Іноді додатки встановлюються на iPhone не зовсім коректно, час від часу зависаючи в процесі скачування. Такі ситуації у мене траплялися часто, але конкретного рішення я так і не знайшла. Хоча кілька способів все ж для себе виділила і вирішила поділитися в цьому матеріалі.

Судячи з усього, установка сповільнюється в разі поновлення або скачування декількох додатків відразу – проблем з поодинокими завантаженнями у мене ніколи не виникало. Тому порада на майбутнє – не встановлювати десяток програм за раз. Сподіваюся, Apple відкорегує проблему в наступних оновленнях системи, а поки потрібно змиритися з багом і уникати з ним зустрічі саме таким способом.

Якщо ти вже зіткнувся з проблемою, першим же ділом тапни по іконці програми, яке зависло в процесі установки. Якщо це не допомогло продовжити завантаження, то буде потрібно перезавантаження пристрою. У більшості випадків допомагає саме цей спосіб. Ще можна просто затиснути іконку і спробувати видалити додаток, але спрацьовує такий трюк рідко.


 

Якщо перезавантаження смартфона теж не допомогло, то зайди в App Store → Updates (Оновлення) і тапни по додатку, яке зависло при установці. Просто натисни на іконку програми в лівому кутку і перевір головний екран – в одному з випадків мені допоміг саме цей спосіб.

Якщо не допомагає жоден із способів, то за допомогою потрібно йти до десктопних iTunes. Підключіть пристрій до комп'ютера, синхронізуєте всі додатки і покупки, а після встановіть потрібну програму з App Store прямо в iTunes і повторно синхронізуйте дані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Adobe Photoshop празднует 25-ые именины

Adobe Photoshop празднует юбилей – прошло четверть века с момента появления программного обеспечения для лёгкого редактирования цифровых изображений на Mac. Давайте вернёмся к истории создания знаменитого Adobe Photoshop. В далёком 1987 году, аспирант Мичиганского университета Томас Нолл разработал на своём монохромном Macintosh Plus программку для обработки изображений под названием Display (на тот момент можно было […]

Bluetooth-динамік LG PJ9 здатний парити в повітрі

Компанія LG анонсувала Bluetooth-динамік PJ9, який буде представлений в наступному місяці на виставці CES 2017. Він забезпечує 360-градусне звучання і може парити в повітрі завдяки наявності електромагніту. Пристрій розташовується над циліндричним сабвуфером, а решітка динаміка надає йому схожості з турбіною літака. У комплекті будуть присутні ще два пасивні випромінювачі для більш збалансованого звучання басів і середніх […]

GAMES. iO – A Physics Platformer. Головоломка з урахуванням фізики.

Від студії BluBox, розробника непоганих мобільних ігор, вийшов черговий продукт – «iO – A Physics Platformer». Гра досить давно існує на інших платформах, – вже з 2012 року. Тепер ось вийшов реліз для мобільних платформ. За час існування гра встигла кілька разів відзначитися на конкурсах додатків, завоювати кілька нагород і взагалі, популярності у гри вистачає. Популярність […]