Прихильники мільярдера Дональда Трампа закликають бойкотувати Apple після того, як та відмовилася виступити спонсором з'їзду республіканців у Клівленді, на якій Трамп буде номінований в президенти США від партії. Вони запустили кампанію з хештегом #boycottapple.

Напередодні видання Politico з посиланням на джерела в Apple повідомило, що компанія відмовилася від фінансування і підтримки традиційного передвиборчого з'їзду Республіканської партії США через кандидатуру Трампа. За наявними даними, причиною відмови стали спірні і критичні висловлювання мільярдера «про жінок, іммігрантів і меншини», допущені ним у ході кампанії.

Позиція Apple є «ознакою зростаючої незгоди між Кремнієвою долиною і кандидатом від республіканців», відзначило джерело. «Трамп використовував свою критику проти всієї індустрії технологій, але він виділяв Apple, закликаючи до бойкоту всієї продукції компанії, а також критикував позицію виконавчого директора Тіма Кука через позицію Apple з приводу шифрування», – зазначає видання.
 

Раніше Apple традиційно підтримувала з'їзди республіканської і демократичної партій. Хоча спонсорство компанії, як правило, мало досить обмежений характер. Так, в 2008 році вона надала комп'ютери та іншу техніку на суму $ 140 000.

В даний час стратегія Apple щодо підтримки з'їзду демократів залишається неясною. Представники каліфорнійського гіганта і республіканської партії відмовилися від коментарів.

Що характерно, Facebook і Microsoft як і раніше мають намір підтримати Трампа, висвітлюючи заходи, надаючи техніку та програмне забезпечення. З'їзд республіканців пройде в Клівленді в липні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла публічна iOS 10.1. 37 виправлень і нововведень

Програму бета-тестування нової ітерації операційної системи iOS 10.1 Apple почала ще 13 вересня. Прошивка пережила п’ять оновлень і, нарешті, компанія представила публічну версію мобільної операційної системи. iOS 10.1 доступна для завантаження на всіх сумісних з нею пристроях (iPhone 5 і новіше). Серед ключових нововведень нової прошивки – поява портретного режиму, ексклюзивної функції смартфону iPhone 7 […]

Як відключити автозапуск додатку Фото при підключенні iPhone

Кожен раз, коли ви підключаєте iPhone або iPad до комп’ютера Mac або вставляєте карту SD, автоматично запускається додаток Фото для імпорту нових знімків. Однак потрібно вам кожен раз передавати фотографії з мобільного пристрою на комп’ютер? Іноді ми підключаємо смартфони або планшети для зарядки або інших дій, так що автоматичний запуск програми Фото дратує. Простіше самому […]

В каждом Apple Store будет создан VIP-отдел для продажи элитных часов Apple Watch Edition

Согласно информации, которая была опубликована на сайте MacRumors со ссылкой на достоверные источники, в настоящее время главный промышленный дизайнер Apple, Джонатан Айв, вместе со своей командой занимается разработкой дизайна интерьера сети магазинов Apple Store. Джонатан Айв активно сотрудничает с недавно нанятой на работу Анджелой Арендтс (занимает должность начальника отдела розничных продаж). Проанализировав предоставленную информацию можно […]