому Google Translate «жартував» більш коректно. Так, фраза «шановний Дмитре» переводилася на англійську […]