Microsoft працює над новою функцією для пристроїв з Windows 10 під назвою Continue App Experiences. Дана опція є аналогом Apple Continuity – технології, що дозволяє легко і швидко перемикатися між пристроями з iOS і комп'ютером Mac, а також використовувати їх одночасно. Розробники Microsoft не ділилися інформацією про неї, але, за даними Oszone, розробка йде повним ходом.

Функція була виявлена ​​в попередній версії Windows 10 Mobile. В останніх збірках Continue App Experiences дозволяє працювати з додатками на одному пристрої, а потім продовжувати з того ж місця на іншому. Таким чином, користувачам не потрібно вручну переносити дані між пристроями.

Наприклад, почавши набирати електронного листа на комп'ютері під керуванням Windows 10, можна вийти з дому і по дорозі дописати лист на смартфоні або планшеті з Windows 10 Mobile. Це є в універсальних додатках.

У Apple ця функція з'явився в 2014 році. Continuity дозволяє переносити роботу між настільними комп'ютерами і мобільними пристроями на iOS в обох напрямках. Функція Continuity включає в себе Handoff, мобільні виклики iPhone, повідомлення SMS і Instant Hotspot. Таким чином, можна не тільки дописувати документи, а й приймати дзвінки на комп'ютері замість телефону і швидко включати на смартфоні режим модему.
 

За попередньою інформацією, функція Microsoft з'явиться в оновленні Anniversary Update, хоча підтвердження цьому поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Відкрито передзамовлення на «атомний» неттоп на Windows 10 в корпусі Apple TV

У Мережі відкрилось передзамовлення на новий компактний настільний ПК Wintel Pro CX-W8 в корпусі Apple TV. Якби не напис «Wintel Pro» на кришці, пристрій запросто можна прийняти за телевізійну приставку Apple. Крихітний комп’ютер побудований на платформі Intel Cherry Trail і комплектується ліцензійної ОС Windows 10 Home, однак коштує не дорожче $ 100. Вибір виробника упав на […]

Оказалось, что Стив Возняк геймер со стажем

Говорят, что талантливые люди талантливы во всём. С этой точки зрения перед нами во всей красоте раскрылся Стив Возняк. В своём интервью он рассказал, что уже в зрелом возрасте увлёкся одной электронной игрой и достиг таких вершин мастерства, что его даже удалили из рейтинга.  Да-да, Стива Возняка посмели!? удалить из рейтинга игроков, поскольку его результат […]

Індійська влада не збирається надавати податкові пільги Apple

В даний час Індія є третім за величиною ринком смартфонів у світі, поступаючись лише Китаю і США. При цьому, як прогнозують галузеві експерти, вже в 2017-му вона зможе обігнати Сполучені Штати і вийти на друге місце. Особливістю Індії протягом довгого часу було порівняно низьке поширення смартфонів і досить високе – традиційних кнопкових «мобілок». В даний […]