На конференції для розробників WWDC 2016 компанія Apple попередила розробників про те, що всі додатки, які використовують мережеве підключення, до кінця року повинні перейти на технологію App Transport Security (ATS), яка допомагає зробити передачу даних по мережі більш безпечною.

Технологія захищеної передачі даних ATS вперше з'явилася в iOS 9, але раніше вона була опціональною для додатків. Починаючи з 1 січня 2017 року, використання ATS стає обов'язковим.

App Transport Security використовується за умовчанням для зв'язку з сервером, починаючи з iOS 9 і OS X El Capitan 10.11. Зараз компанія рекомендує деактивувати підтримку ATS тільки в крайніх випадках, заявляючи, що «Apple завжди виступала за HTTPS-з'єднання і, як і раніше має намір рухатися в цьому напрямку».

У заяві компанії йдеться, що App Transport Security усуває ризик "випадкового витоку» персональних даних користувача. В ATS для обміну даними використовується протокол HTTPS, а не HTTP, тобто дані шифруються.

В Apple відзначають, що ATS допоможе забезпечити захист від кібератак типу «людина посередині» і не дасть зловмисникам перехопити дані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple показала знімки підземного конференц-залу, в якому будуть проходити презентації її майбутніх продуктів

В кінці року Apple планує завершити будівництво Apple Campus 2 – нової штаб-квартири, яку засновник корпорації Стів Джобс називав «космічним кораблем». У список унікальних архітектурних рішень цього проекту входить підземний конференц-зал, в якому будуть проходити покази майбутніх iPhone, iPad і Mac. Сьогодні Apple опублікувала фотографії аудиторії, яка вражає не тільки своїм футуристичним виглядом, але і […]

Мартовские новинки от Тима Кука. Опус 2. MacBook. Часть 2.

Начинка Процессор MacBook объединяет в себе такие качества, как производительность, энергоэффективность и компактность. В ноутбук вставили 2-ядерный 14-нанометровый Intel Core M пятого поколения. На данный момент это лучший чип по соотношению мощность-потребление. Для его работы понадобится всего 5 Вт и никакого активного охлаждения. Такое решение значительно уменьшило размеры материнской платы (до 2/3 от аналогичной в […]

Samsung примусово перетворить в «цеглини» всі Galaxy Note 7

Епопея з самозаймистими смартфонами Samsung Galaxy Note 7 начебто мала вже закінчитися, адже компанія офіційно відкликала всі випущені апарати. Однак користувачі не поспішають розлучатися зі своїми потенційно небезпечними «ноутами». Зокрема, в США на руках власників залишаються ще близько 285 тисяч (!) Galaxy Note 7. І будь-який з них може послужити причиною великих неприємностей для свого […]