Те, про що мріяли і про що просили, схоже, все ближче. Хоча Apple не заявляє про підтримку темного режиму інтерфейсу в iOS 10, в вихідному коді ОС є відсилання до цієї функції нової операційної системи.

Джейлбрейк-розробник Енді Вілк виклав в Twitter скріншоти iMessage, для якого активовано режим Dark Mode. Вивчивши можливості першої тестової збірки в iOS 10, він виявив можливість включити темну тему оформлення всередині емулятора.

За словами Вілка, в коді iOS 10 присутній параметр CKUIThemeDark для ChatKit. Він написав простий твік, який змусив ChatKit включити цей параметр замість стандартного CKUIThemeLight. Після цього він завантажив додаток в емулятор, який показав новий варіант оформлення фірмового чату Apple.

Вілку вдалося виконати це поки тільки з додатком iMessage. Але він вважає, що Apple працює над темним режимом інтерфейсом для всієї операційної системи, але з якихось причин вирішила не включати його в список функцій iOS 10.

Цілком можливо, темний режим інтерфейсу стане «фішкою» нового покоління смартфонів Apple або iPhone з OLED-дисплеєм. У цьому випадку компанія може розповісти про Dark Mode на презентації iPhone 7 в вересні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Навушники Apple AirPods випробували пральною машинкою

Бездротові навушники AirPods від Apple можна придбати все більшій кількості користувачів, що в свою чергу призводить до нових відкриттів про незаявлені властивості навушників. На офіційному сайті Apple не сказано про ударостійкі і вологостійкі властивості корпусу AirPods, проте на YouTube-каналі EverythingApplePro з’явилося кілька відео, які демонструють здатність навушників пережити падіння з висоти людського зросту і навіть збереження працездатності […]

«Вконтакті» запустить агрегатор товарів, представлених у співтовариствах-магазинах

     «ВКонтакті» запустить агрегатор товарів та послуг, які надають групи і спільноти в соціальній мережі. Про це розповів директор з електронної комерції «ВКонтакті» Юрій Іванов на форумі Online & Offline Retail 2016. «Ми запустили редизайн та маємо можливість додавати нові функції. Найголовніше і найбільше, над чим ми зараз працюємо, і що буде доступно після того, як […]

Geohot – перший хакер, який зламав iPhone, самостійно створив безпілотний автомобіль

Вундеркінд Джордж Хотц, він же Geohot, відомий тим, що йому у віці 18 років першому вдалося зламати iPhone і тим самим закласти фундамент розробникам джейлбрейка. Тепер 26-річний хакер вирішив позмагатися з технологічними компаніями в іншій галузі та створити власний безпілотний автомобіль. Geohot подумав, що якщо йому вдалося розпотрошити iPhone, те ж саме він може зробити […]