Те, про що мріяли і про що просили, схоже, все ближче. Хоча Apple не заявляє про підтримку темного режиму інтерфейсу в iOS 10, в вихідному коді ОС є відсилання до цієї функції нової операційної системи.

Джейлбрейк-розробник Енді Вілк виклав в Twitter скріншоти iMessage, для якого активовано режим Dark Mode. Вивчивши можливості першої тестової збірки в iOS 10, він виявив можливість включити темну тему оформлення всередині емулятора.

За словами Вілка, в коді iOS 10 присутній параметр CKUIThemeDark для ChatKit. Він написав простий твік, який змусив ChatKit включити цей параметр замість стандартного CKUIThemeLight. Після цього він завантажив додаток в емулятор, який показав новий варіант оформлення фірмового чату Apple.

Вілку вдалося виконати це поки тільки з додатком iMessage. Але він вважає, що Apple працює над темним режимом інтерфейсом для всієї операційної системи, але з якихось причин вирішила не включати його в список функцій iOS 10.

Цілком можливо, темний режим інтерфейсу стане «фішкою» нового покоління смартфонів Apple або iPhone з OLED-дисплеєм. У цьому випадку компанія може розповісти про Dark Mode на презентації iPhone 7 в вересні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Возняку сейчас не до Apple Watch

 Как неоднократно сообщалось ранее, начало процесса предварительных заказов умных часов вызвало немалый интерес среди всех сфер потребителей. Но напрямую принять участие в расхвате новинки некоторые не успели. Один из отцов Apple, Стив Возняк, тоже в их числе. Недавно в одном из своих интервью Стив признался, что до сих пор ещё не является счастливым обладателем новомодного […]

«Яндекс.Деньги» випустили додаток для Apple Watch

Сервіс електронних платежів «Яндекс.Деньги» випустив офіційний додаток для Apple Watch. Оновлений клієнт можна завантажити в App Store. Після установки програми на Apple Watch користувач може здійснювати онлайн-платежі, не дістаючи iPhone. Для цього необхідно додати потрібні операції в додатку для смартфона в розділ «Вибране», після чого можна вибрати необхідну послугу на годиннику і підтвердити операцію. У […]

Вченим з Гарварду вдалося отримати металевий водень

У 1935 році вчені Юджин Вігнер та Белл Хантінгтон передбачили можливість переведення водню в металевий стан під впливом величезного тиску – 250 тисяч атмосфер. Трохи пізніше ця точка зору була переглянута, фахівці підвищили оцінку тиску, який потрібен для фазового переходу. Весь цей час умови переходу вважалися досяжними, і вчені намагалися «взяти планку», необхідну для переходу водню […]