На конференції для розробників WWDC 2016 компанія Apple попередила розробників про те, що всі додатки, які використовують мережеве підключення, до кінця року повинні перейти на технологію App Transport Security (ATS), яка допомагає зробити передачу даних по мережі більш безпечною.

Технологія захищеної передачі даних ATS вперше з'явилася в iOS 9, але раніше вона була опціональною для додатків. Починаючи з 1 січня 2017 року, використання ATS стає обов'язковим.

App Transport Security використовується за умовчанням для зв'язку з сервером, починаючи з iOS 9 і OS X El Capitan 10.11. Зараз компанія рекомендує деактивувати підтримку ATS тільки в крайніх випадках, заявляючи, що «Apple завжди виступала за HTTPS-з'єднання і, як і раніше має намір рухатися в цьому напрямку».

У заяві компанії йдеться, що App Transport Security усуває ризик "випадкового витоку» персональних даних користувача. В ATS для обміну даними використовується протокол HTTPS, а не HTTP, тобто дані шифруються.

В Apple відзначають, що ATS допоможе забезпечити захист від кібератак типу «людина посередині» і не дасть зловмисникам перехопити дані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Mac зміцнює свої позиції на ринку комп’ютерів на тлі загального застою

Опубліковані агентством IDC результати ринкового дослідження показали стабільне зростання частки Mac при значному скороченні продажів персональних комп'ютерів. Згідно зі статистичними даними, падіння показників Windows-ПК виявилося куди більш істотним, ніж роком раніше. «Маки» ж, навпаки, істотно розширили власний вплив за межами ніші преміум-пристроїв. Сумарний приріст частки Mac до кінця березня 2016 року склав близько 7,4% проти […]

Кінотеатр майбутнього: новий гаджет проектує фільми в око

Забудьте про те, що для перегляду фільму потрібно йти до кінотеатру, вмикати комп'ютер або смартфон. Avegant Glyph – нова гарнітура віртуальної реальності, яка проектує відео прямо в сітківку ока. Avegant Glyph зовні дуже схожий на навушники Beats і складається з високоякісних аудіо динаміків і очок віртуальної реальності. Пристрій підміняє для очей картину реального світу, а […]

Facebook запустила додаток Notify з push-повідомленнями для iOS

Компанія Facebook 11 листопада запустила додаток, який призначений для американських користувачів iPhone. Про це повідомили журналісти видання Reuters з посиланням на офіційний прес-реліз компанії. Новий додаток отримав назву Notify та буде містити в собі контент з таких популярних джерел новин, як Fox News, CBS Sport та інших. Користувачі з легкістю зможуть ділитися новинами з друзями […]