Соціальна мережа Facebook заявила, що її месенджер незабаром отримає оновлений дизайн, який більше не буде обмежений списком недавніх діалогів. У додатку з'являться нові розділи, в яких будуть відображатися улюблені контакти, дні народження друзів і списки активних користувачів.

В останньому будуть відображатися люди, які знаходяться в онлайні – поруч з їх іменами буде показуватися зелена точка, яку також можна побачити в настільній версії чатів. Можна буде натиснути на кнопку «переглянути всіх», щоб побачити кожного користувача, що знаходиться в Мережі. У розділі улюблених контактів будуть перебувати користувачі, з якими листування здійснюється найчастіше.

Якщо корисність двох вищезазначених секцій очевидна, то ось про розподіл з днями народження того ж не скажеш. Стандартний додаток Facebook вже може повідомляти користувачів про дні народження, і аналогічна функція Facebook Messenger може стати зайвою. З іншого боку, таким чином компанія буде спонукати людей до використання клієнта соціальної мережі, в якому присутній ряд унікальних функцій для привітання друзів.

За словами розробників, всі перераховані вище нововведення націлені на те, щоб користувачам було простіше починати розмови. У той же час, компанія хоче, щоб її месенджер був чимось більшим, ніж просто додатком для отримання і відправки повідомлень – досить згадати ботів і можливості для спілкування з компаніями, порівняно недавно додані в сервіс.

Компанія не розповіла, коли саме зміни стануть доступні користувачам Facebook Messenger. Імовірно, це відбудеться в найближчому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Цікаво. Як комп’ютери, які самі навчаются, можуть змінити наше майбутнє

Всі ми добре пам'ятаємо, з чого почався апокаліпсис у фільмі «Термінатор»: комп'ютер усвідомив сам себе і вирішив, що більше не потребує людство. У далекому 1984 (саме тоді вийшла перша частина) це було дійсно фантастикою, проте зараз стає реальністю. До чого це може призвести? Про це у своєму виступі на TED міркує вчений Джеремі Говард. Для […]

Вийшла нова збірка iOS 9.3, що виправляє проблеми з оновленням на iPad 2

Apple випустила збірку iOS 9.3 з індексом 13E236, орієнтовану спеціально на iPad 2. Даний білд покликаний виправити проблеми з активацією «яблучного» планшета на новій операційній системі. Нагадаємо, що раніше на цьому тижні були також випущені виправлення для iPhone (13E234) і загальне складання для iPad (13E233). Таким чином, всі користувачі, чиї пристрої були заблоковані через бага, […]

Випуск iPhone 8 почнеться в березні 2017 року

Азіатські джерела поділилися новою інформацією про прийдешній флагманський смартфон Apple, умовно званий iPhone 8. По-перше, інсайдери підтвердили, що в iPhone 8 дійсно буде використовуватися AMOLED-дисплей, і ексклюзивним постачальником таких екранів в наступному році стане компанія Samsung. При цьому зараз джерела повідомляють про 5,8-дюймові дисплеї, тоді як раніше мова йшла про екрани з діагоналлю 5,5 дюймів. […]