Шведська музична служба Spotify оголосила про те, що її місячна аудиторія активних користувачів перевищила знакову позначку в 100 млн. Для досягнення цього результату було потрібно приблизно вісім років.

Сервіс Spotify був запущений восени 2008 року. Він передбачає легальний стрімінг музики багатьох видавців. Користувачі можуть споживати контент як від відомих лейблів на кшталт Sony, EMI, Warner Music Group і Universal, так і від різних незалежних компаній.

Крім веб-версії Spotify доступні програми для Windows, OS X і Linux, а також мобільні додатки для всіх поширених платформ, включаючи Android, BlackBerry, iOS, Windows Phone і webOS.

Повідомляється, що в даний час аудиторія Spotify щомісяця додає приблизно по 1,8 млн передплатників. Приблизно 30% від загального числа користувачів, або близько 30 млн, – це платні передплатники. Таким чином, левова частка користувачів Spotify воліє споживати музичний контент безкоштовно, погоджуючись на отримання реклами.

Потрібно також додати, що за підсумками минулого року сервіс Spotify показав операційні збитки у розмірі 184,5 млн євро. Для порівняння: роком раніше збитки склали 165,1 млн євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nikon представила «кругову» камеру

Компанія продемонструвала першу екшн-камеру власного виробництва. На виставці CES +2016, що проходить в Лас-Вегасі, компанія Nikon представила свою новинку – KeyMission 360. Захищена 4К екшн-камера вміє знімати кругові панорами і відео з охопленням кута в 360 градусів. Така можливість з’явилася завдяки установці двох об’єктивів спереду і ззаду пристрою. Корпус камери має захист від води (занурення […]

Twitter найняла колишнього дизайнера Apple для роботи над проектом віртуальної реальності

Twitter прийняла на роботу колишнього співробітника Apple Алессандро Саботеллі. На новому місці роботи він сфокусується на розробках в області віртуальної і доповненої реальності. Колишній дизайнер Apple був задіяний у створенні iTunes і призначеного для користувача інтерфейсу для операційних систем iOS, macOS і watchOS. У Twitter Саботеллі призначений директором проекту в підрозділі Twitter Cortex. В даний […]

iOS 10 стане новим джерелом доходу для стрімерів

Індустрія ігор приносить дохід не тільки тим, хто їх робить, але і тим, хто в них грає. Іноді цей дохід може бути до непристойності великим. В інтернеті повно свідчень того, як популярні ігрові стрімери отримували від своїх глядачів у вигляді пожертвувань від декількох сотень до декількох десятків тисяч доларів. У своїй новій мобільній «операційці» Apple […]